Jump to content

Moto Zajednica

Udes Platichevo

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Danas sam na putu ka Shapcu naletela na ovo...

Po vidjenom kamion je oduzeo prednost...motorin lezi ispred kamiona, kaciga (jet-ovka) je 2 metra dalje na asfaltu, vozacha nije bilo. Bilo je dosta policije...

Evo i dve fotke iz auta...

 

img6400c.jpg

 

img6401ro.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Suncan dan, ravan put,.... Ja ne kontam sta ti ljudi rade kad izlaze na put sa prvenstvom prolaza? :stabre:

U sta gleda kad se ukljucuje? Taj moped sigurno ne moze postici famoznih 200 km/h na kojima se svi moto udesi,jel, desavaju.

Za ovo bi mu trajno trebalo uzeti vozacku, pa nek gura tacke ubuduce. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6319 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

"Tamic" je definitivno u vrhu liste neprijatelja... :staa:

 

Njegova supersonicna startnost u kombinaciji sa vrhunskim majstorstvom pilota = ubitacna kombinacija...uglavnom po sve druge ucesnike u saobracaju.

 

a da, zaboravio sam i dodatnu opremu u stilu 007...pustanje dimne zavese da se zavara protivnik.

 

Od sve muke okrecem na salu, sa par zacina. Ovakvi prizori su jako cesti, a resenje ni na pomolu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Od istog ovakvog tamica pre devet dana nastradao je Zeljko Mostarac iz moto kluba TNT Trebinje. Nalazi se u bolnici u Mostaru sav izlomljen. Razgovarao sam sa kcerkom Zeljkovom prekljuce i kaze dete da se Zeljko polako oporavlja od teskih povreda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Pao sam pre dve god sa motora zajedno sa kumom bas zbog tog tamitja... u pokusaju zaobilaska dimne zastave doticnog i ukljucenih nekih cudnih pokazivaca pravca koji su govorili da ne zna gde hoce... tada sam vozio hondu cm125.. duga pricha.. Poenta je da smo jeftino prosli i da nam srecom dlaka sa glave nije falila...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

ne vredi, degenerik je degenerik, meni je juče lik uradio isto, gleda u mene i vidi me, ali se uključuje jer ga boli ku**c... samo što sam ja njega uspeo da obiđem, stignem... uf opet se nerviram... idem na bazen - peške.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Od istog ovakvog tamica pre devet dana nastradao je Zeljko Mostarac iz moto kluba TNT Trebinje. Nalazi se u bolnici u Mostaru sav izlomljen. Razgovarao sam sa kcerkom Zeljkovom prekljuce i kaze dete da se Zeljko polako oporavlja od teskih povreda.

Cek bre ? Jel to Mostarac sa foruma ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Danas se drugar i ja vracali iz NS-a i vidimo na pravcu pre Iriskog polupanu belu pandu sa leve strane i policiju koja nesto slika i razmerava.

Lik je zavrsio na kontra strani puta, bukvalno zakucan u banderu levom stranom i na sve to je naseo na neki beden. Nigde nikakvog traga okolo niti drugog vozila. 10 minuta smo vecali kako je dospeo tu?

Propast sta se desava na putevima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Trkali se kornajaca i puz.

Ovaj u kamionu ga je video,mogu da se opkladim, ali od usijanog zelenog shporeta i sedenja u njemu,umislio je da je brzi od nesretnog motoriste.

Kapiram i da motorista nije otpustao gas misleci da ce ga zeleni djavo propustiti i da ga je video.Moguce da je motor isao skroz desnom stranom,nekako ko da je jurio cosak kamiona.Veliki je trag kocenja motora ako je to njegov trag.Po slici,mogao je iza kamiona.Strah,bremza.....pogresna procena......

Zelim brz oporavak kolegi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja