Jump to content

Moto Zajednica

Piagio X9 500 VS Suzuki Burgman 400

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Motocikl: Piaggio X9500

Dobar dan dobri ljudi zovem se Suad imam 21 god dolazim iz NP pre nekoliko dana sam kupio Piagio x9 500 2002 god,i imam jedno pitanje da li je moguce da da je tako mala razlika izmedju ova dva motora Burgmana 400 i mog Piaggio x9 500. Evo o cemu se radi. Komsija ima suzuki i on kaze e daj da vidimo koliko je brzi tvoj od mog skutera i odemo na jednom putu koji se trenutno ne koristi dug je jedno 1500m za tih 1500m ja sam bio ispred njega mozda za pola metra. E sad ako moze neko da mi objasni to ja sam mislio da ce razlika biti veca. Unapred hvala... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Pa bas mu i ne treba neko znanje kod skutera 0stabre.gif . Moguce da je on duze naviknut na motor ili ima lakse rolnice ali takva razlika bas mi i ne ulazi nesto u glavu.. Ja sam imao 500 i drug od bugija isto god . On je vozio druga a ja brata i kada smo se ,, trkali`` uvek sam ja za dosta bezao z i to smo ja i brat dosta vislji i tezi od njih tako da nam aerodinamika i tezina nisu isli u prilog u odnosu na njih, mislim da ima i klip na youtube-u . Verovatno je noviji motor njegov ili je tvoj dosta losiji ispod plastika .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Motocikl: Piaggio X9500

Njegov je 2000 god uradio je serivis to sve sto moze na motoru da se uradi pojaca itd. Moj motor je trenutno kod majstora i prvo znam sto mi je rekao da su ove rolnice preteske za njega i da mora da se uradi puni servis ulje,filter od vazduha itd e sad ne znam da li to toliko moze da utice na brzinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Pa rolnice i filter vazduha dosta utiche na brzinu 1aha.gif . Takodje i proveri gume bitno je da su odgovarajuceg pritiska 0namigivanje.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Njemu su fabricke valjda 30 g, ja sam imao od 28 na 2004 god. , e ti mu lepo stavi ili od 26 ili od 24 smao da ne budu prelake zato sto je to stariji varijator mozda mnogo izgubis na max brzini ali dobijes bas dosta na startnosti. A filter zameni obavezno ja sam bio zamenio kais rolnice filter vaduha kupio aditiv za gorivo da ocistim kanala za gorivo i odma drugi motor bio . ( ako bas hoces da ga deres sportski varijator i kraj :D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Ja imam x9 500 2002, i ne pricam ovo zbog toga sto ga ja imam nego to je najbolji skuter koji se moze kupiti za te pare. Ja sam se probao sa beverly 500, bili smo u ravni sve dok se ja nisam sakrio ispod vetrovrana, pitaj ga ponovo da se probate ali ti se spusti ispod vizira, pa ces da vidis razliku. Naravno sve zavisi i od stanja motora. Obrati paznju ako nisi skinuo stender, na gumicu koja stiti od udarca kada ga skidas sa nozice, meni se desilo da se ta gumica pojela i kada sam vozio druga, motor ae vise gipkao i u voznji mi se zario deo stendera u filter za ulje i ulje je sve iscurelo . Predlazem ti da skines stender. Pozdeav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja