Jump to content

Moto Zajednica

Turska 2012 by Moover :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

0. dan - Petak, 25.5.

Zagreb - Požega, 175km

 

Pokret predvečer do Požege... S obzirom da je prošlo tek pola godine od operacije kralježnice, zabrijao sam da bi nakon cjelodnevne vožnje svaki kilometar mogao biti bolan, pa čisto da si za subotu skratim put jer najavljuju dosta kiše... a i da usput pozdravim servisera... 1zdravo.gif

 

 

IMG_1931.jpg

 

 

Između Kutine i Novske pljusak... s obzirom da sam motorom nekoliko puta godišnje na relaciji ZG - PŽ, u 9 od 10 slučajeva sam pokisnuo negdje na relaciji između Popovače i Novske... valjda kiši odgovara ovaj predivan kutinski čisti zrak... :) Tak da mi danas to nije bilo ništa neobično, nije bez vraga to močvarno područje s obzirom koliko padalina ima... 1oda.gif

 

MOB_0315.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

1. dan - Subota, 26.5.

Požega - Dimitrovgrad, 580km

 

Ujutro kavica sa Strašilom i Monstrumom, tankiranje i pokret po kiši oko 11h... Kiša prestaje kod Slav. Broda, dalje do kraja dana suho, ali ne i toplo pa ostajem u kišnjaku...

 

Dolazak u Dimitrovgrad pred Bugarsku granicu oko 18h, smještaj u hotelu Amfora, 15EUR s doručkom. Motor u njihovu garažu, raspremanje, odmor, večera i spavanac... kičma počela zezati negdje oko 16h, ali nedovoljno da bih se zabrinuo... :)

 

Crvena reka u Srbiji...

IMG_1935.jpg

 

 

IMG_1936.jpg

 

 

IMG_1946.jpg

 

 

Večera...

MOB_0326.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

2. dan - Nedjelja, 27.5.

Dimitrovgrad - Istanbul 650km

 

Kiša od jutra... pokret u kišnjaku, dolazak nakon par minuta na granicu Srbije i Bugarske... Srpski dio prolazim brzo, na bugarskom dijelu otvoren samo jedan ulaz, a ispred mene kombi BiH regi kojeg baš i ne puštaju olako, pa se tu zadržavam cca 20ak min... nema usb stickova niti nekoliko punktova, sve se obavlja na jednom mjestu...nakon ulaska u Bugarsku, točim gorivo za 9kn/L i pičim prema Sofiji...

 

Srpsko-bugarska granica

 

IMG_1947.jpg

 

 

Do Sofije ima 60ak km, cesta full ok... ima dosta kamiona, al ima i dosta mjesta za pretjecanje... Bugari (kao i u nastavku putopisa Turci) imaju vrlo česte policijske punktove, ali su korektni jer se ne skrivaju (kao neki, jel :) ), nego parsto metara prije svakog punkta postoji znak "radar". Auto im nije parkiran u šumi, a policajac u refl. prsluku iskače iz grmlja pa su lako uočljivi... :) Također za razliku od nekih, ne sjede u birtiji dok pada kiša, nego svoj posao obavljaju i po najvećem pljusku... :) Ali, skužio sam da su im glavna meta kamioni, mene nisu baš previše doživljavali... na znak Radar usporim, par puta su mi pokazivali da ubrzam da mogu iza mene zaustaviti kamion... :)

 

Prije ulaza u Sofiju postoji znak za tranzitni obilazak grada... obilaznica je očaj živi, rupe veličine i dubine dječjih bazena, s obzirom da je sve poplavljeno, nisu sve vidljive pa svakih parsto metara vidim parkirane aute sa strane s razvaljenim felgama... jebga, nisu imali sreće... ja srećom nijednu nisam pogodio... da jesam, velike su šanse da bi to bio kraj mog puta... Prolazak obilaznicom traje dobrih 40ak minuta, zbog nemogućnosti pretjecanja kamiona po takvim uvjetima (pljusak, loša cesta i promet iz suprotnog smjera)... u jednom trenutku svi staju jer, naravno, životinje imaju prednost prolaza... :)

 

IMG_1949.jpg

 

 

Kiša me prati kroz cijelu Bugarsku... dolazim do granice s Turskom... bugarski dio prolazim bez problema, turski dio ima nekoliko punktova... na svakom ista priča... putovnica i svi papiri od motora... mnogo zakomplicirali, al eto... šta je, tu je...

 

Prolazim i to nakon nekih 40ak minuta... eto me u Turskoj... tu se susrećem s prvom džamijom, pa pada i foto sešn... :)

 

IMG_1952.jpg

 

 

MALI INTERMEZZO O TURCIMA...

 

Prilazi mi Turčin i tu se po prvi puta susretnem s turskim mentalitetom koji mi kasnije pratio dosta često u mjestima veće koncentracije ljudi... Naime, naslušao sam se i načitao o Turcima kao posebno srdačnom, ljubaznom i gostoljubivom narodu... Nažalost, ja ih nisam doživio takvima... vjerojatno sam imao visoka očekivanja, koja su u prvih nekoliko kontakata tako splasnula da sam kasnije bio vrlo nepovjerljiv prema svima... Ljigavi, slatkorječivi prevaranti, lažna ljubaznost isključivo s ciljem da se okoriste... to su bila moja prva iskustva na ulazu u zemlju, te kasnije u Istanbulu...

 

Kasnije sam bio toliko oprezan, čak bih rekao i paranoičan, da više ni s kim nisam ulazio u dublju komunikaciju... osim na benzinskim pumpama u teškim pripizdinama, pogotovo tamo gdje radi mlada ekipa... vidiš im na licu i po pokretima da su im srca nevina, da imaju iskrene namjere i ne prilaze ti samo zato da od tebe izvuku koju liru... Oni su danima morali popravljati lošu sliku koju stekoh o tom narodu u prva dva-tri dana...

 

NASTAVAK...

 

Autocestom do Istanbula bez plaćanja cestarine, na naplatnim zasad ništa ne pišti, izlazim s autoceste zaljepljen za neki auto... :) Smještaj u hostelu rezerviran tjedan dana prije puta, gps kordinate imam tak da nema problema s nalaženjem... dolazim u hotel oko 20h po turskom vremenu (19h po naški)...

 

Raspremanje, tuširanje i pokret na večeru i noćni obilazak Istanbula... :)

 

Za večeru sam se odlučio na domaći specijalitet, kebab... dobio nešto što liči na ogromni smrdljivi čevap i odlučio ubuduće se više ne igrati s tim domaćim specijalitetima na koje moja osjetila nisu navikla... od tada samo provjerene stvari (piletina na razne načine)... :)

 

IMG_1955.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

3. dan - Ponedjeljak 28.5.

Istanbul

 

Nalazim mjenjačnicu, mjenjam eure u turske lire po tečaju 2.25 TL za 1EUR. Kasnije nalazim mjesta gdje se može promjeniti po 2.3, al prošao voz zasad... :)

 

Dnevni obilazak Istanbula...

 

MOB_0336.jpg

 

 

MOB_0384.jpg

 

 

IMG_2034.jpg

 

 

IMG_2027.jpg

 

 

IMG_2041.jpg

 

 

IMG_2038.jpg

 

 

IMG_2049.jpg

 

 

IMG_2050.jpg

 

 

 

Nakon nekoliko džamija, stvar prestaje biti zanimljiva i pogledavam turistički plan grada što se još može obići... jebote, sve same džamije... ova, ona, velika, mala, plava, crvena, nova, stara, ... koooma... :)

Obilazim Grand Bazaar, Taksim, Topkapi palaču... šetam uz obalu i tako prođe dan... :)

 

 

MOB_0349.jpg

 

 

MOB_0353.jpg

 

 

MOB_0364.jpg

 

 

MOB_0369.jpg

 

 

Izlog ljekarne... 1lol.gif

MOB_0372.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

Na putu za Taksim...

IMG_2066.jpg

 

 

Taksim

IMG_2072.jpg

 

 

IMG_2068.jpg

 

 

IMG_2073.jpg

 

 

Al će ovo biti lijepo kad izraste cvijeće... 0takoje.gif

IMG_2088.jpg

 

 

Malo slatkih i slanih delicija...

IMG_2097.jpg

 

 

IMG_2103.jpg

 

 

IMG_2098.jpg

 

 

I malo ulice... :)

MOB_0328.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: NC750x, CMX500-penzionisan, Suzuki gsx750F - penzionisan

Odlicno, zavidim ti :-) za sada mogu samo da sanjam o turi motorom u daleke zemlje, ali bit ce svega valjda!

Cekam dalje :-)

 

P.S. Koji je foto aparat u pitanju? Ove nocne slike su jako dobre :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

Odlicno, zavidim ti :-) za sada mogu samo da sanjam o turi motorom u daleke zemlje, ali bit ce svega valjda!

Cekam dalje :-)

 

P.S. Koji je foto aparat u pitanju? Ove nocne slike su jako dobre :-)

0takoje.gif

 

Fotići su Canon Powershot A720 IS (četvrtaste fotke) i mobitel HTC Sensation (wide fotke)... 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

4. dan - Utorak, 29.5.

Istanbul - Bergama, 500km

 

Ujutro doručak, pakiranje i pokret... Prelazak mosta i eto me u Aziji... napokon kreće onaj meni najvažniji dio putovanja, zbog kojeg sam i odlučio doći u Tursku... 0takoje.gif

 

S obzirom da je prilikom izlaza s mosta pištao alarm na naplatnim kućicama, odlučujem se kupiti onu njihovu karticu za cestarinu, da me putem ne muči briga hoću li moći izaći iz zemlje bez kazne... Jer na ulazu u Tursku upisuju u bazu broj registracije, a brijem da prilikom pištanja alarma kamera snimi regu...

 

Plan je danas stići do Bergame. Nekih 650km kopnene rute... U jednom trenu se začudim kako me gps odvodi prema trajektu... Trajekt Gebze - Yalova mi skraćuje put za cca 150km... i zahvalan gpsu, plaćam trajekt 12TL za motor, ukrcavam se i uživam idućih skoro sat vremena u sunčanom vremenu... 0takoje.gif

 

IMG_2116.jpg

 

 

Od Yalove u Bursu, nakon toga u Balikesiru ulijećem u pljusak koji me prati skroz do Bergame... Cesta super, dvije trake u svakom smjeru, prometa u promilima, policija na označenim punktovima tak da nema iznenađenja i dolazim predvečer u Bergamu...

 

 

Turski asfalt... 0staa2.gif

 

IMG_2129.jpg

 

Nalazim prvi hotel, neka ekskluziva s bazenom i prekrasno uređenim dvorištem, odbijam zbog cijene od 50eur... Nalazim drugi, Akropolis Guest house, 25Eur s doručkom... prekrasno uređeno dvorište, vlasnik neki gastarbajter povratnik, priča njemački, soba uredna, motor u ograđenom dvorištu...

 

 

MOB_0412.jpg

 

 

Večera i desert...

 

MOB_0408.jpg

 

 

MOB_0410.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: NC750x, CMX500-penzionisan, Suzuki gsx750F - penzionisan

Odlicno, zavidim ti :-) za sada mogu samo da sanjam o turi motorom u daleke zemlje, ali bit ce svega valjda!

Cekam dalje :-)

 

P.S. Koji je foto aparat u pitanju? Ove nocne slike su jako dobre :-)

 

Fotići su Canon Powershot A720 IS (četvrtaste fotke) i mobitel HTC Sensation (wide fotke)...

 

Odlicno su ispale, svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

5. dan - Srijeda, 30.5.

Bergama (Pergamon) - Selcuk (Efes, Crkva sv. Ivana) - Pamukkale, 350km

 

Prekrasan dan... i što se tiče vremena, i što se tiče sadržaja... stvarno ne znam da je potrebno trošiti riječi, impresioniran i oduševljen svim viđenim... 0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

 

Nije neka velika zamjerka, al cijena ulaza u prostor ruševina crkve sv. Ivana (8TL)... očekivao sam više sadržaja, neku priču... Uglavnom, nije razočaravajuće, al nije ni nešto impresivno... što je donekle i razumljivo s obzirom da sam tu stigao nakon Efesa... kojeg je teško nadmašiti... 0namigivanje.gif0takoje.gif

 

Bazilika u Bergami

IMG_2146.jpg

 

 

 

Pergamon (ulaznica 20TL)

 

IMG_2172.jpg

 

 

IMG_2174.jpg

 

 

IMG_2180.jpg

 

 

IMG_2186.jpg

 

 

IMG_2170.jpg

 

 

IMG_2184.jpg

 

 

IMG_2189.jpg

 

 

IMG_2187.jpg

 

 

IMG_2200.jpg

 

 

IMG_2213.jpg

 

 

IMG_2223.jpg

 

 

IMG_2209.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

Efes (ulaznica 25TL)

 

IMG_2271.jpg

 

 

IMG_2285.jpg

 

 

IMG_2276.jpg

 

 

IMG_2279.jpg

 

 

IMG_2289.jpg

 

 

IMG_2300.jpg

 

 

IMG_2303.jpg

 

 

IMG_2306.jpg

 

 

IMG_2307.jpg

 

 

IMG_2309.jpg

 

 

IMG_2312.jpg

 

 

IMG_2321.jpg

 

 

IMG_2329.jpg

 

 

IMG_2330.jpg

 

 

IMG_2334.jpg

 

 

IMG_2337.jpg

 

 

IMG_2341.jpg

 

 

IMG_2347.jpg

 

 

IMG_2353.jpg

 

 

IMG_2367.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

Kako volim uvijek malo skrenuti s puta i pogledati nešto što nije na klasičnoj ruti po kojoj svi hodaju, dolazim do dijela u kojem 15ak minuta mog boravka tamo nije došao nijedan turist.. meni super, uživam u miru i jedem fenomenalan dud kojeg je još davno posadio car August... 1oda.gif

 

IMG_2375.jpg

 

 

IMG_2364.jpg

 

 

MOB_0460.jpg

 

 

 

Taman upadam na predstavu kako je to izgledalo u doma rimske vladavine... prekrasne mlade Rimljanke i borba gladijatora... ugodna predstava za turiste... :)

 

MOB_0499.jpg

 

 

MOB_0506.jpg

 

 

MOB_0505.jpg

 

 

MOB_0509.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

Crkva i grobnica sv. Ivana (ulaznica 8TL)

 

MOB_0522.jpg

 

 

MOB_0533.jpg

 

 

MOB_0541.jpg

 

 

MOB_0547.jpg

 

 

MOB_0557.jpg

 

 

Od ostalih znamenitosti, u blizini su još Artemidin hram (od kojeg je zapravo ostao samo jedan stup) i posljednje boravište Djevice Marije, koji me prilikom planiranja puta nisu nešto impresionirali pa sam ih odlučio preskočiti... :)

 

 

Sjedam na leteću djevicu i pravac Pamukkale... približavajući se, primjetih prekrasna žitna polja, ko s razglednice... morao stati i uslikati... nakon što sam danima gledao u zelena polja pored ceste, ova zlatno žuta je bila pravi raj za oči i dušu... :)

 

IMG_2385.jpg

 

 

IMG_2387.jpg

 

 

Stigoh predveče, Pamukkale nisu veliko mjesto pa lako nađoh smještaj... 15EUR... tu se odlučio zadržati dvije noći, obići stvarno fascinantno djelo majčice prirode i starorimske terme (Hierapolis), te malo odmoriti dušu i tijelo. :)

 

 

IMG_2388.jpg

 

 

IMG_2389.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Bravo...bravo....jako zanimljivo.... :takoje:

Pazi ti da se ne pregrejes od silnog zagrevanja.. :)

Cekamo nastavak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

6. dan - Četvrtak, 31.5.

Pamukkale

 

S obzirom da sam na Efesu utukao mali milijun fotki, prva stvar ujutro je kupnja nove memorijske kartice za fotić... za turističko mjesto kao što su Pamukkale, prava je umjetnost naći otvorenu trgovinu u 10 ujutro... 1neznam.gif

 

No, jedna trgovina radi, kartica od 4Gb je 40TL, uz malo cjenkanja spuštam na 35TL... nije veliki popust, al čovjeka veseli... :)

 

Vrijeme sumnjivo, vrlo oblačno i hladno... imam cijeli dan vremena, odlučujem se na šetnju samo do ulaza, uživati u pogledu i pričekati da vidim kamo idu oblaci... Oko podneva se razvedrava te se oblačim u ljetno izdanje i krećem u pohod...

 

Ulaznica je 20TL, vrijedi i za mineralne izvore i za Hierapolis....

 

Riječi su suvišne, pa vas ostavljam da uživate u fotkama... 0takoje.gif

 

Pamukkale

 

IMG_2401.jpg

 

 

IMG_2405.jpg

 

 

IMG_2413.jpg

 

 

IMG_2437.jpg

 

 

IMG_2640.jpg

 

 

IMG_2648.jpg

 

 

IMG_2655.jpg

 

 

IMG_2683.jpg

 

 

IMG_2685.jpg

 

 

 

Hierapolis

 

MOB_0583.jpg

 

 

IMG_2479.jpg

 

 

IMG_2487.jpg

 

 

IMG_2492.jpg

 

 

IMG_2499.jpg

 

 

IMG_2517.jpg

 

 

IMG_2518.jpg

 

 

IMG_2528.jpg

 

 

IMG_2538.jpg

 

 

IMG_2546.jpg

 

 

IMG_2565.jpg

 

 

IMG_2591.jpg

 

 

IMG_2595.jpg

 

 

IMG_2601.jpg

 

 

IMG_2511.jpg

 

 

IMG_2512.jpg

 

 

 

Nakon povratka u hotel, odmor u sauni, večera (spicy chicken sote) i laganini nargila (10TL)... morao sam probati... fora je, al nije ništa ekskluzivno...mogu se birati različite arome duhana, ja odabrao jabuku... :) puno, puno slabije od cigareta... i dosadi nakon nekog vremena... :)

 

MOB_0673.jpg

 

 

MOB_0678.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

dobre ove turkinje, ja sam mislio da su u ovim turskim serijama koje ne propuštam samo izabrane ljepotice kad ono ima ljepotica i van serija. pratim trenutno svih 4 turkiš serija sa kolegom sa foruma ktmko.m i onda se još svađamo sa televizijom i njima u njoj. baš smo babe tine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

dobre ove turkinje, ja sam mislio da su u ovim turskim serijama koje ne propuštam samo izabrane ljepotice kad ono ima ljepotica i van serija.

S obzirom da je ovo svjetski poznato turističko odredište, mislim da nijedna od ovih na fotkama nije Turkinja... 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: SC29

7. dan - Petak, 1.6.

Pamukkale - Goreme, 620km

 

Današnji dan rezerviran za prebacivanje iz Pamukkala do Cappadocije, regije u kojem se priroda zaigrala i pritom stvorila zapanjujuće i stvarno fascinantne krajolike...

 

 

IMG_2705.jpg

 

 

Ruta je bila Pamukkale - Dinar - Cay - Konya - Aksaray - Nevsehir - Goreme. Cesta od Dinara do Goremea je blagi užas, prepuna rupa i lošeg asfalta, te mi tu uslijed drndanja i vibracija ispada vijak zadnjeg blatobrana, a drugi se počeo izvlačiti...

 

Srećom, na vrijeme sam ga skužio pa ga dotegao... tj. dotezao sam ga još u dva navrata jer nisam imao odgovarajući imbus pa ga običnim odvijačem nisam mogao dotegnuti kak bog zapovijeda... :) usput sam si i malo omekšao prednji i zadnji ovjes da se kičma manje buni na udarce prilikom drndanja...

 

IMG_2716.jpg

 

 

IMG_2717.jpg

 

 

Puknuta ekipa na benzinskoj s kojom sam proveo dobrih sat vremena u zajebanciji... a ne znaju ni riječi stranog jezika... 1lol.gif

 

 

IMG_2712.jpg

 

 

 

Dolazim u Uchisar... nevjerojatno kako samo jedan zavoj može izazvati toliko oduševljenja prizorom... iza brda, nakon zavoja, svakog putnika dočeka prizor vrijedan poštovanja prema Majci Prirodi...

 

 

MOB_0709.jpg

 

 

IMG_2756.jpg

 

 

IMG_2759.jpg

 

 

IMG_2727.jpg

 

 

IMG_2768.jpg

 

 

IMG_2740.jpg

 

 

IMG_2744.jpg

 

 

IMG_2780.jpg

 

 

 

Nakon naslikavanja po lokalnim makadamskim cesticama, dolazim u Goreme i tu nalazim smještaj u Coco Cave hotelu za 18EUR (s doručkom, internetom i privatnim parkingom ispred hotela). Smještaj i nije za neku preporuku pa ako ćete ići, savjetujem da potražite neki drugi. Pored hotela građevinski radovi, dvorištu kuće pored hotela lokalno stanovništvo nabija mjuzu preko razglasa do ponoći, internet radi samo oko recepcije, ne u sobi, parking je na cesti i nije vidljiv iz hotela, doručak preskroman, hotel je mrvicu dislociran pa je za svaki drek trebalo šetati 10ak min do centra... ono, za prenoćit i nije tako strašno, ali ako netko planira ostati više noći, brijem da ima i boljih hotela, samo su većina njih popunjeni u ovo doba... u gradu je moooore turista... i grad živi isključivo od turizma...

 

Navečer se spuštam do grada na klopu, jedem provjereno dobru stvar (spicy chicken sote, pivo Efes, ukupno cca 8EUR) i laganini borba do iza ponoći s koncertom u dvorištu pored hotela... a ujutro treba ustati već u pola 5 jer dogovorih izlet balonom (125EUR), koji je neizostavan ukoliko posjećujete Cappadociju... :)

 

 

MOB_0766.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja