Jump to content

Moto Zajednica

toyota corolla xl 1300

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova

Drugi vlasnik vec 16 godina.90 godiste Redovno odrzavan auto i redovno radjeni servisi na 5000 i 10000. Pre 1000 km zamenjen zupcasti , spaner i zatezac. Novi amortizeri. Gume solidne. Kocnice idealne uradjene prosle godine. Unutrasnjost idealna, potpuno ocuvan. . Nov akomulator . Potrebno je zameniti semering razvodnika i oko limarije treba da se urade sajtne , levo krilo i vozaceva vrata su popustila. Prosle godine servisiran karburator, potrosnja na otvorenom 5 l, grad 6.5 l. Auto koji me nikada nije izneverio. Slike cu postaviti. Zamene me ne zanimaju nikakve. Slike mogu pustiti na mail ko bude zeleo jer mi ne otvara kucicu za file.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

Ups zaboravio sam.Cena je 700 evra.Slike su mi u formatu levom pa ne mogu da ih postavim ali gospodo pusticu na mail.

Sto se tice kuke NEMA.

Sto se tice grada je Beograd pa znaci toliko trosi po tom gradu.Mozda u nekom manjem ce manje i trositi.

A na srednji mail odgovor, ima sve sto je napisano i grejace sedista .volan po visini,klima,abs ,rds,senzori za kisu sve je to u 700 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

A metni i telefon svega ti!!! Da ne saljem goluba pismonosu!!! A oblik karoserije??? Limuzina ili...hatchback/liftback? Troje petoro vrata???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja