Jump to content

Moto Zajednica

Bogatic - dve osobe poginule (08. 06. 2012)

Recommended Posts

  • Strucnjak, 1630 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Zna li ko sta o ovome:

 

Dve osobe izgubile su život u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 12.40 sati u Ulici sveto polje u Bogatiću, saopštila je šabačka policija.

 

U sudaru teretnog motornog vozila "tam", leskovačkih registarskih oznaka, kojim je upravljao G. S, i motocikla "honda", život su izgubili vozač motocikla Đ. S. (22) i putnik na motociklu G. M. (22).

 

Uviđaj saobraćajne nesreće obavio je istražni sudija Osnovnog suda u Šapcu u prisustvu zamenika Osnovnog javnog tužioca i pripadnika sabraćajne policije.

 

Vozaču teretnog vozila određena je mera zadržavanja do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Šapcu. Kako se dodaje u saopštenju, saobraćaj na tom delu puta bio je u prekidu dva sata.

 

Izvor: Blic.rs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Moj komša aca_kovic je (valjda) iza njih ili već tu negde kad su udarili u Tamića. Nije baš imao snage da mi detaljiše, ali kako reče momak je potegao i Tamić ih isekao. E sad, kad dođe preneću detalje. U svakom slučaju, kaže da mu se povraćalo od prizora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Nije mnogo, ali evo... Komša nije video sam sudar, ali je situacija ovakva. Momci su išli iz pravca Mitrovice ka prvom semaforu iz tog smera, a Tamić u susret. Klasična priča, presecanje linije kretanja da bi se skrenulo na levu stranu. U ovom slučaju ćuprija ispred dvorišta a preko kanala, kakvi su u svim mačvanskim selima uz put. Izgleda da su zakačili njegovo zadnje desno ćoše jer je komša video tragove na arnjevima Tamića. E sad, da li su išli brzo ili ne - čuće se. Eto... Laka im zemlja. :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ovde stvarno treba nesto da se preduzme...ne znam sta ali ovo je strasno...Neka im je laka crna zemlja,pusti roditelji...Dajte da preko moto klubova organizujemo seminare,nesto,ostacemo bez mladezi...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: Bogatić

Saucesce takodje...

Nazalost ovde je brzina kriva za sve, koja je premasena cetvorostruko od ogranicenja, u kombinaciji sa voznjom bez opreme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Moje saucesce.

Nije mesto ,ali moram da prokomentarisem.

Ove stranice se pune zato sto se zakoni ne primenjuju.

Svi smo se nesto utronjali a onda dobrano opustili i kocimo samo ispred kamera.

I dalje se koriste mobilni u voznji,ne postuju se propisi,policija izlazi na teren samo kad treba para i to su kazne uglavnom,pojas,farovi...i dalje se voze neregistrovani motori,bez kaciga,bez dozvola....i sta onda da ocekujemo?

Tuga...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 929 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

To dal je registrovan ili neregistrovan motor je realno najmanje strasno, jer vozac moze biti pazljiv i iskusan i na neregistrovanom motoru, jos ce verovatno ici nekim sporednim putevima, nece divljati kroz grad, a s' obzirom koliko su zakucali registracije, nije ni cudo sto ima neregistrovanih... e ono "bez dozvole" to je problem...

 

Kao i ostali vozaci, koji ne gledaju, nego nas presecaju itd... (oni su ustvari i najveci problem), meni je pretprosle godine sleper tako presekao put i bog me ja spasao, a nisam uopste jurio, nego idiot jednostavno nije gledao.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja