Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem full komp

Recommended Posts

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

kao sto naslov kaze prodajme racunar sledecih karakteristika: procesor 3ghz, ram 3.25gb, hdd 500gb, za graficku nisam siguran ali ispod 1gb nije.. cooler master kuciste od 500w.. racunar je u garanciji do kraja sedmog meseca ove godine, kupljen u gigatronu.. inace prodajem ga samo zato sto mi je potreban lap top.. cena bi bila recimo 330e 1zdravo.gif prodao bih i asus monitor 22'' za 70e.. moguce su male korekcije cene 1Mina.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Kako to RAM 3.25gb?

Jel to 4gb, al zbog Win XPa "vidi" samo 3,3?

Jel DDR 1, 2 ,3 ???

 

Za grafiku apsolutno ništa ne znači to što ima 1gb memorije, moraš navest model i koja je memorija, više znači 256mb GDDR5 nego 2gb DDR2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 124 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 , Qingqi qm200

graficka je DDR2 4gb a procesor je dual i pise 3.25gb sad ne znam kolko ima i ko tu sta laze i smanjuje 1lol.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Pa ako ne daš neke preciznije podatke po ovoj cjeni ti ga niko neće kupit.

 

Ako je grafička sa 1gb DDR2 onda je najvjerovatnije neki stariji model, po tome bi se reklo da je i ostatak kompa takav, jer koliko vidim uzeo si ga kao konfiguraciju u Gigatronu. A Gigatron sada ima u ponudi konfiguraciju sa procesorom na 2.6, ram 4gb, grafičkom koja ima 1gb memorije i 500gb hardom, sve u cooler master kućištu od 500w. Na to se dobija 36 mjeseci garancije, a košta nepunih 30.000din.

 

Moraćeš da budeš malo precizniji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Kako to RAM 3.25gb?

Jel to 4gb, al zbog Win XPa "vidi" samo 3,3?

Jel DDR 1, 2 ,3 ???

 

Za grafiku apsolutno ništa ne znači to što ima 1gb memorije, moraš navest model i koja je memorija, više znači 256mb GDDR5 nego 2gb DDR2

Svi 32 bit-ni sistemi vide 3.2GB rama i na toliko rade bez obzira, ako imas vise bilo da je XP , Vista ili Win 7,a 64 bit-ni vide i rade preko 3.2 GB rama. "Malo" je korisnioka racunara koji kad kupuju komp znaju sta hoce ( koje komponente ) vec kazu prodavcu: Daj mi komp za Igre ili Net,a ovaj po pravilu pakuje ono sto mu stoji na lageru i vec je zastarilo ( nasa posla ) i jos nesto,a to je sto bi mi svi uprincipu sto bolji komp za sto manje novca, ali to je nasa realnost. :zvizduk:

P.S.

I ja u svom kompu imam u tri ram slota po 1GB DDR rama,a u cetvrtom 250 MB pa mu to onda dodje kao i u Dace 3.25GB,ali radi na 3.2GB. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Zato sam i pitao jel tako kod njega, jer sam jednom naletio da je liku prodato 4GB i original XP 32bit, a u kompu stickovi od 2gb+1gb+256mb :zvizduk: neko se ljepo dosjetio da se rješi đubreta. Ali to je bila neka manja prodavnica, Gigatron prodaje šlepere računara, ne bi se niko zajebavao sa tim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja