Jump to content

Moto Zajednica

Honde Deauville za slovenačke policajce - Motosvet

Recommended Posts

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Naše oko je primetilo pun kamion belo-plavih motocikla za naše policajce.

 

Več se neko vreme provereno šapta o tome, da če slovenački policajci pored bavaraca voziti i ostale motocikle. I sama vest o tome, da se konkretno radi o modelu Honda Deauville, nije nova, jer se je više njih več pojavilo kod zastupnika AS Domžale.

 

Pre dva dana, smo sasvim slučajno primetili kamion krcat sa motociklima. Da pravilno zaključujete, radi se o policijskim izdanjima Honda Deauville. Posle nekih nagadjanja, če po slovenačkim putevima voziti njih čak preko 30 i videčemo jih još pre nove godine.

 

Ipak, zanima nas, šta če da bude sledeči korak. Dali če u Sloveniju, u policijskim bojama stiči možda i Pan European? Čuje se, da če biti koriščeni samo za protokolarne svrhe. Dali se očekuje i koja nova CBR 1000RR za hvatanje junaka na autoputevima?

 

Hmm.. Da ne idemo predaleko, sačekajmo na dodatne informacije i pustimo se iznenaditi.

 

 

Prevedeno sa Motosvet-a by Tomo

 

post-639-12878991683974_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Slovence sam oduvek smatrao naprednijima u odnosu na članice bivše juge,što se i dokazalo kao tačno,oni su prvi uvideli kolika su g****  bavarski proizvodi i prešli na pravu firmu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Slovence sam oduvek smatrao naprednijima u odnosu na članice bivše juge,što se i dokazalo kao tačno,oni su prvi uvideli kolika su g****  bavarski proizvodi i prešli na pravu firmu.

 

::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Sa BMW na Honde? Hmmmmm

 

Da nije pao standard :D?

 

 

Verovatno si u pravu, jer za jednog beemveja dobiješ skoro dve honde, a da ne pričam o ceni održavanja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

U Hrvatskoj imaju onu 1000rr kao presretaca,imala sam i foto,ali ne mogu da nadjem,takodje i svih automobila-presretaca u Hrvatskoj!

I te su im sve Honde polupane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Jako je rizično - gotovo ubistveno i samoubistveno jurcati nekoga motorom po saobraćaju. Te zujke u muriji su samo radi psihološkog efekta, i eventualno da pojurenekog sa piaggiom bez kacige :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Jako je rizično - gotovo ubistveno i samoubistveno jurcati nekoga motorom po saobraćaju. Te zujke u muriji su samo radi psihološkog efekta, i eventualno da pojurenekog sa piaggiom bez kacige :)

Ma sta oni koji moj da jure, nego lece komlekse.Eno im kriminalci pa nek se jure sa njima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Jako je rizično - gotovo ubistveno i samoubistveno jurcati nekoga motorom po saobraćaju. Te zujke u muriji su samo radi psihološkog efekta, i eventualno da pojurenekog sa piaggiom bez kacige :)

Ma sta oni koji moj da jure, nego lece komlekse.Eno im kriminalci pa nek se jure sa njima

 

A neeee,kriminalci se setaju gradom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Jako je rizično - gotovo ubistveno i samoubistveno jurcati nekoga motorom po saobraćaju. Te zujke u muriji su samo radi psihološkog efekta, i eventualno da pojurenekog sa piaggiom bez kacige :)

Ma sta oni koji moj da jure, nego lece komlekse.Eno im kriminalci pa nek se jure sa njima

[/quote

 

 

Tako te volim pobratime]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Jako je rizično - gotovo ubistveno i samoubistveno jurcati nekoga motorom po saobraćaju. Te zujke u muriji su samo radi psihološkog efekta, i eventualno da pojurenekog sa piaggiom bez kacige :)

Ma sta oni koji moj da jure, nego lece komlekse.Eno im kriminalci pa nek se jure sa njima

[/quote

 

 

Tako te volim pobratime]

Jace je od mene  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Bas me zanima kog ce da stignu sa tom hondom deauville bolje da su im kupili neki skuter da rolaju.
Stići će svaki automobil i scooter u gradskoj gužavi...

Ma sta oni koji moj da jure, nego lece komlekse.Eno im kriminalci pa nek se jure sa njima
Kriminalci ne beže 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Borova glava-Barski most

sta ste zapeli samo na jurnjavu? zna se za sta su motori u policiji. kada ima neki zastoj a sa putnickim vozilom ne mozes da pridjes, pa kada neki nadrndani kamiondzija vuce kolonu za sobom i nece sam da se iskljuci da bez velikih problema dodjes do njega, i jos mnogo korisnijih poslova od jurnjave. dokle mozes da bezis na auto putu? do rampe. sta ce da bezi onaj sa vozilom na otvorenom putu? jurca i na kraju mu se uguzi neka slepercina. bezanija moze samo u naselju.ali otom potom. znaci mnogo korisnijih poslova od jurnjave

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja