Jump to content

Moto Zajednica

Vozac iz Srbije na Pariz-Dakaru!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

 

      Petog  januara 2008-e jos jednom ce krenuti najveca trka svih vremena! Portugal, Spanija,  Afrika, pustinja  do Senegala...DAKAR...o tome ce svi mastati, videti Dakar, samo je to vazno!

        Za nas ce ovaj reli biti vazniji od prethodnih,  verovali ili ne  COVEK IZ SRBIJE VOZI DAKAR RALLY!!!

        Saghmeister Gabor iz Subotice ove godine krece u najvecu trku svog zivota,ceka ga  9000 km pustinje od toga preko 6000km "specijala" na putu do Dakara! Gabor ce voziti KTM  690 Rally a vozice za "Salai-Dakar team" iz Budimpeste. Motor je stigao ovih dana i Gabor je napravio prve kilometre na treningu ovim motorom. Za one koji ga ne poznaju ili nisu culi za ovog coveka treba reci da je on veliki zaljubljenik u moto sport. Od 1993-e vozi motokros trke na prostoru bivse Jugoslavije i Madjarske.Ovu sezonu zavrsice kao sampion Srbije u MX-1 klasi (250 2t- 450 4t) na  Hondi CR450 F.

        U kratkom razgovoru Gabor rece da mu je zao sto  nemamo neki domaci tim koji bi krenuo na ovu trku!Deo troskova ce snositi sam i nada se da ce pored timskih sponzora koji su uglavnom iz Madjarske naci jos nekog odavde ko bi imao interesa i volje da pomogne njegov nastup na ovogodisnjem reliju!

        Pozelimo mu srecu i nek' prve godine ugleda svetla Dakara!

     

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

.....verovali ili ne  COVEK IZ SRBIJE VOZI DAKAR RALLY!!!                          Saghmeister Gabor iz Subotice ove godine krece.....

 

Teško bih verovao, da je iz Srbije....  ::)  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

.....verovali ili ne  COVEK IZ SRBIJE VOZI DAKAR RALLY!!!                          Saghmeister Gabor iz Subotice ove godine krece.....

 

Teško bih verovao, da je iz Srbije....  ::)  :D

covek je inace madjar ali radi i zivi u subotici...sigurno ima srpsko drzavljanstvo---sto znaci da je on srbin....

 

Gabor živi i radi u Srbiji, dakle iz Srbije je. Državljanstvo nekoga ne čini srbinom, on može biti i mađar, ali sa srpskim državljanstvom. Toliko o nacionalnostima i ostalom. Tačka.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

A zar je to uopšte bitno u krajnjoj liniji,Gabor je pasionirani trkač,dugogodišnji takmičar u moto-krosu i svaka mu čast želim mu puno sreće i da se ceo vrati kući.

 

 

EDIT> Obrisan deo poruke koji nema veze sa sportom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

.....verovali ili ne  COVEK IZ SRBIJE VOZI DAKAR RALLY!!!                          Saghmeister Gabor iz Subotice ove godine krece.....

 

Teško bih verovao, da je iz Srbije....  ::)  :D

    TomoB, okrenuo si ovu temu na pogresnu stranu a kao sto vidis ispade da je jedino tebi bitno da li je ili nije iz Srbije...

      Nadam se da cemo se vratiti sportskoj strani ovog relija!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

.....verovali ili ne  COVEK IZ SRBIJE VOZI DAKAR RALLY!!! Saghmeister Gabor iz Subotice ove godine krece.....

Teško bih verovao, da je iz Srbije....  ::)  :D

    TomoB, okrenuo si ovu temu na pogresnu stranu a kao sto vidis ispade da je jedino tebi bitno da li je ili nije iz Srbije...      Nadam se da cemo se vratiti sportskoj strani ovog relija!
Dali je moguće da niko dosad nije ''upoznao'' TomoB-a, da pe provali da je ono bila čista pošalica. Doduše ko stvorena da se pogrešno razume, ali i dalje ŠALA!!! I batalite citate i dalje skretanje teme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Pre jedno mesec dana imali su trening u Mađarskoj, vozili su oko 300-400 km. Gabor je tad vozio Hondu, jer KTM još nije stigao i dobio žuljeve i na dupetu i na nogama. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Pre jedno mesec dana imali su trening u Mađarskoj, vozili su oko 300-400 km. Gabor je tad vozio Hondu, jer KTM još nije stigao i dobio žuljeve i na dupetu i na nogama. 

 

Honda je to...ne može svako da je tera ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Stvarno svaka cast! Nadam se da nece imati pehova. Takva trka se ne moze porediti sa bilo kojom trkom ili cak sportom po mom misljenju, a posebno me zadivljuju individualci koji nemaju tim vec sve rade sami! Jednom recju fantasticno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Da popravim opšti dojam, da me neki ne bi shvatali tako crno, kao što su pročitali:

 

Ljubljanski gradonačelnik je proveren Srbin, potencialni kandidat na izborima za predsednika slo ima turski koren i prezime, etc... Čovek je to što se oseča, bez obzira kako mu je ime ili gde živi.

 

Nisam razmišljao o tome, da bi mogla nevina šala nekoga da razpizdi. Veoma malo treba, da se razpale nacionalne strasti.

 

Neka mi oproste uvredjeni kolegi!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Da popravim opšti dojam, da me neki ne bi shvatali tako crno, kao što su pročitali:

 

Ljubljanski gradonačelnik je proveren Srbin, potencialni kandidat na izborima za predsednika slo ima turski koren i prezime, etc... Čovek je to što se oseča, bez obzira kako mu je ime ili gde živi.

 

Nisam razmišljao o tome, da bi mogla nevina šala nekoga da razpizdi. Veoma malo treba, da se razpale nacionalne strasti.

 

Neka mi oproste uvredjeni kolegi!!

 

Da budem iskren, ja sam pomislio ono sto si ti napisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Pre jedno mesec dana imali su trening u Mađarskoj, vozili su oko 300-400 km. Gabor je tad vozio Hondu, jer KTM još nije stigao i dobio žuljeve i na dupetu i na nogama. 

 

Honda je to...ne može svako da je tera ;)

 

Tekst je bio zbog žuljeva, Hondu sam samo pomenuo jer mnogi znaju da mu tada još nije stigao motor za Dakar. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Da popravim opšti dojam, da me neki ne bi shvatali tako crno, kao što su pročitali:

 

Ljubljanski gradonačelnik je proveren Srbin, potencialni kandidat na izborima za predsednika slo ima turski koren i prezime, etc... Čovek je to što se oseča, bez obzira kako mu je ime ili gde živi.

 

Nisam razmišljao o tome, da bi mogla nevina šala nekoga da razpizdi. Veoma malo treba, da se razpale nacionalne strasti.

 

Neka mi oproste uvredjeni kolegi!!

 

Tebi može zamjeriti samo ko te ne poznaje,ko ne poznaje tvoje tekstove i ko ne čita pažljivo.

 

Ako bude otvorena teme za NAJ ŠERETA ( spadala,šaljivdžiju... ) foruma,tebi ide moj glas.  :D :D :D

 

Budi nam veseo,satiričan,šaljiv....kao i do sada.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Svaka mu cast navijacemo svim srcem. Bogami nije to mali poduhvat.Srecno ko zna mozda osvoji i nesto. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja