Jump to content

Moto Zajednica

Vozac iz Srbije na Pariz-Dakaru!

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Subotica

Cao svima koji me podrzavate,samo da znate sad sam izaso iz bolnice juce sam se malo razbio na treningu kod 232km i povredio sam rame!nije nista strasno ali moram nedelju dana da odmorim.Jos 33 dana pa krecemo iz Lisabona! ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Cao svima koji me podrzavate,samo da znate sad sam izaso iz bolnice juce sam se malo razbio na treningu kod 232km i povredio sam rame!nije nista strasno ali moram nedelju dana da odmorim.Jos 33 dana pa krecemo iz Lisabona! ::)

 

'Beš rame,proći će. Važno je imati  muda,a ti ih izgleda baš imaš  i to pooovelika. :D

 

Srećno druže!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Dobrodosao, Saki! Bas mi je drago da si sa nama! Aj okaci slike ovde, imas opciju da uz post okacis i sliku (ako je smanjis malo dimenzijski) :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5355 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Hvala!za prvi put je najvaznije da zavrsim jer ima preko 5 etapa 700km to znaci od Subotice do soluna preko dine!

 

Samo naprijed!

 

Motor je k`o bombonca.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Majstore, svaka ti čast!  Navijam za tebe i želim ti da uspešno i bezbedno završiš trku.

 

P.S. Jel' imaš neki sajt o sebi?  Ako imaš, aj' okači link, a ako nemaš, evo nek ti BJB bude tvoja "kuća na internetu", t.j. kači ovde svoje slike i updates o sebi kad ima nešto novo.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Gabore Zmaje,

 

Dakar je prvenstveno trka izdrzzljivosti choveka i mashine u celosti. Vozi pametno. Pobednici su svi oni koji stignu na cilj.

 

Zzelim ti srecu i uspeh.

 

Ajd`, pa da se svi radujemo zajedno kada se vratish kuci. ;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Auuu...nisam ovo pratio u zadnje vreme..  Saki-Gabore...josh jednom sve najbolje! Chuvaj se i chuvaj jaja! ;D (shto kazze Obelix)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Hvala!za prvi put je najvaznije da zavrsim jer ima preko 5 etapa 700km to znaci od Subotice do soluna preko dine!

Naravno, samo oprezno i bezbedno, a kad dobijes priliku, iskoristiti je maksimalno :D I ostali vozaci su samo ljudi, nista oni nisu bolji od tebe, pa ma u kom timu bili. Uz malo srece i Boziju pomoc, gledacemo mi tebe na cilju u Senegalu :) U svakom slucaju, imaces maksimalnu "energetsku podrsku" i nijednog momenta neces biti sam. Ajd`, pa srecno, uz tebe smo svim srcem :D :D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Saki majstore, navijacemo za tebe!

 

Pozelecu ti samo da te motor sluzi bez greske i da uspesno stignes na cilj!! Mislim da je dovoljno!

 

PS. I sibni jos koju sliku sa treninga...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Subotica

Hvala SCI na  podrsci,inace sad sam dosao sa kondicionog treninga izgleda da je sve u redu i mogu da nastavim sa punim tempom!Sutra sam na SOS kanalu javicu kad ce biti prenos!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ako ti treba bilo kakav savet u vezi kondicionog treninga, ili ti je nesto nejasno, slobodno pitaj, ja sam "doktor za trening i kondiciju", moras da nam odes full pripremljen ;D ;) Nadam se da imas profesionalne trenere, nemoj da moram ja da dolazim tamo :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Majstore, svaka ti čast!  Navijam za tebe i želim ti da uspešno i bezbedno završiš trku.

 

P.S. Jel' imaš neki sajt o sebi?  Ako imaš, aj' okači link, a ako nemaš, evo nek ti BJB bude tvoja "kuća na internetu", t.j. kači ovde svoje slike i updates o sebi kad ima nešto novo.  :)

 

Mogli bi da napravimo jednu "lepljivu" temu i da se kroz nju isprati celo Sakijevo putešestvije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5355 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Majstore, svaka ti čast!  Navijam za tebe i želim ti da uspešno i bezbedno završiš trku.

 

P.S. Jel' imaš neki sajt o sebi?  Ako imaš, aj' okači link, a ako nemaš, evo nek ti BJB bude tvoja "kuća na internetu", t.j. kači ovde svoje slike i updates o sebi kad ima nešto novo.  :)

 

Mogli bi da napravimo jednu "lepljivu" temu i da se kroz nju isprati celo Sakijevo putešestvije

 

Ja sam mislio da to stavimo u sklopu teme DAKAR 2008. Od pocetka trke,izvjestaj po etapama i naravno gdje je i kako je prosao Gabor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Majstore, svaka ti čast!  Navijam za tebe i želim ti da uspešno i bezbedno završiš trku.

 

P.S. Jel' imaš neki sajt o sebi?  Ako imaš, aj' okači link, a ako nemaš, evo nek ti BJB bude tvoja "kuća na internetu", t.j. kači ovde svoje slike i updates o sebi kad ima nešto novo.  :)

 

Mogli bi da napravimo jednu "lepljivu" temu i da se kroz nju isprati celo Sakijevo putešestvije

 

Ja sam mislio da to stavimo u sklopu teme DAKAR 2008. Od pocetka trke,izvjestaj po etapama i naravno gdje je i kako je prosao Gabor.

 

Imaš moj blagoslov da uradiš to ...8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja