Jump to content

Moto Zajednica

Off road za svaki dan

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Kepo brate oćeš da ti tražimo neku garniseru u Beogradu? Da se ne vraćaš badava zbog par dana u Kosjeru.

 

:lol: :lol: :lol:

 

Htedoh to da mu napišem... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ma njemu je već u glavi plan kako će na proleće da razvrsta panjeve i balvane po Brdu grad ili oko Skakavaca da rastera one ljubitelje prirode, evo ovde me seci ako nije tako kako velim.

 

Blizu si, al se vidi da ne vozis sa nama. :D

Prodaj rezervoar od bmw-a, i stavi od Africe. Ustedeces 1500 eur, i taman ces imati za neko sokocalo po Glinari.

 

Inace brdu Grad i Skakavcima ne treba balvana, ima ih u neogranicenim kolicinama samo treba malo da se zamakne u sumu. A koliko vidim po sastavu motora u zadnje vreme, u buduce cemo sve vise i dublje bezati u sumu i to me jako raduje. :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Dobio je Kepo smestaj za DRZnika, jos samo krevet da mu razvuchemo pored i to je to!

 

:D

 

Pravi kapetan spava pored svoga konja, a licimuri idu u spavaone. :D

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

u shashincima ove nedelje jos jedna grupna terapija, no ovaj put se najavilo malo vise pacijenata. kome nije daleko, izvolte, aktivnosti cemo organizovati na licu mesta!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

nisam stigao bolje, evo makar neshto (ne radi link kada stavim HD da pusti odmah pa regulishite sami to):

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Ma njemu je već u glavi plan kako će na proleće da razvrsta panjeve i balvane po Brdu grad ili oko Skakavaca da rastera one ljubitelje prirode, evo ovde me seci ako nije tako kako velim.

 

Blizu si, al se vidi da ne vozis sa nama. :D

Prodaj rezervoar od bmw-a, i stavi od Africe. Ustedeces 1500 eur, i taman ces imati za neko sokocalo po Glinari.

 

Inace brdu Grad i Skakavcima ne treba balvana, ima ih u neogranicenim kolicinama samo treba malo da se zamakne u sumu. A koliko vidim po sastavu motora u zadnje vreme, u buduce cemo sve vise i dublje bezati u sumu i to me jako raduje. :moto3:

 

Ne bih se baš odricao ovog rezervoara ako me razumeš. Radije bih u nekoj perspektivi, ako me puknu neke pare, uzeo jednog omanjeg zelenka bez da pravim polovična rešenja.

Inače, i kod mene uvek imaš krevet i smeštaj za motor. A ako ne želiš da se razdvajate, taman mogu da vas smestim zajedno u magacin među cevi, da se osećate kao kod kuće.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja