Jump to content

Moto Zajednica

Off road za svaki dan

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Staza je za trening i nabijanje kondicije. Pola staze nema nikakve teske detalje, vozi se brzo koliko ko moze. Druga polovina ima malo penjanja, spustanja i prepreke i nija losa za tehniku. Veliki motori mogu da predju celu stazu uz obilazenje nekih penjanja i spustanja. Za njih cemo prosiriti jos jedan dao, imam ideju gde bi to trebalo da bude.

Aco, pa vi se vozite po sumama svaki dan i onda kada dodje ova moja enduro sekcija, kuka kako je tesko i nema snage. Sad preko zime se spremaju i na prolece ima po Kucaju i Kosjericu da obilaze zeceve i srne, medvede preskacu kao prepreke :lol::neznam:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

kuda ovaj svet ide, da sa planine moram ici u grad da bi vozio off road :D

Ako to uradis onda imas definitivno potvrdu da nesto sa tobom nije u redu :lol:

 

Ovo je za nas bolesljive sto nam je daleko suma :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ovo sto ste napravili je odlicno !!! Taman da se diplomski na prolece radi u Kosjeri. :D

S obzirom da kod vas sneg stize malo kasnije, eto me da malo produzim sezonu. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovo sto ste napravili je odlicno !!! Taman da se diplomski na prolece radi u Kosjeri. :D

S obzirom da kod vas sneg stize malo kasnije, eto me da malo produzim sezonu. :moto3:

 

Stavi pod misku jedno prase kad krenes. Ovde ima i deo planiran za ove sto imaju enduro motore ali ne voze jer im stalno neki qrac fali, tesko im je, lako im je, nemaju gume itd. E za njih ima klupica i razanj pa da budu od neke koristi. Pedric je zaduzen za pokretni sank u kamioncetu :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

vec vidim da cu lagano da gledam plac da kupim gore i da krenemo sa vikendicama u glinari :D

 

 

a shto se staza tiche, ima ih koliko god osh uz malo kreativnosti.. a ovo komino osnovno je za njega i hard enduro ekipu.. ja na dominatoru prodjem sve osim 3 uzbrdice i 3 nizbrdice.. a postoje lepe obilaznice za ta 3 mesta... e sad, nisam ishao afrikom ali ako ima dobar krampon mozhe i ona...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ovo sto ste napravili je odlicno !!! Taman da se diplomski na prolece radi u Kosjeri. :D

S obzirom da kod vas sneg stize malo kasnije, eto me da malo produzim sezonu. :moto3:

 

Stavi pod misku jedno prase kad krenes. Ovde ima i deo planiran za ove sto imaju enduro motore ali ne voze jer im stalno neki qrac fali, tesko im je, lako im je, nemaju gume itd. E za njih ima klupica i razanj pa da budu od neke koristi. Pedric je zaduzen za pokretni sank u kamioncetu :lol:

 

Dogovoreno, moze oko 20kg ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Momci, izgleda da ce biti lepo vreme za vikend. Ja nisam do nedelje u BG ali u nedelju sam za nastavak radova i voznju.

Nabavili smo velike gume, verovatno ce sutra da nam odobre da mozemo da uzmemo. Pedric ce da nam preveze kamioncetom sve na lokaciju. Neki dogovor sa Ficom i Djurom je da to bude nedelja sto ranije ujutru. Potrebna su nam kolica, lopate, krampovi, ko ima nesto od ovoga nek ubaci u kola. Kolica su nam jako vazna ovog puta da bi lako napunili zemljom gume. Zavrsicemo do podne ja se nadam ako krenemo da radimo kako treba a onda voznja.

Ko nece da radi i vozi moze da zaduzi resetku za rostilj pa da se i ruca negde oko dvojke, popijemo koje pivo i da se razilazimo predvece. Svi su dobrodosli, i radnici i neradnici :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Ponecu agregat ako nam zatreba za nesto.. Ko je bio prosli put zna sta nam treba, treba nam sve, da se ne bijemo oko alata. Bolje da ima viska jer kad zafali nekom alat odmah dohvati motor i rabije radnu atmosferu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: V-Stom 650 (C7)

Sto kazu nasi popovi na slavama kad ih pitas koliko smo duzni pope? Ma ko da j ebitno, ko koliko ima, 100-200eur, nebitno je :jee:

Salim se naravno, mislim da ce po jedna crvena da nas pokrpi.

 

Nemoj samo Vlada Mandic da te cuje kako opaljujes po popovima... bice belaja...:care:

 

Salim se, svaka cast na angazovanju. I samo napred, imate podrsku i od endurasa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

skocice Djura do one pecenjare na uglu da pita posto je celo prase, pa mozemo da uzmemo celo ako nas ima dovoljno, a mislim da ce nas biti sigurno preko 10, mozda nam je to jednostavnije, tamo cemo da ga iskidamo ko mace muskatlu. Sta mislite o tome?

Mora prase na rogove, taki je red :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Ако дође публика као задњи пут мораће неки вочић да се окрене, а за покретање те животињке на ражњу мора да се ангажује Хитменова африка са највише коња! :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Ponecu agregat ako nam zatreba za nesto.. Ko je bio prosli put zna sta nam treba, treba nam sve, da se ne bijemo oko alata. Bolje da ima viska jer kad zafali nekom alat odmah dohvati motor i rabije radnu atmosferu .

Prosle subote nisam stigao. Gde ste stali sa srafovskom robom? To moze na kilo da se uzme na Bubnju u subotu, ako znam specifikaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Pa realno ima masu da to iznese. Samo moramo zivotinju dobro da izbalansiramo jer mozda Afrika i zastuca, mozda joj ponestane snage :lol:

Onda da damo zivotinjki adresu pa nek dodje sama..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

da ne bi reskirali da radimo generalku na africi :neznam: , Kepo je nasao jednu mrtvu zivotinju na putu od 25kg zive vage koja ce da bude ispecena u nedelju jutro i stize na lokaciju. Dan je kratak za sva desavanja i obaveze, okupljanje u 9, da odradimo do 12 sta imamo, da se provozamo dva sata i da DJ Pedric otvori onda sank i krene sa satarom da radi, njemu pada najtezi i najodgovorniji posao. Treba ce nam za neke troskove nafte za kamion, zivotinju i pice ja mislim oko 100eur pa posto nas ima puno to nece da izadje vise od po 500din. Vase je da ponesete britve da mozete da usitnjavate zivotinju. Ne treba nista da nosite od pica, jedan ce da skoci kolima do prodavnice i uzece sve sto nam treba.

 

Exman, trebace nam jedno 50 komada srafa 8, 50 matica 8, 100komda sto vecih metalnih podloski.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja