Jump to content

Moto Zajednica

Nasi ljubimci (slike motora)

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova

CZ99 wow koje stanje...koliko je presao bike?

Strava je... ;D

2003god. Uzeo sam ga pre 4 meseca i presao oko 4000, sad na satu ima 27.000. U perfektom je stanju. Jedino na njemu sto nije fabricki je izduv ali cuvam i stari ako mi dosadi "buka"  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

evo i mog motorina...

 

traktorče :-)

chuj!!!traktorche?to je bwe mahina!vidim ja mladicu da se u to uopshte i ne razumesh... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

evo i mog motorina...

 

he, he super stvarčica za ovakvo vreme. Koliko je to čudo para i koliko kubika ima

da,da...extra.dok se vecina bajkera danas zalila da ne moze ni da upali moped,ja sam se uveliko vozala,hihihi.ima 100cc i bio je oko 1600.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

ma dark,nema sta da me chekaju...ja cu doci ali malo cu kasniti,hihihi.zavisi,mozda nadjem nekog ko bi me i chekao.ja ne jurim i nemam bash afiniteta,a i sa 1.60 i 48kg  teshko da mogu neshto drugo da vozim,a da mogu...znam sta bih!a ti na mesto da mi dajesh podrshku,ti me diskvalifikujesh :)eeee,zar i ti sine brute?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

evo i mog motorina...

 

he, he super stvarčica za ovakvo vreme. Koliko je to čudo para i koliko kubika ima

da,da...extra.dok se vecina bajkera danas zalila da ne moze ni da upali moped,ja sam se uveliko vozala,hihihi.ima 100cc i bio je oko 1600.

Veoma popularan motor u Nemackoj.Razlog je sto se ne registruje kao motor i netreba dozvola za motor.Vozis ga sa dozvolim B kategorije.

Pa ga ima dosta po gradskim ulicama.

Ovaj je nesto slabije verzije ali boze moj od neceg se mora krenuti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

ja lichno ne zurim sa kupovinom jacheg.ovo je moj prvi motor :) odgovara mi gabaritno a probala sam ovaj raptor pa izgleda ko da sam ide,da nema vozacha,ne vidim se.mislim da jachi lichi nekom mladicu-devojci koji su vishi i tezi od mene :) i sa ovim letim.a i oni od 250cc i jachi ne mogu da se mere sa istim takvim dvotochkashima.ovo je ipak radna mashina i sa njim necu sigurno na trke,mozda na offroad takmichenja jednog dana ;D ja sam ga kupila iz drugih pobuda(za pecanje,shljunak,za valjanje po blatu,za mulj).bilo bi lepo kad bi svi imali mogucnosti da imaju 2 mopeda,jedan neki cruser npr. za dalji put i ovo tandrljalo za grad,okolinu,reku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: XT-R

...

Ovaj je nesto slabije verzije ali boze moj od neceg se mora krenuti.

 

Ima i za to lijeka  8)

 

 

mora da mu gume traju dugo  ;D :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

ma dark,nema sta da me chekaju...ja cu doci ali malo cu kasniti,hihihi.zavisi,mozda nadjem nekog ko bi me i chekao.ja ne jurim i nemam bash afiniteta,a i sa 1.60 i 48kg  teshko da mogu neshto drugo da vozim,a da mogu...znam sta bih!a ti na mesto da mi dajesh podrshku,ti me diskvalifikujesh :)eeee,zar i ti sine brute?

Neeeee....Ja samo navijam da predjes na nesto vece ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

ma dark,nema sta da me chekaju...ja cu doci ali malo cu kasniti,hihihi.zavisi,mozda nadjem nekog ko bi me i chekao.ja ne jurim i nemam bash afiniteta,a i sa 1.60 i 48kg  teshko da mogu neshto drugo da vozim,a da mogu...znam sta bih!a ti na mesto da mi dajesh podrshku,ti me diskvalifikujesh :)eeee,zar i ti sine brute?

Neeeee....Ja samo navijam da predjes na nesto vece ;)

ma sta ne,sve je meni jasno :) ovako cemo...ja probam ovaj tvoj motorin,pa ako mogu da dohvatim nogama tlo,omah,ali omah prijavljujem polaganje za A.zashto da navijash kad mozesh da uchestvujesh?hihihi,ako smesh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

;)Tesko da ce dohvatiti..Ja sam 191cm....I taman mi je..A za tebe je Yamaha Virago od 250cc...Imas je za oko 1700-2000 eu u dobrom stanju..

DA PROBAS STROMA?Smem!! Zasto ne smem? ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

;)Tesko da ce dohvatiti..Ja sam 191cm....I taman mi je..A za tebe je Yamaha Virago od 250cc...Imas je za oko 1700-2000 eu u dobrom stanju..

DA PROBAS STROMA?Smem!! Zasto ne smem? ;D ;D

pa znash kako cemo?....ja cu da sednem na motorin,ti guraj a ja cu da viscem brmbrmbrm,anananaannnnnnna.ako dash kontakt,mislim da posle 2 metra,imash da trazish naknadu shtete ;D ali,dobro,poshto si ti hrabar, to sa sobom nosi rizike ;D eeee,a da vidish samo moju mashinu...nju svako moz da vozi,ali ne chuchi svima :) onako,nekako...bash mi lichi,a i kad sam na semaforu nema razloga da pruzam ove noge od chaplje.skuter sam vozila,ali na semaforu jedva sam vrhovima prstiju dodirivala tlo,i to ako se iskrenem na stranu,hihihihi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja