Jump to content

Moto Zajednica

Nasi ljubimci (slike motora)

Recommended Posts

  • Drug član, 2518 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
10 minutes ago, Darko Mihajlovic said:

Evo jedne , Logarska dolina , Slovenija ..ja i zence mi :)

Morao sam da skinem josimuricu i metnem oridjidji cunak, da ne uplasimo kravice koje prave milke :)

 

IMG-8d37b5dcbb630f58a10c2971df877724-V.j

.. a kondukter bio na bolovanju? Ne vidim ga na slici. 

:P

  • Haha 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 965 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Daj Dare neku sliku kawe spreda,kad ga vidiš u retrovizoru, misliš da je burgman

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

 

Pre sat vremena, Krmco je napisao:

Daj Dare neku sliku kawe spreda,kad ga vidiš u retrovizoru, misliš da je burgman emoji41.png

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 

A ono , istina... 

Ovaj mali sad na kraju "daj da ti dam 50,100e pa da idem na dostavu,zakasnicu" hahahahahahahahahahahha...juce sam mu poslao predracun , na oko pola miliona , dobro mu nije bilo :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI
Pre 5 sati, Darko Mihajlovic je napisao:

Moze da se vrati u kakvom god stilu , tesko ce skinuti sa trona H2R... 

To je jedno , a drugo , i dalje je jedan u top 3 najruznija motora na svetu...

Suzuki srad , suzuki busa i ne znam sta se desilo kawi da napravi onu 12-icu... Verovatno je taj batica sto je nacrtao izrsio harakiri posto je dobio otkaz :) .. ipak , suzuki nema konkurenciju da napravi ruzan motor :)

 

PS : s obzirom da je gtr na oglasima , imas 3 puta pravo da pogadjas sta je sledece :) :)

Sve te muske motore koje si pomenuo su motori koji su ostavili valjan trag u izgledu,performansama...(lepota je u oku posmatraca)...srad se i dan danas proizvodi- ta tehnologija GsX-R-Suzuki Ram Air Direct.

imao sam jednog  i sve pohvale...

vreme ce pokazati da li je ruzno il neshvaceno.....( vec pokazuje da je neshvaceno ):moto3:

sto se tice sledeceg motora,izbor je samo tvoj-ono sto te ispunjava i zelja za tim i takvim motorom, kao i sve nas.

po svemu navedenom ZX-14 ali svaki turing je ok....

 brzina na motor preko 1000ccm  mi ne igra bas nikakvu ulogu...ide pa ide,potezu svi odlicno al da li je 2,3 il 3,0 do 100km/h ja to bas toliko i ne osecam... bitno mi je da uzivam...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400

Apsolutno se slazem ...

Salimo se malo , bez da se iko uvredi , drugari bivsi , sadasnji , buduci...

Sve su to vrhunske masine , a svako kupi ono sto ga radi i spram svojih potreba. O ukisima se i ne raspravlja ...

Sve je to top , samo da se tera nesto...

Kenjam ja malo , uvatio me PMS ( parked motor sindrom ) ..

A i da su svi isti , o cemu bi mi sad ovde jeli g. ?

 

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3152 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 58 minuta, Nole Bg je napisao:

Morali smo danas malo da da se dirnemo koji kilometar, neizdrz je čudo:jee:

IMG_20230131_111326.jpg

IMG_20230131_111340.jpg

Kako prgavi Trejsi u odnosu na pitomiju  'ondu?Razumljivo je da nemaš "one" vremenske uslove ali onako na prvu loptu...?

Promenio član shoyyka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1677 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

@shoyyka pisao sam ja o tom poredjenju i ranije, zabava je zagarantovana, lepo se sedi, uspravnije nego na Hondi za nijansu, i zastita od vetra je skroz korektna, kočnice strahovite ali nema dual brejk ko na Hondi pa s toga i mnogo veca mogućnost aktiviranja abs-a. Menjač sa šifterom radi perfektno i pričinjava pravo zadovoljstvo prilikom svakog šaltanja. Ostaje da preradim to fabricko sediste koje je bas tvrdo i nebi mi prijalo na duzim turama.

Moram da vidim kako cemo se prilagoditi jedan drugom na nekim višednevnim turama sa mnogo km i u nekoj pitomijoj varijanti, moram mu dati malo vremena, inače ovo ostalo je sve  bez greške, na svakom dodabvanju gasa je odusevljenje zagarantovano. Sa nekim utiscima cu se javiti dok se predje malo više km i sa nekim prvim suncem:jee1:

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1317 postova
3 minutes ago, Nole Bg said:

@shoyyka pisao sam ja o tom poredjenju i ranije, zabava je zagarantovana, lepo se sedi, uspravnije nego na Hondi za nijansu, i zastita od vetra je skroz korektna, kočnice strahovite ali nema dual brejk ko na Hondi pa s toga i mnogo veca mogućnost aktiviranja abs-a. Menjač sa šifterom radi perfektno i pričinjava pravo zadovoljstvo prilikom svakog šaltanja. Ostaje da preradim to fabricko sediste koje je bas tvrdo i nebi mi prijalo na duzim turama.

Moram da vidim kako cemo se prilagoditi jedan drugom na nekim višednevnim turama sa mnogo km i u nekoj pitomijoj varijanti, moram mu dati malo vremena, inače ovo ostalo je sve  bez greške, na svakom dodabvanju gasa je odusevljenje zagarantovano. Sa nekim utiscima cu se javiti dok se predje malo više km i sa nekim prvim suncem:jee1:

Jel su mu ugradili amortizer volana ili to mora aftermarket? Gledajuci recenzije modela od modela iz 2016. godine, vlasnici su se zalili da je motor nestabilan na vecim brzinama na volanu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1677 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Nema amortizer volana a nzm ni da može naknadno da se ugradi. Ovaj moj ima olins opruge napred pa msm da ce to ogibljenje biti znatno bolje u odnosu na fabricko, ali sad nemogu o tome dok nebi lepo probao. A to na velikim brzinama nisam probao i nije neka moja zona interesovanja iskreno. Do 150 se katapultira i to bas dobro, lepo se vozi kroz krivine, lagan je prilično, laksi 30-ak kg od Honde, i bas se oseti. Dok sunce grane probaćemo, testiraćemo pa ćemo imati malo više info iz prve ruke. :yamaha:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
2 hours ago, Pingvin37 said:

Jel su mu ugradili amortizer volana ili to mora aftermarket? Gledajuci recenzije modela od modela iz 2016. godine, vlasnici su se zalili da je motor nestabilan na vecim brzinama na volanu.

To je problem sa prvom generacijom Tracera odnosno MT09 Tracer od 2015. do 2017. , na prvoj generaciji je kraci ram i usled toga se javljao wobling na vecim brzinama. 
Na drugoj generaciji, odnosno na Tracer 900 od 2018. godine je resen taj problem.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
Pre sat vremena, Throttle Addict je napisao:

Na drugoj generaciji, odnosno na Tracer 900 od 2018. godine je resen taj problem.

Imam neke drugare sa Tracerom druge generacije. Ipak se zale na vobling 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Vobling ima i ovaj 2021. Godište, neće oni to još rešiti. Istina je da je manji na modelima 2017.+, Ali videćeš i sam da ga ima... 

 

Uz dobro podešeno vešanje zna da bude manji, ali nije sve ni u tome..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Tako je, vobling ima i druga i treca generacija ali svaka generacija osetno manje nego prva. Dva drugara su radili kompletno ugibljenje, jedan na prvoj generaciji a drugi na drugoj generaciji i nisu imali problem voblinga. Dok za trecu generaciju kazu da najmanje voblinga ima u odnosu na drugu a tek na prvu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1267 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
pre 55 minuta, Throttle Addict je napisao:

Tako je, vobling ima i druga i treca generacija ali svaka generacija osetno manje nego prva. Dva drugara su radili kompletno ugibljenje, jedan na prvoj generaciji a drugi na drugoj generaciji i nisu imali problem voblinga. Dok za trecu generaciju kazu da najmanje voblinga ima u odnosu na drugu a tek na prvu.

Ne znam jesil' doziveo to ...

Na traceru se vobling javlja na brzinama 160kmh +... Jezivo je. Ali jezivo ..

Ja sam osetio to bas na traceru od @ProMaster....

Ne zelis to da dozivis , ikad ikad ikad...

dakle ne zelim "dosta manje" , nego nikad :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja