Jump to content

Moto Zajednica

"LjUTA GUJA" :-))))))))))))))

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Srbija, Sid
  • Motocikl: ETZ 250

Evo i mog eMZe,bio bi red da ga i vi pogledate. Zadnji kraj je od Yamahe FZR 600. Malo sam ga sredjivao,izgled i komplet sam mu masinu sredio,drugi auspuh,koferce,masku i jos neke sitnice...1moto3.gif Okacicu slike kada sam ga tek kupio i od sada kada je malo doteran.0takoje.gif

 

 

 

 

 

post-22239-0-05238300-1334519409_thumb.jpg

post-22239-0-09679400-1334520019_thumb.jpg

post-22239-0-24456100-1334520063_thumb.jpg

post-22239-0-03773500-1334520173_thumb.jpg

post-22239-0-61277300-1334520237_thumb.jpg

post-22239-0-36018300-1334520265_thumb.jpg

post-22239-0-85786100-1334520346_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Lepo to izgleda, a kako si resio pitanje akumulatora ? Da li je zasticen od kradje ( fabricki je dekla sa bravom, bravu sad nevidim ), i koliko je komplikovano da dodjes do njega ako se nesto pokvari na putu ( crkne osigurac ) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Srbija, Sid
  • Motocikl: ETZ 250

Lepo to izgleda, a kako si resio pitanje akumulatora ? Da li je zasticen od kradje ( fabricki je dekla sa bravom, bravu sad nevidim ), i koliko je komplikovano da dodjes do njega ako se nesto pokvari na putu ( crkne osigurac ) ?

 

Pa akumulator je zasticen u toj crnoj kutiji od lima,da bi se on skinuo mora se prvo skinuti plastika... A ako bi mi crkao osigurac,moram prvo da skinem sediste,ono je na kljuc samo,onda plastiku koju drze dva sarafa,pa tek onda taj crni lim,odnosno kutiju gde je akumulator. Nije bas jednostavno,treba mi kljuc 13 i kljuc 10 da bi dosao do osiguraca,akumulatora i ostale struje... Mucila me je kutija za vazduh,nije bila standardna kada sam ga kupio,nego je neko napravio. Pa nije bas radio kako treba. Al sada sam mu i to resio,stavio sam kutiju od 251 i sada je sve dobro,radi odlicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Lepa masinica,jel čiča tu malo umešao prste :zdravo:

Retriver je baš ok,možda zato što sam ipak više za originalno stanje :takoje::neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Srbija, Sid
  • Motocikl: ETZ 250

Lepa masinica,jel čiča tu malo umešao prste :zdravo:

Retriver je baš ok,možda zato što sam ipak više za originalno stanje :takoje::neznam:

 

Ma da,zeza me za motor.1lol.gif Posto smo jako dobri i stalno se vozimo zajedno eMZama.1moto3.gif A njegov stric je Jova iz Austrije,Simic Jovo. Vi ste pomesali nas dvojicu,nije moj stric,mi smo samo kucni prijatelji sa njima...1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Lepa masinica,jel čiča tu malo umešao prste :zdravo:

Retriver je baš ok,možda zato što sam ipak više za originalno stanje :takoje::neznam:

 

Ma da,zeza me za motor.1lol.gif Posto smo jako dobri i stalno se vozimo zajedno eMZama.1moto3.gif A njegov stric je Jova iz Austrije,Simic Jovo. Vi ste pomesali nas dvojicu,nije moj stric,mi smo samo kucni prijatelji sa njima...1jee1.gif

Izvinjavam se Nikoli i Vukasinu, pomesah osobe, no nije strasno :):zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Srbija, Sid
  • Motocikl: ETZ 250

Lepa masinica,jel čiča tu malo umešao prste :zdravo:

Retriver je baš ok,možda zato što sam ipak više za originalno stanje :takoje::neznam:

 

Ma da,zeza me za motor.1lol.gif Posto smo jako dobri i stalno se vozimo zajedno eMZama.1moto3.gif A njegov stric je Jova iz Austrije,Simic Jovo. Vi ste pomesali nas dvojicu,nije moj stric,mi smo samo kucni prijatelji sa njima...1jee1.gif

Izvinjavam se Nikoli i Vukasinu, pomesah osobe, no nije strasno :):zdravo:

 

Ma nema veze... 1jee1.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Vladicin Han
  • Motocikl: MZ 150cc

Druze, zanima me kako si odradio ovaj crni vizir na ovom crvenom MZ-u, o na onaj zuti?

Evo i mog eMZe,bio bi red da ga i vi pogledate. Zadnji kraj je od Yamahe FZR 600. Malo sam ga sredjivao,izgled i komplet sam mu masinu sredio,drugi auspuh,koferce,masku i jos neke sitnice...1moto3.gif Okacicu slike kada sam ga tek kupio i od sada kada je malo doteran.0takoje.gif

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja