Jump to content

Moto Zajednica

Oborena Afrika

Recommended Posts

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Upravo sam prosao, na ledinama, 500m posle okretnice, tacno kod restorana Kineski zid, oborena Afrika. Skoda Roomster skretala i oduzela prednost. Mislim da je bilo dvoje na motoru posto vidim neki kacket na putu.

 

Ako neko zna nesto vise, neka napise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

mala ispravka, sad sam opet prosao. Skodino levo krilo je udareno, a motor je otklizao u pravcu kretanja skode, tako da je verovatno motor obilazio skodu koja je je skretala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

mala ispravka, sad sam opet prosao. Skodino levo krilo je udareno, a motor je otklizao u pravcu kretanja skode, tako da je verovatno motor obilazio skodu koja je je skretala.

Koje su sare na AT?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

već vidim u vestima "motoristi počeli da divljaju" , "nasilnička vožnja dvotočkaša" , "huligani na dva točka" , itd. :bljak:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Ja isto prosao pre jedno sat i po prosao

video Afriku, nisam iz kola primetio neka veca ostecenja na motoru

cak mi je atmosfera bila da su se kolege policajci sreli na drumu i caskaju

nadam se da nije nista i sa vozacem i suvozacem na Africi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Sad tek dodjoh do kompa. Ovako, Skoda je skretala levo, a Afrika je obilazila i tu nema nikakve dileme jer je levo krilo Skode osteceno. Motor je posle kontakta isklizao sa leve strane pored puta i zaustavio se kod nekih parkiranih automobila. Motor je imao kofer, ali nista vise nisam stigao da vidim.

 

Koliko sam ja primetio ni vozac, a ni suvozac nisu bili pored motora. Jedino ako su nosili one automehanicarske kombinezone, jer je takvih bilo bar 10 oko motora. Cini mi se da je devojka vozila Skodu.

 

E sad, 15-ak min pre toga sam u 45-om video starijeg coveka, onako krupnog da ne kazem debelog, na RD03 sa kockastim farom. Nosio je slem kacigu i naocare, a suvozac je bio neki isto stariji lik, mrsaviji i nosio je kacket. A posto sam kacket video i na licu mesta, moguce je da su to oni. A mozda i gresim.

 

U svakom slucaju, nadam se da su dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne verujem da je skretala bez migavca, posto tu zivim, znam da ako ne das migavac mozes da se pozdravis sa zadnjim delom automobila jer se pegla muski, a pravac je jedno 2.5km :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

 ima i ta varijanta, uključi migavac, i kao da je to jedino dovoljno, ne obazirući se da li je neko već započeo preticanje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1613 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Pocelo je forumasko vestacenje :nanana:

 

Ovo me podseti na jednu "anegdoticu", mada je vise tuzno nego smesno. Dok mi je devojka cekala da pocne polaganje za B, devojka koja je bila sa njom joj govori "..joj jedva cekam da dobijem dozvolu da ne moram vise da izbacujem zmigavce.." A njena drugarica kaze "ja kad mi je tesno ja zazmurim".. Misleci na tesno u saobracaju :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

 ма само рачунам, да колега моториста, да је видео мигавац, не би ни кренуо у претицање, или да је бар видео стоп светла.ако је ишта од тога радило. свакодневно виђам нагло престројавање, а без показивања намере, што због паркирања, што због скретања у лево. а можда је био и случај из "анегдоте" што је поменуо колега. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

E, aj da ne nagađamo previše. Ako neko ima relevantnu informaciju, nek se javi. A najverovatnije motociklista nije na ovom forumu jer bi se do sad već javio ili bi neko javio šta je bilo. Daće bog da su svi ok i da im jedino upala mišića pravi problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja