Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem golf 2

Recommended Posts

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

Kao sto naslov kaze, kupujem golf 2, prednost dizel. Bilo bi pozeljno da ima ( ili nema uopste ) sto manje ulaganja. Kilometraza da bude do nekih 250.000

Znaci trazim auto koji je u fabrickom stanju, ne neki budzeni, sa spojlerima, zatamnjenim staklima itd.

Cena za sad do 1200e, ako bude dobra prilika voljan sam da doplatim i vise. Ponude ovde, moze i na pp. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

promasio si podforum

 

Podforum "Kupujem" je samo za moto opremu i motore, ja sam na pravom mestu. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

... Kilometraza da bude do nekih 250.000

...

 

:stabre::lol::lol::lol:

 

Pa dali moze i Golf 3 Dizel da se nadje da ima do 250.000 km ?

 

Sretno u potrazi !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Moze,imam drugara koji godisnje predje izmedju 2 i 3 hiljade km sa Golfom 3,ulje ne menja na kilometrazu vec jednom godisnje,naravno nije na prodaju.Ja licno nikada nisam pitao za kilometrazu kada sam kupovao auto,uvek mi je bilo bitno da je unutra ocuvan,da nije farban.Kada sam kupova sadasnji auto nisam ni pitao za kilometrazu,tek kada sam seo da probam auto vidim 150 000,u pitanju je Jeta 2 1,3 benzinac 87 godiste a kupio sam je 2007 godine,reko vracena km sigurno,ali je dobar auto i kupicu ga,pogodim se sa vlasnikom i vec dao pare,sedimo kod njega pijemo rakijicu a on odjednom,jesi li video kilometrazu poce da vice,i on bio zaboravio,ma reko jesam,ma ne to ti je prava kilometraza,i poce da vadi papire od uvoza i servisa.I evo da kucnem u drvo za 4 i kusur godine presao preko 70 000 km bez problema,morao sam samo da ugradim plin kada sam je kupio ali nije bilo skupo posto ima karburator.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

jel mora da bude i beli golf2...pa da budes u full-u ubica motorista. Kad vidim belog golfa2 po navici ili bezim s puta ili u napred nogom lomim retrovizor, jer ih obicno voze neke seljacke dandare koje motor nisu videle ni na slici ili idioti koji misle da ako voze golfa2 imaju prednost u svim situacijama. Jedino vozilo koje mrzim vise od afrike.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

jel mora da bude i beli golf2...pa da budes u full-u ubica motorista. Kad vidim belog golfa2 po navici ili bezim s puta ili u napred nogom lomim retrovizor, jer ih obicno voze neke seljacke dandare koje motor nisu videle ni na slici ili idioti koji misle da ako voze golfa2 imaju prednost u svim situacijama. Jedino vozilo koje mrzim vise od afrike.

 

Nije bitna boja, bitno je samo da je dobar auto i da ne trazi puno ulaganja narednih godinu dana. A to je kod vas normalno u Sapcu. Tamo svi voze uvezene i prekucane golfove, i svi su takvi, valjda si se vec navikao :) Imamo i mi seljaka al sta je tu je. Inace uzimam iskljucivo golf jer mi je najisplativiji i drzi cenu. I jos nesto, molio bih vas da bude sto manje off postova jer znam da se moze naci ono sto trazim, kakvi ste postali covek pre nego sto postavi temu treba da se zapita dal je to pametno i koliko ce zivaca potrositi. Ako nemate sta da ponudite nemojte ni gledati temu, bolje da imam 50 pregleda i 2 ponude nego 1000 pregleda i 100 off topic komentara. :zdravo:

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja znam da ima jako lepih primeraka koji izgledaju kao da su tek iz fabrike izasli, bar onako spolja. E sad kolika ima je cena ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Pa zar nema niko golfa na prodaju? :stabre:

 

Ima ali ne za te pare. Bez 3 soma Srbin ne daje "dvojku" :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Bese nekad :) Moj stric je skoro prodao golfa 2 dizela u krsevitom stanju za 600e. Verovatno da za duplo vise od toga ima da se nadje sasvim solidan primerak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Pre pet meseci na Polovnim automobilima lik oglasi potpuno novog golfa 2! Stajao u garazi u centru Beograda,na satu 324 km,1991 godiste ili tako nesto,mislim da je trazio oko 10.000 evara e sad sto je najjaca stvar jedan BRDJANIN iz mesta u kom zivim mu je ladno nudio 8000 :neznam:

Pa to treba streljati! Sretna potraga!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

Pre pet meseci na Polovnim automobilima lik oglasi potpuno novog golfa 2! Stajao u garazi u centru Beograda,na satu 324 km,1991 godiste ili tako nesto,mislim da je trazio oko 10.000 evara e sad sto je najjaca stvar jedan BRDJANIN iz mesta u kom zivim mu je ladno nudio 8000 :neznam:

Pa to treba streljati! Sretna potraga!

 

Kakav god da je ne vredi toliko, bolje da se vozi nego da stoji! Hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2853 postova

kad je bila moda uvoziti golfove i suze pre 15 i vise godina preko krajine i crne gore ,ta cena je bila za golfove stare 10 godina ,a suze nesto jeftinije ,naravno u markama 2000-2500 dm a interesantno da su kod nas ta auta jos uvek po istoj ceni,kupis auto vozis 15 godina i prodas ga po istoj ceni -to samo srbin imade(SVABU),verovatno zato i hocemo u EU da nam bude po svapski.Inaceda vam dam savet kupujte auto u svabiji uvek u septembru jer ide uskoro frankfurtski sajam automobila pa se nemci rastosiljavaju svojih lepotana pa tu ulecu srbi i pakistanci i ostali da se ponove

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

jel mora da bude i beli golf2...pa da budes u full-u ubica motorista. Kad vidim belog golfa2 po navici ili bezim s puta ili u napred nogom lomim retrovizor, jer ih obicno voze neke seljacke dandare koje motor nisu videle ni na slici ili idioti koji misle da ako voze golfa2 imaju prednost u svim situacijama. Jedino vozilo koje mrzim vise od afrike.

 

Zamalo da ti uradim plus. Usr`o si na kraju teksta :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 601 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

Ima moj cale to sto trazis,od ulaganja nema nista krupno narednih godinu-dve.

Ima rupicu pozadi skroz ispod migavca(mogu srediti to o mom trosku pre kupovine),inace kosevi,patos,pragovi i ostatak limarije dobar.

Kad sam ga uzeo pre dve godine imao je 3-4 rupice na patosu ali stvarno ni olovka da prodje kroz njih.To smo odmah sredili i posle zastitili odozdo i iznutra ceo patos.

Auto je 84god,i stvarno je neverovatno da su limovi ovako odlicni.

 

Na satu stoji preko 600 000km. :lol:

Motor sredjen pre mesec dana,zamenjene karike,vodjice neke i jos sta je trebalo.

Akumulator odlican,mozda je jos pod garancijom.

Gume sve dobre.Ima plin,atestiran.Pre nedelju dana bio kod majstora da proveri kocnice i trap.

Cale ga odrzava jer putuje do posla svaki dan sa njim,oko 60km dnevno.

Unutrasnjost nije bas sjajna.

Bas je sad otisao da ga registruje,dakle miran si celu godinu.

 

E sad! :stabre: Tesko da bi on to prodao ispod 1200e,nije skroz lud,ali ako ga da za 700e sta posle da trazi za te pare,a u takvom stanju?Juga? :lol:

 

Ja sam vozio taj auto neko vreme a sad imam Korolu.

Za 1200e mozes da nadjes Toyotu Corollu oko 90god, u odlicnom stanju,sa plinom.

Veruj mi da su ta dva auta nebo i zemlja.

Razmotri to.Delovi za Japance nisu toliko preskupi kao sto ljudi pricaju - nego su za Golfa jeftini. :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

jel mora da bude i beli golf2...pa da budes u full-u ubica motorista. Kad vidim belog golfa2 po navici ili bezim s puta ili u napred nogom lomim retrovizor, jer ih obicno voze neke seljacke dandare koje motor nisu videle ni na slici ili idioti koji misle da ako voze golfa2 imaju prednost u svim situacijama. Jedino vozilo koje mrzim vise od afrike.

 

Zamalo da ti uradim plus. Usr`o si na kraju teksta :D

 

a ne bih to onda bio ja, kad nesto ne bih usrao

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Ima moj cale to sto trazis,od ulaganja nema nista krupno narednih godinu-dve.

Ima rupicu pozadi skroz ispod migavca(mogu srediti to o mom trosku pre kupovine),inace kosevi,patos,pragovi i ostatak limarije dobar.

Kad sam ga uzeo pre dve godine imao je 3-4 rupice na patosu ali stvarno ni olovka da prodje kroz njih.To smo odmah sredili i posle zastitili odozdo i iznutra ceo patos.

Auto je 84god,i stvarno je neverovatno da su limovi ovako odlicni.

 

Na satu stoji preko 600 000km. :lol:

Motor sredjen pre mesec dana,zamenjene karike,vodjice neke i jos sta je trebalo.

Akumulator odlican,mozda je jos pod garancijom.

Gume sve dobre.Ima plin,atestiran.Pre nedelju dana bio kod majstora da proveri kocnice i trap.

Cale ga odrzava jer putuje do posla svaki dan sa njim,oko 60km dnevno.

Unutrasnjost nije bas sjajna.

Bas je sad otisao da ga registruje,dakle miran si celu godinu.

 

E sad! :stabre: Tesko da bi on to prodao ispod 1200e,nije skroz lud,ali ako ga da za 700e sta posle da trazi za te pare,a u takvom stanju?Juga? :lol:

 

Ja sam vozio taj auto neko vreme a sad imam Korolu.

Za 1200e mozes da nadjes Toyotu Corollu oko 90god, u odlicnom stanju,sa plinom.

Veruj mi da su ta dva auta nebo i zemlja.

Razmotri to.Delovi za Japance nisu toliko preskupi kao sto ljudi pricaju - nego su za Golfa jeftini. :lol:

 

 

 

 

Potpisujem za Corollu!

 

 

Juče sam šlepao drugara, koji vozi Golfa 2 GTD, stradao mu menjač. Naravno Corollom... Toliko o kvalitetu dvojki...

 

Uvek sam se pitao zašto dvojke drže cenu?! Nije da je loš auto, ali brate neki likovi traže i po 2000€... :lud: Realno ne vredi ni 1000€(ni ovoliko, al˙ ajde sad dokaži nekima da ne vredi)

 

Btw, srećno sa pronalaženjem... :takoje:

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja