Jump to content

Moto Zajednica

na šta potrošiti novac, vreme i malo živaca

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

daj neke slike tvog motora Inka.

 

Pa nisam mislio bash da T se ubacujem u temu ali ajde, delimo skoro isti naslow s tiim da owo ''malo zhiwaca'' je u mom sluchaju ''malo WISHE''! :D

 

Plan mi je da naprawim celu prichu sa slikama o procesu napredowanja (i nazadowanja!) u toku izrade, o swim postupcima itd ali po zawrshetku radowa. Mozhda to objawim i kao swoj prwi chlanak?! ;D Jbga, wishe mi odgowara tako zbog wremena i obaweza. :(

 

Trenutno sam u toku prawljenja repa pa ga na slikama ni nema tj. ima starog koji je ceo iseckan da bi se dobile samo dwe kriwine koje mi odgowaraju! ;D Ljubaw nema granice! :D Inache menja se skoro swe na motoru tako da nece ni lichiti na sebe kada budem zawrshio sa njim a pogotowo ako bude nastawio da me nerwira! ::):P

post-1587-12879012890868_thumb.jpg

post-1587-12879012891263_thumb.jpg

post-1587-12879012891828_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

samo ti okači slike, nije nikakav problem. pa kad završiš sve lepo upakuj u jedan članak. i ja sam mislio tako nešto, ali ovo se odužilo debelo jbg...

 

biće nešto i od nas dvojice  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

samo ti okači slike, nije nikakav problem. pa kad završiš sve lepo upakuj u jedan članak. i ja sam mislio tako nešto, ali ovo se odužilo debelo jbg...

 

biće nešto i od nas dvojice  ;D ;D ;D

Svi zeljno iscekujemo neke informacije o tvom napretku... Evo zima je,zato grejalicu u garazu i prioni na pos'o  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

auspuh je gotov...

 

 

jwXzJ_3101200983126742315ci5.jpg

 

mRhsB_3101200983116795220dy7.jpg

 

404.jpg

 

M2gvR_3101200983076851479in9.jpg

 

wZyjc_3101200983066901025kg1.jpg

 

Am9nw_3101200983056920552rg5.jpg

 

ddXEP_3101200983046945010ez8.jpg

 

 

ovo mi je radio jedan drugar u auspuh servisu. urađeno je iz komdada tako da se izduv razdvaja samo na jednom mestu, dole na kraju grana. morali smo ovakav luk da napravimo da bi noga imala mesta na fuzasteru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5386 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

:o :o :o :o :o

Pojacan intenzitet radova!!Ipak ce biti gotov 2011-te a ne kako je pisalo u motoradu 2014-te :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

A bas danas (tj. juce) sam hteo da te kritikujem kako ne radish nishta, kad ono..

 

Cevuljaga izgleda divlje!  :o  :P

 

Jel planiras da je ostavljas ovako u sivoj boji ili ce ici kasnije na niklovanje ili nesto trece?

 

Od nazad izgleda jako mocno!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

dolazi tanak štop u led varijanti ispod ova sva otvora na izduvu i to je to. tablica će ići sa donje strane na lonac pa kome se čita moraće da se saginje.  :D

 

 

dane, kad se taj miris pomeša sa mirisom sagorelog ulja iz yamahe bar ću da mirišem na roštilj...  ;D ;D

 

 

nucleus, pa ne znam, pošto je budžet ograničen verovatno ću samo prefarbati izduv.

 

i meni se sviđa!  :)

 

 

BRACO pa znaš da su ovi iz motorrada uvek pogrešno informisani.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Palis nas da ce ona cevuljaga tako da ostane ??? Mada moze da ima dvostruku ulogu, cev auspuha-krasbar :)

 

 

hahaha aco ozbiljan sam. cev ostaje... jedino ako skupite 300-400e da mi platite da je sklonim.  :D

 

 

moram da priznam da nimalo nije elegantna ali verovali ili ne meni se baš dopada... izgleda mi nekako moćno... (nisam normalan, znam  ;D )

 

 

danas je stigao doni deo oklopa od R1 pa će uskoro i ralica biti gotva, tamo negde na jesen.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

rep je završen. zavaren nosač posude za kočionu tečnost. napravljen nosač elektro komponenti koji je ujedno i zaštita od vlage i prljavštine.

 

evo slika.

 

 

wWoLF_0502200983146747663rx2.jpg

 

midiY_0502200983156771164ky8.jpg

 

 

9foGK_0502200983176811347fc4.jpg

 

YzlLH_0502200983196835800dc9.jpg

 

 

7r8Ib_0502200983216865997ba4.jpg

 

EXunw_0502200983226884489lc2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Ma ostawi je owako, totalno je HARDCORE! 8)

Mozhda ewentualno da razmislish da li da stawish neshto preko?! Mozhda neki kao odstojnik tj. ''Ladijator'' ;D koji ce biti na par mm udaljen od cewi, chisto poshto je bash izlozhena da se ''ne zalepish'' kojim sluchajem... a mozhesh i da je uradish od onog lima sa rupicama (u jbte, al se struchno izrazhawam :D), onim kao shto ima na wesh mashini! ;D Jes, zwuchi glupo, ali mozhe da izgleda jako dobro ak' se odradi kako treba... ;)

 

ako ikako mozes upasuj tu cevuljagu ispod repa. jako kvari izgled motora. BODE OCI!!!

 

'besh fajtera koji T ne izwadi OBA oka kad ga widish! :D8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

kao što rekoh rep je gotov ali to se odnosi na konstrukcioni i funkcionalni deo. oko estetike ima da se radi ali u nekom drugom životu.  :D

 

doći će štitnici na cev auspuha. jedan sa donje strane da mi ne prži obuću i jedan gore da sakrije var na spoju cevi i lonca.

 

vDkH3_stitniciiyduva5094074ps0.jpg

 

 

i meni se sviđa taj hard core izgled ma da znam da se većini ne dopada što je sasvim za očekivati.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Majstore odlicno postavljena cevka...realno kod mene je na mojoj FZR ki slicno i meni se to jako dopada...samo napred i ne menjaj nista molim  te.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja