Jump to content

Moto Zajednica

na šta potrošiti novac, vreme i malo živaca

Recommended Posts

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

uradio sam šablon za savijanje cevi nosača repa ali zbog posla ne smem da mrdam iz grada tako sve stoji...  :-\

 

a da, nabavio sam i blatobran od K4, tako da sad imam sve potrebne delove, ostaje samo da uhvatim malo vremena ida radim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

nažalost ništa.  :-[

 

jednostavno nemam vremena, sve potrebne delove sam nabavio ali nemam kad da radim. krenulo lepo vreme, ljudi se voze, a ja gledam.

 

danas sam vratio stari rep i odlučio da radim prednji kraj da bih mogao da se vozim.

 

eto, na kraju ISPALA!  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Nista!?

 

Daj covece to sto je navodno otoplilo i sto su svi jedva docekali da posedaju na masine ne treba da te slomi sad kad si pri kraju  :) , ja jos ni jedan krug nisam napravio ove sezone. Dok se sve ne zavrsi i dok sve ne bude onako kako bi trebalo da bude nema voznje, pa makar to bilo i krajem aprila.

 

Stisni dupe i na posao!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Greoata je sada odustati kad si najveci deo prosao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Hajde mrdni te guzove sta si se sad ulenjio!!!  >:(

 

 

 

auuu, vidim ja da ću da dobijem po p.čkiako ne završim motor!  :D :D :D

 

ljudi hvala vam na podršci, ja ne odustajem od namere ali kako stvari stoje teško da bih ga uradio do početka sezone tako da sam rešio da ono što ne moram da radim (a to je rep) odložim za kasnije.

 

 

jbg, ne mogu da radim motor ako ga vidim jednom u dve nedelje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ajde rasho, ne zezaj i ne kukaj k'o devojchica nego da chas spichish taj rep!  ;D dajem ti fore do polovine marta ili nishta od onog pica shto sam ti obecao  ;D

 

najtezhi deo si obavio, josh malo se iscimaj, bice ti drago kasnije videcesh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Ortak je rekao da ti daje top od CBR600,koji sam ti pominjao.

 

hvala za top, plaćam piće kad sledeći put dođem u SM!  ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D

 

zezam se, hvala što si pokušao da pomogneš.  :)

 

 

ovako, radovi napreduju brzinom svetlosti!  :D  kao uostalom i do sada!  ;D ;D ;D ;D

 

 

evo šta sam uradio

-servis prednje viljuške

-očišćena kočiona klešta i namontirana teflon creva napred i pozadi

-zamenjeno ulje i filter

-filter vazduha i goriva

-svećice

-antifriz, ispravljeno saće koje je bilo krivo

-vratio sam exup u funkciju mamu mu j..em, živce mi je iskidao

-naduvana zadnja guma  ;D

 

 

stigle su i plastike za hladnjak od FZ1 kao i blatobran od K4 1000

 

 

evo slika kako sam počeo da radim nosače blatobrana. ova dva nosača treba da se spoje flakom na dva mesta ali to ne mogu da radim dok ne namestim blatobran na mesto da bih video gde idu rupe.

 

404.jpg

 

 

ygmX7_blatobran2fr9.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

napravio sam u bobansajle, izasla su me oko 3400 dinara sva tri komada, ali su koristili moja okca tj zavrsetke, ako hoces da ti ne diraju tvoja creva vec da oni prave i okca onda je jos 150 po okcu. radio sam i za kawu kod njih, sve ok.a da budu gotova za par dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5240 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Konacno neki pomak :)

Hajde sad u manju i malo to ubrzaj ,evo i ja radim neke retrovizore pa cu nabaciti slike ako budu ok :)

Sve se nesto udruzuju te fanovi MZ-a te BMW-eisti  Afrikanti , de to sklapaj pa da se i mi prebrojimo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

nisam do sad video ovu temu al sam je doyiveo kao svoju  ja sam fzr 600 pokusao da obujem u novo odelo . Prvo mi je smetala zadnja guma  koja je maksimalno mogla biti 160/17  sto ti nisi imao slucaj tako si ustedeo malo vremena  ja sam morao da menjam viljusku zadnju pa siru felnu pa novu 180/17 pa nosac kocionih kljesta naravno disk i na kraju duzi lanac za 3 karike  a da nozice sa zadnjim brem cilindrom morao sam da distanciram od rama 20mm Naravno da je ovo trazilo obrade strugarske .....  sad imam problem sa auspuhom al iovako sam hteo neki malo agresivniji zvuk pa .. i ja sam kupio od Brke plastiku rep od r-6 podrep od r-1 masku prednju od r1  zadnji branik od neznam cega  valjda mi se svidjao kao i prednji od koga sam iskoristio samo repice koje idu uz viljusku prisio ih uz moj stari blatobran plastificirao gitovao  pa gitova pa...... nosac prednje maske muka ziva isekao sam 70% napravio posebna lezista za sociva koja sam kupio na buvljaku od punta jedmo socivo valjda za mglu ugradio sam pozadi kao poziciono sa crvenom led diodom koja sa strane ulazi u socivo a stop normalno halogena  po mom racunu treba mi jos 10 dana  jer imam puno drugih obaveza '' ipak su ovo samo moje igracke '' kolko god mogu pomocu ti savetom da se manje mucis  evo neke slike kako sad to otprilike treba da izgleda  imam slike i u fazama al su mi ove draze

Ostacu u kontaktu  Zoran  beograd  064/0304693

 

post-2163-12878995745944_thumb.jpg

post-2163-12878995746181_thumb.jpg

post-2163-12878995746389_thumb.jpg

post-2163-12878995746612_thumb.jpg

post-2163-12878995746932_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

GROS ti si se bas naradio!  :D  kao što vidiš ja sam alo lenj.  ;D  svaka čast, motor izgleda super.

 

 

evo malo slika.

 

napravljeni nosači farova..

 

lyxNc_150420088033bb7.jpg

 

tgp0W_150420088034wf4.jpg

 

 

plastike hladnjaka

 

 

HHtOJ_150420088036be5.jpg

 

aA1L9_150420088039wn7.jpg

 

5P7h3_150420088038oo5.jpg

 

kMItU_150420088040oj5.jpg

 

i auspuh je gotov, napravio sam šelnu za stezanje, lonac je urađen, menjana mu je preforirana cev i napunjem je vunom. inače morao sam da pravim i odbojnik koji će pomeriti lonac u stranu jer je češao viljušku, a pametnjakovići su taj problem pokušali da reše pomoću brusalice. slika govori više od hiljadu reči.

 

NxAHu_150420088044dp5.jpg

 

hsvF7_hpim3530kj0.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5240 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

nisam do sad video ovu temu al sam je doyiveo kao svoju  ja sam fzr 600 pokusao da obujem u novo odelo . Prvo mi je smetala zadnja guma  koja je maksimalno mogla biti 160/17  sto ti nisi imao slucaj tako si ustedeo malo vremena  ja sam morao da menjam viljusku zadnju pa siru felnu pa novu 180/17 pa nosac kocionih kljesta naravno disk i na kraju duzi lanac za 3 karike  a da nozice sa zadnjim brem cilindrom morao sam da distanciram od rama 20mm Naravno da je ovo trazilo obrade strugarske .....  sad imam problem sa auspuhom al iovako sam hteo neki malo agresivniji zvuk pa .. i ja sam kupio od Brke plastiku rep od r-6 podrep od r-1 masku prednju od r1  zadnji branik od neznam cega  valjda mi se svidjao kao i prednji od koga sam iskoristio samo repice koje idu uz viljusku prisio ih uz moj stari blatobran plastificirao gitovao  pa gitova pa...... nosac prednje maske muka ziva isekao sam 70% napravio posebna lezista za sociva koja sam kupio na buvljaku od punta jedmo socivo valjda za mglu ugradio sam pozadi kao poziciono sa crvenom led diodom koja sa strane ulazi u socivo a stop normalno halogena  po mom racunu treba mi jos 10 dana  jer imam puno drugih obaveza '' ipak su ovo samo moje igracke '' kolko god mogu pomocu ti savetom da se manje mucis  evo neke slike kako sad to otprilike treba da izgleda  imam slike i u fazama al su mi ove draze

Ostacu u kontaktu  Zoran  beograd  064/0304693

Svaka cast na trudu ispalo je super , ako se ne ljutis jedina zamjerka je na auspuh dosao je kao strano tjelo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja