Jump to content

Moto Zajednica

Nesreća u Novom Sadu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: Hornet S

Da li gledate oko sebe?

 

Pesaka tako perfektno zabole da li neko vozilo moze da stane...da li ima vremena i prostora! Cesto pricaju telefonom, zveraju, vuku se k'o sline. Pesacki prelaz je svetinja i licno sam tog stava,ali nije ako je pesaku crveno i bezobrazno pretrcava,ne gleda oko sebe,ne postuje signalizaciju. Nije u redu da neko kao vozac ceka 2-3 minuta da defile 15-tak pesaka skoro jedan po jedan predje ulicu...pa dodje sledeca grupa...

 

Motorista je odvrnuo gas,bas ga briga...startniji je od drugih,manji. I faca je kad da gas!

 

Automobil...bas ga briga,ima koji metar lima ispred sebe. A tek sto ima telefon,sto mu se sjaji makina...na lizing...

 

Taksista! Covek mora da radi i boli ga qrac.

 

Kamion...e, ko je glavni baja!?

 

 

Bahati smo i bezobrazni,svi. I u toj hijerahiji uvek slabiji strada. A po meni je kriv ZOBS i njegovo sprovodjenje iskljucivo sa ciljem OTIMANJA PARA NA BESMILENE PREKRSAJE (one koji se najlakse naplate),a sustinska bezbednost ni nije njegov cilj.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Slazem se mrvom the third... ovdje puca neka rasprava, pjesaci ovakvi, vozaci ovakvi, a svi mi ponekad idemo pjeske, a ponekad smo za volanom ili kormanom.

 

Ja danas pokusao da predjem ulicu 15 metara od pjesackog, ali ne uspijeh. Imao sam 2 klinca sa sobom i malo smo cekali i odustali. Otisli do pjesackog i stadose nekako.

Da sam bio sam, pretrcao bih nekako garant.... znaci krenuo sam mahinalno, pa mi je tek onda doslo iz dupeta u glavu da imam klince.

I sad ja da krenem nesto da picketam po pjesacima? Nema smisla. Ja se vise brinem kad ti isti uzjasu nesto ili sjednu u kakav kavez s volanom. Tada ih se tek treba bojati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

Strasno,mislim da ovaj sto bi gazio pesake nikako nebih prosao lekarski (pravi) i da je po zakonu duzan da se javi kod doktora na lecenje u sto kracem roku.Ma kakav pesak bio,neoprezan,star,pod stresom,preopterecen problemima,samoubica sta god i kako god smatram da ga niko nebi trebalo da gazi.Sta mislite zasto nas bajkere nevole cetvorotockasi,dodjemo im kao i nama pesaci,slicno-jako slicno.Za pesake se kaze da pretrcavaju,negledaju i provlace se izmedju a za motocikliste da divljaju+makazice+provlacenje+zavlacenje . . .(bez generalizacije)

Nje nase da vodimo ko sta radi i kako se ponasa,da sudimo.

Za takve stvari postoji policija e sad to sto policija neradi svoj posao to je problem,pa sve ostalo,uracunjljivost,bahatost,nepaznja i td.Oni gotovo nikad ili retko napisu kaznu pesaku,vidjao sam podosta puta da pesak ide na crveno ili 5m od pesackog a policija nereaguje.Zasto zato sto su policajci (vecina) policajci zato sto se gotovo nista neradi,ljudi im se ulizuju imaju pogodnosti,beneficiju i td. a ne zato sto to zele ili vole.

Zao mi je zene mozda je necija cerka,mama,baba...

Zao mi je i motocikliste,moglo se to desiti bilo kome od nas daleko bilo.

Mislim da je ovo velika tuga i nesreca i stvarno mi je zao.

Za njih je sad kasno a mi cetvoro ociju da otvorimo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Beograd/Temerin

Kada pesak prelazi put na mestu gde nema obelezen pesacki prelaz on je kreten,budala,poseban,debil,treba ga ubiti....

Nisam ni na strani pesaka ni vozaca ima razih i u jednoj i u drugoj kategoriji...ali...

Kada bajker vozi nepropisno on je faca i ko njemu sme da izadje na put....

Pesak mu izleteo,kreten u autu ga nije video,50km/h je za babe a ne za bajkere,kamion nije lepo usao u krivinu,ma motor ne mora da se registruje,a ni A kategorija da se poseduje....i milion drugih opravdanja za bajkere kao da su bogom dani.

Da se razumemo mnogi pesaci su kamikaze a tek sta su bajkeri,tatini i mamini sinovi u dzipovima....Koliko pesaci treba da obrate paznju pri prelasku ulice i da tu radnju izvrse propisno(sa ili bez obelezenog pesackog) toliko vozaci motora,automobila,kamiona,aviona...treba da voze po propisu i zakonu.

 

Nezgodu necu da komentarisem jer nema nikakvih cinjenica i opisa kako se i sta desilo pa nije bas lepo nagadjati i osudjivati....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Strasno,mislim da ovaj sto bi gazio pesake nikako nebih prosao lekarski (pravi) i da je po zakonu duzan da se javi kod doktora na lecenje u sto kracem roku.

 

Пошто видим да се на мене односило хоћу да изјавим да сам писао фигуративно али елем имам једну причу да испричам коју сам ја чуо али тамо од преко....(шта ти је запад...)

 

Човек се паркирао на место где је то забрањено и за то постоји знак који је исти морао видети. Поред казне коју је добио од полиције упућен је и да се јави психијатру због тога што је паркирао тамо где је то забрањено - није им јасно зашто је паркирао ту када је то забрањено.

 

Елем, понављам још једном поштовање СВИХ прописа максимално и онда ћемо можда мало напредовати у безбедности....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

...Ja sam od onih ljudi koji nagovaraju samoubicu da skače, jer ili je glup razlog pa zaslužuje da umre ili je dobar razlog pa je jedini logičan korak skok u ambis.

 

Браво @арни!

 

Само, упоште ме не занима разлог! Ако неко хоће да се убије, ко сам ја да га у томе спречавам!? Рече неко горе да сви имамо право избора па тако и самоубица (потенцијални) иако се сви поломе око тога да га спрече...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner
arnyman, on 23 March 2012 - 17:29 PM, said:

...Ja sam od onih ljudi koji nagovaraju samoubicu da skače, jer ili je glup razlog pa zaslužuje da umre ili je dobar razlog pa je jedini logičan korak skok u ambis.

 

 

Браво @арни!

 

Само, упоште ме не занима разлог! Ако неко хоће да се убије, ко сам ја да га у томе спречавам!? Рече неко горе да сви имамо право избора па тако и самоубица (потенцијални) иако се сви поломе око тога да га спрече...

Zamisli situaciju da ti budes te nesrece i da ti se ispuni zelja da se taj neko ubije a da mu pri tome licno ti pomogao i sticajem okolnosti optuze tebe jer si ga zgazio a niko nije ili jeste imao predstavu da hoce da se ubije?

Ovo vec prelazi u zestoku raspravu,necu vise komentarisati al stvarno tesko razumem takav nacin razmisljanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Strasno,mislim da ovaj sto bi gazio pesake nikako nebih prosao lekarski (pravi) i da je po zakonu duzan da se javi kod doktora na lecenje u sto kracem roku.

 

Пошто видим да се на мене односило хоћу да изјавим да сам писао фигуративно...

Mislim da se odnosilo na mene pošto sam ja pisao bukvalno :D

Prošao bih ja ljekarski ne boj se, jesam lucidan, al nisam glup ::)

 

Inače kad u ovoj vedroj temi već pominjemo i samoubistva, ovakve slučajeve bi zakonski trebali tako tretirat. Što bi neko pri zdravoj pameti prelazio ulicu tako da ugrozi sopstveni život :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L
arnyman, on 23 March 2012 - 17:29 PM, said:

...Ja sam od onih ljudi koji nagovaraju samoubicu da skače, jer ili je glup razlog pa zaslužuje da umre ili je dobar razlog pa je jedini logičan korak skok u ambis.

 

 

Браво @арни!

 

Само, упоште ме не занима разлог! Ако неко хоће да се убије, ко сам ја да га у томе спречавам!? Рече неко горе да сви имамо право избора па тако и самоубица (потенцијални) иако се сви поломе око тога да га спрече...

Zamisli situaciju da ti budes te nesrece i da ti se ispuni zelja da se taj neko ubije a da mu pri tome licno ti pomogao i sticajem okolnosti optuze tebe jer si ga zgazio a niko nije ili jeste imao predstavu da hoce da se ubije?

Ovo vec prelazi u zestoku raspravu,necu vise komentarisati al stvarno tesko razumem takav nacin razmisljanja.

 

Апсолутно си у праву! Ако самоубица реши да се убије тако што изађе пред неко превозно средство (било које) возача не може опрати ни Дунав ни Сава. Оно што сам горе рекао мислио сам уопштено за самоубице.

 

А кад седнем за волан или на мотор угл. се помолим овако и тим редом: "Помози ми Боже да никог не убијем, и помози ми да останем жив."

 

Јер џаба то што ја нисам крив, што сам возио 40 или 30 км кад неког носим на души, био он самоубица, несмотрени пешак који је покушао ван пешачког да пређе или је загазио на црвено...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bajkerka u pokusaju :D, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vrlo ozbiljan crveno-beli zvrk

:offtopic: al moram,jace je od mene...

 

pridev lucidan ako se ne varam upucuje na osvescenost, bistrinu uma i sl...

@arnyman hteo si da kazes da je gazenje bahatih i bezobraznih pesaka odraz "bistrog uma" ili da "jesi lud al' nisi glup"?

 

 

Procitah ponovo celu temu...

 

Da rezimiram:

 

- i dalje niko pojma nema zasto zena pogibe,a ni koliko je motociklista nahebao...

- prelazenje van pesackog i u stilu "muve bez glave" treba najstrozije kaznjavati

- edukovati samoubice da se ne ubijaju bacanjem pod/pred drumska vozila vec iskljucivo pod voz (zaustavni put oko 700m, a sa sina ne moze ni levo ni desno... masinovodjino je samo da na vreme ukljuci brisace, a po zakonu niko ne moze da ga tereti za ubistvo)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ovo za slanje kod psihijatra zbog pogresnog parkiranja je jos jedna bajka za temu "Zivot preko".

Ima odnedavno prinudni kurs o bezbjednosti u saobracaju, ali treba mnogo vise od parkiranja da se isti zaradi.

Recimo 200 pored skole ili tako nesto....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

:offtopic: al moram,jace je od mene...

 

pridev lucidan ako se ne varam upucuje na osvescenost, bistrinu uma i sl...

@arnyman hteo si da kazes da je gazenje bahatih i bezobraznih pesaka odraz "bistrog uma" ili da "jesi lud al' nisi glup"?

Izvinjavam se. Pogrešno sam se izrazio. :ups:

Taj su mi pridjev par puta naljepili i ja sam ga pogrešno razumio.

Lud (nemam napismeno), ali ne glup(ovo imam).

 

Ne jurim inače pješake po prelazima i trotoarima, ali ako se neko baca na cestu kočim tako da izgleda kao da je jedva ostao živ, računam da će izvuć neku pouku iz toga. Ipak mi se ne leži za svakog majmuna koji je pobjegao iz kaveza prije nego su ga dresirali, pošto su zakonom zaštićena vrsta <_< . A za ove što se šetaju ulicom ko da su na korzu, koristim kombinaciju punog gasa na leru i šupljeg auspuha. Trče ko gazele :aha:

 

Ostajem pri svome mišljenju što se tiče onih koji pretrčavaju autoput. Žao mi je što su se izvukli bez posljedica. Sutra će se hvalit ili pokušat neku sličnu glupost...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2851 postova

pocetak je sezone i niko nije navikao da postoje motori na putu pa ni pesaci,mene danas na 60 isekao punto prekopune i bez zmigavca i bilo je slajdovanja sa versisom jadno 10 metara ,a posle mi se ukocila ruka od pokazivanja one stvari.Moram da podsetim mladje bajkere i one koji nisu iz ravnice da je Novi Sad imao jedno vreme pre 30godina ukupmo bar 5000 motora na ulici svakog dana-gledano po broju registracija.Danas je do drasticno manje.To su bili apenci i automatici ali svejedno svi smo isli putem,i bilo nas je na svakom koraku pa je opet mart bio najopasniji.Ovi iz brdsko planinskih predela nisu vozili ni biciklove jer je opasno-recimo zamisli da u Beogradu vozis bicikl ulicom,a kamoli tomose-nemoze da izvuce uzbrdo,znaci novosadjani po logici stvari su bili najnaviknutiji na dvotockase pa je bilo svasta.Danas automobilisti nemaju predstavu da postoje motori tako da savetujem svakom da se pocetkom sezone pripazi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Uvijek je bilo i bice nesreca, ne treba nikoga osudjivati ! Ko je aktivno u saobracaju, znace o cemu pisem. Treba postovati zakon(iako ni on nije kako bih trebao biti, ne pisu zakon sveci), ne treba izazivati sudbinu, ali ako ce biti nesreca, ona ce biti, isao ti 20 ili 200. Opet ponavljam, ovo moze razumjeti samo onaj vozac koji je prosao i nagledao se svasta. Nikad ne znas sta ti se moze desiti, cim sjednes, jedna noga je u grobu a druga u zatvoru. U saobracaju nema pravila, kao sto mnogi(neiskusni)misle.

Samo treba reci, Boze pomozi !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ocekivano je procitati razlicita misljenja i poglede na nesrecu. U praksi se uglavnom ta misljenja menjaju ako je ne daj Boze doslo do povrede nekog poznanika, rodjaka itd... Arny, cisto sumnjam da bi bio na strani motoriste da je pokosio nekog tvog cak i da je stoprocentna krivica pesaka... prelaz preko crvenog, van pesackog, na autoputu. Gotovo je nemoguce biti realan u takvim situacijama. Voznja i svako drugo kretanje po gradovima je pocelo da potseca na emisiju "Opstanak" koju smo vecina nas rado gledali dok smo bili mali. Pocinjem da se radujem ako stignem od tacke A do tacke B bez ijednog problema, mada moram priznati sve redje. Nikako mi se ne dopada podela na pesake, motoriste, automobiliste, sleperiste, tenkiste, aviJoniste. Ipak je svako od nas u najmanju ruku 2in1 ali ponajvise pesak i naravno ljudsko bice. Ako postoji forum za pesake verovatno su im bajkeri prvi na listi na odstrel zbog bahatog ponasanja, krsenja pravila. Evo na nasem forumu najveca paljba je po nesavesnim vozacima automobila dok ti isti verovatno jebu kevu najvise vozacima kamiona a ne shvatamo da smo to sve u stvari MI. Sto je najgore nikad necemo ni shvatiti i uvek cemo selektivno prilaziti slucaju u zavisnosti od situacije.

 

Ipak od svega mene najvise izludjuje termin neprilagodjena brzina. Gotovo svaku brzinu koja uzrokuje udes nazivaju tako makar mi vozili 10 km/h. Dodje cika policajac i kaze da nisi prilagodio voznju uslovima puta... komedija !

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit (ex Kawa ER5)

Ma najbitnije je sacuvati hladnu glavu. U ino zakonima o bezbednosti saobracaja svaki vozac ima obavezu da posebno pazi na slabije ucesnike u saobracaju. Motoristi na pesake, automobilisti na motoriste i pesake, kamiondzije opet na ove slabije. Mislim da to uopste nije tako lose. Takodje, i najslabiji ucesnik u saobracaju moze da izazove stravican udes, pa bi edukacija i razvijanje saobracajne kulture trebalo usmeriti i na pesake, bar u onoj meri u kojoj i na ostale ucesnike u saobracaju. Imam utisak da sancionisanje pesaka zbog krsenja propisa nije u onoj meri u kojoj se sprovodi nad ostalim ucesnicima, tako da i to doprinosi da isti ne shvate svoj deo odgovornosti za odvijanje saobracaja.

Treba voziti hladne glave i paziti kako na druge, tako i na sebe. Jer ko udari pesaka nema bas neke sanse da se i sam ne prospe sa motora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: Hornet S

Boli u 3 pm,a zato sto njega nece kazniti za zaHebavanje drugih ucesnika u saobracaju.

Ne mora materijalno,cak je i nepozeljno,vec drustveno-koristan rad.

 

Svaki zakon ima i preventivnu meru-da se covek zapita koliko sebi moze da zagorca zivot ako ga ne postuje,ali ne i da se plasi njega jer neku njegovu sankciju ne moze da plati.

 

Primer od pre neki dan...

Idemo drugar i ja Bul.Oslobodjenja,NS. Brzina 55-60,srednja traka. Iseca nas Punto i ubacuje se ispred. Dobro,vozacki je,mi se vucemo k'o babe. Odjednom iznanada koci,drugar na kocnicu i pocinje da krivuda,ja u nizu i u levu traku uz kocenje. Udaljenost,mozda 20-tak m. Sve se dobro zavrsilo,drugar je uspeo usporiti,a iza mene nikoga nije bilo.

Sta je bilo?

Pesak je sa desne strane krenuo,sa sve telefonom da prelazi van prelaza,tip u Puntu se ukenjao (jer je na TV bila objavljena pojacana kontrola pesaka) i zalegao na kocnicu. Pesak je stao na linije desne i srednje trake.

 

Da je doslo do udesa,sta bi pisalo u zapisniku?

Punto bi stao,nista. Drugar bi odvalio u Punta i bio kriv,a ja bih mozda pokupio pesaka ili zalegao motor i bio kriv u oba slucaja. A pesak...verujem da bi odsetao.

I konacno,trik pitanje...ko bi bio kriv u svemu tome da neko moze da naplati stetu,a da se ne prave ekspertize i prijave protiv NN lica?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Koliko ja znam, uvek je kriv onaj sto je d'izvines pozadi. Sta god onaj napred uradio, ti pozadi nisi drzao dovoljno odstojanje i ti si kriv. A pesak ode svojim poslom, osim ako ga ne vezes za banderu da ceka uvidjaj.

Neka me ispravi neko ako gresim? Ja znam za dosta ovkvih slucajeva.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: Hornet S

Znam sta zakon kaze. I tako je. Ali mi nismo ubrzavali,drzali konstantnu brzinu,Punto se ubacio i naglo kocio...a u prkoracenju brzine.

I sta sad?

Nije dovljno rastojanje,nisi prilagodio brzinu i tralala. Uvek je najlakse poslednjem napisati kaznu i ispostaviti racun i uopste ne razmisljati sta se dogodilo.

E zato pesaci stradju od svih,mi utucemo pesake,a nas ostali...

 

Smatram da je saobracaj ziva stvar koja se svake sekunde menja i svaka situacija tipa ove zahteva ozbiljnu ekspertizu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Tacno znam o kojoj situaciji pricas, ali ne znam sta bih ti rekao. Jedino ako je tu njegovu nasilnicku voznju snimila kamera, pa ne znam da li bi se i tada "smarali" sa tim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ocekivano je procitati razlicita misljenja i poglede na nesrecu. U praksi se uglavnom ta misljenja menjaju ako je ne daj Boze doslo do povrede nekog poznanika, rodjaka itd... Arny, cisto sumnjam da bi bio na strani motoriste da je pokosio nekog tvog cak i da je stoprocentna krivica pesaka... prelaz preko crvenog, van pesackog, na autoputu. Gotovo je nemoguce biti realan u takvim situacijama. Voznja i svako drugo kretanje po gradovima je pocelo da potseca na emisiju "Opstanak" koju smo vecina nas rado gledali dok smo bili mali. Pocinjem da se radujem ako stignem od tacke A do tacke B bez ijednog problema, mada moram priznati sve redje. Nikako mi se ne dopada podela na pesake, motoriste, automobiliste, sleperiste, tenkiste, aviJoniste. Ipak je svako od nas u najmanju ruku 2in1 ali ponajvise pesak i naravno ljudsko bice. Ako postoji forum za pesake verovatno su im bajkeri prvi na listi na odstrel zbog bahatog ponasanja, krsenja pravila. Evo na nasem forumu najveca paljba je po nesavesnim vozacima automobila dok ti isti verovatno jebu kevu najvise vozacima kamiona a ne shvatamo da smo to sve u stvari MI. Sto je najgore nikad necemo ni shvatiti i uvek cemo selektivno prilaziti slucaju u zavisnosti od situacije.

 

Ipak od svega mene najvise izludjuje termin neprilagodjena brzina. Gotovo svaku brzinu koja uzrokuje udes nazivaju tako makar mi vozili 10 km/h. Dodje cika policajac i kaze da nisi prilagodio voznju uslovima puta... komedija !

 

Mikulanac, jes' da progovaras rijetko, ali kad progovoris ... :takoje:

Odlican post!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Situacija od pre neki dan:

 

Polako se krecem kolima uskim ulicama po Vracaru i trazim parking, brzina oko 30 km/h. Na sred ulice stoji masni vepar koji jede pljeskavicu i pije koka-kolu. Od pesackog ni traga ni glasa, a ni on nema nameru da predje ulicu (koja je iako mala - prometna). Zaustavljam se. Veprina idalje stoji na sred ulice i bezobrazno zagleda auto u fazonu "sta ti nije jasno". Posle 10 sekundi, sklanja se sa ulice i nastavlja da jede pljeskavicu.

 

Moj shok se nastavio narednih nekoliko minuta i koliko god se trudio na nadjem opravdanje/razumevanje, nisam uspeo.. :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja