Jump to content

Moto Zajednica

Zenska voznja

Recommended Posts

  • ***, 162 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: R1200GSA

BAJKERKE iz srbije -- ako dođete u sloveniju ne vodim Vas samo na kobasice , kafu i krempite , nego sam Vam na uslugu da provozamo celu lijepu Sloveniju !!!!!!!!!!

kada to rješite u jedno prijepodne spustite se u Istru na rakove i školjke i naravno MALVAZIJU do besvjesti a poslje toga se necete ni sjecati cjelog dana :moto3:

 

Dobro, jel ima nekih bajkerki u Sloveniji i Istri, pa da pozovu nas bajkere ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Već jesam :aha: ali da ponovim i ovde! ;) Srećno Nensy na novom poslu da uživaš u tome i da zarada bude ona koju ti očekuješ!!! A za vožnju ima dana....lepi dani i leto je pred nama..... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

BAJKERKE iz srbije -- ako dođete u sloveniju ne vodim Vas samo na kobasice , kafu i krempite , nego sam Vam na uslugu da provozamo celu lijepu Sloveniju !!!!!!!!!!

kada to rješite u jedno prijepodne spustite se u Istru na rakove i školjke i naravno MALVAZIJU do besvjesti a poslje toga se necete ni sjecati cjelog dana :moto3:

 

Dobro, jel ima nekih bajkerki u Sloveniji i Istri, pa da pozovu nas bajkere ;)

javi se na motoristice.net možda te usvoje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Backa Topola ili tu negde
  • Motocikl: Honda cbf600s

 

 

Ako ima neko jos neki predlog neka prosledi...i sta se desava zar zene ne citaju ovu temu

 

bahh, citaju i psuju drzavu, vladu, administraciju...nikako da registrujem motor,dok skupim lovu,strajkuju

sluzbenici, onda te setaju sa saltera do poste pa nazad na salter i tako u krug,usput gospodja sluzbenica ima dorucak i izbacuje desetak zbunjenih ljudi napolje, onda pusi, onda prica na telefon nekome kako je muz bije i na kraju kada stignes na red kaze, pa nece vam biti dosta dva primeraka kupoprodajnog, vi ste iz drugog grada...

i gleda te kao da si kreten jer nisi odsanjao sta ce ti sve trebati pre nego sto ti uzmu pare

 

iskreno, mene cudi da neko uopste registruje motor,ovo je kao neki kafkin roman u delirijumu

 

jos kada sam videla cenu goriva, EEE ali bas bih volela u jednu zajednicku voznju,makar to znacilo

da pichim 200km do Bg i onda jos 20km do kafice:) jedna od sledecih voznji svakako, ako primate penziJonere !

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Prateći ove postove primećujem, da ova tema postaje sve više vruća, ne vruća, nego vatrena i pritisak joj se svakodnevno povećava...

 

 

explosion_animation_gif.gif

 

 

 

Pa to je pravi "marketing".... i to od jedne nevine (naivne) ideje, kako će ženske izvesti svoj rajd od 200 km? Pa ja skoro svaki vikend pravim takve relacije i niko ne primećuje, kamo li da piše o tome, a ovde ima već šest stranica teksta o njima i svemu i svačemu, a one nisu ni pošle....... drugovi,........ vidite li vi, šta znači biti žensko na bajku??? Ja sam malo zavistan....

Kolikim stranica možemo se nadati tek, kada se one vrate sa izleta,..... bože sačuvaj!!!

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

:lol::lol::lol:.....možeš Tomo da zamisliš tog rasplinjavanja...pa slika.....pa komentara.... ma Bože sačuvaj! ;)

 

Još samo i da odemo zaista..... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 733 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

drage moje ( i dragi nasi koji prtatite temu ) imam predlog da ovo prebacimo za naredni vikend, vreme ce biti lepo i tad a i ja cu moci da idem. . . Znam da je glupo da svi menjaju planove zbog mene, ali toliko sam se radovala ovoj voznji a sad ako ne odem na nju smoricu se jako o o o o o i bicu jako tuzna i depresivna , ako budem takva i decko ce da me ostavi a tek onda cu da vam kukam :( elem ko je za to da se prebaci za sledeci vikend neka digne dva prsta...

 

:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Pošto mi se muž ovako brzo složio da bude sledeći vikend :D .....a i Ruža kojoj sam suvozač..... onda sam i ja za. Ti si bila inicijator pa bi bilo baš bezveze da baš ti ne ideš.....

 

...mimi,mimi.....cccc..... ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 733 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

2jee1.gif znam da ce i Nata da se slozi sa nama...kontaktiracu ujutru i ostale devojke...nadam se da ce se sloziti sa nama 2jee1.gif

 

a napokon mi je stigla i nova `ciga . . . moram da budem cool na fotkama 1nanana.gif

 

415392_3587288885908_1383870183_33393740_977048589_o.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Pošto mi se muž ovako brzo složio da bude sledeći vikend :D .....a i Ruža kojoj sam suvozač..... onda sam i ja za draga!! :takoje: Ti si bila inicijator pa bi bilo baš bezveze da baš ti ne ideš..... :takoje:

 

...mimi,mimi.....cccc..... ;)

 

Ups, izvinjavam se...greska...evo ispravljam 1oda.gif

 

post-18218-0-33624300-1332460067_thumb.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Backa Topola ili tu negde
  • Motocikl: Honda cbf600s

Ovo je zaista diskriminacija.

Zahtevamo jednakost!

Stop ženskom teroru!

 

salis se, znam ali ne moze biti dalje od istine...prodajem motor koji je u savrsenom stanju,sve pise u oglasu,

do sad me je nazvalo jedno destak ljudi, sve momci, naravno i razgovor tece ovako -

 

e, jel sam dobio dobar broj ??

da, jeste.

jel vi prodajete motor ??

da,recite ...

a gde ti je muz ?!

ma slobodno pitajte mene sve sto vas zanima...

PA JEL NEMA NEKO MUSKO U KUCI ?!?

 

i to bi bilo to,pitaju jos nesto bez veze i sve tise pricaju i kao,doci cu da vidim ako budem imamo vreeemenaaa

 

u cemu je stvar ? balkanac nece da kupi motor od cure ?

ili sam ja glupa na kvadrat pa u oglas stavila - prodajem ga jer trazim veci ? eh, da, mora da je to to :)

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja