Jump to content

Moto Zajednica

Zenska voznja

Recommended Posts

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

1.Nensy & Trinity

2. Ruza bandit & Bandolera

3. Misha (f) & Zvonkasta

4. Jelena580

5. Ivana_dj

6. Maraya

7: Katarina

8. Nela

9. Silvana

 

 

 

Na zalost novosadjanke ce propustiti ovu voznju 0plac.gif , novopecene mame ce nam se pridruziti na nekoj od sledecih voznjica (Violeta, Sandra) , Nadalina na zalost ima casove i kolokvijume :/ tako da to je sto je....

 

 

Ima vremena do subote....ako jos neka dama zeli da nam se pridruzi i vise je nego dobrodosla :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Bravo cure 0takoje.gif

Uzivajte u voznji , a citajuci putopise nekih od Vas ne sumnjam da cemo i mi uzivati kada postavite reportazu sa tog turinga.

Napravite sto vise fotki i snimaka, i svaka cast za ideju 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Nismo mi na dijeti :P javicemo ti gde da budes pa da se sretnemo 1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

 

Vreme je obecavajuce....

 

subota 24.03.121d.pngVedro 6˚C 21˚C

 

Jel idemo definitivno u subotu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Kakva tajnovitost.

Zar vi stvarno mislite da niko nema pametnija posla nego će baš taj dan, BAŠ VAS da uhode pored toliko prelepih devojaka u Beogradu?

 

Mnogo ste istripovale :takoje:

 

Ti ocigledno nemas pametnija posla, nego da se sprdas na forumu. Ako je toliko lepih devojaka, sto se ne bacis u jurnjavu istih, nego ovde glumatas facu. Batali se pranzih prica, imas motor, nisi mali, uzivaj u zivotu.

 

I nemoj da se tripujes :jok::jok:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Nismo mi na dijeti :P javicemo ti gde da budes pa da se sretnemo 1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

 

Vreme je obecavajuce....

 

subota 24.03.121d.pngVedro 6˚C 21˚C

 

Jel idemo definitivno u subotu?

 

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 1moto3.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Što..pa zar nema pišu? :D

 

:jee:

Super devojke! Lep provod i javite marsrutu pa da vam :zdravo: .

 

Znas da si uvek dobrodosao u ekipu :P

 

Hej Nale hvala ti, ali ja sam mislio samo da vam masem kao sto pokazuje emotikon. Nemam nameru da se vozim s vama! Onaj tvoj veliki muz je dobrim delom zasluzan za tu fobiju. Rizik je ipak prevelik :zvizduk::neznam::lol: A ti Vlajkovicu, tvoja Nensy popila jedno pivo, pojela malo ljutog pasulja i sve nam je ispricala o tebi. Jel tako Nale !? Zato bolje povuci onaj gore komentar :lol::lol::lol::nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Super devojke! Lep provod i javite marsrutu pa da vam :zdravo: .

 

Znas da si uvek dobrodosao u ekipu :P

 

Hej Nale hvala ti, ali ja sam mislio samo da vam masem kao sto pokazuje emotikon. Nemam nameru da se vozim s vama! Onaj tvoj veliki muz je dobrim delom zasluzan za tu fobiju. Rizik je ipak prevelik :zvizduk::neznam::lol: A ti Vlajkovicu, tvoja Nensy popila jedno pivo, pojela malo ljutog pasulja i sve nama je rekla o tebi. Jel tako Nale !? Zato bolje povuci onaj gore komentar :lol::lol::lol::nanana:

 

Mozda bi i povukao da nisi napisao ono za pivo......jer zna da je meni pivo 1bljak.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Nismo mi na dijeti :P javicemo ti gde da budes pa da se sretnemo 1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

 

Vreme je obecavajuce....

 

subota 24.03.121d.pngVedro 6˚C 21˚C

 

Jel idemo definitivno u subotu?

 

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 1moto3.gif1moto3.gif

 

Srecan put i prijatna voznja 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

ZNam koliko se neke od vas raduju ovoj vožnji :zdravo:, a znam i šta neke druge propuštaju samo da bi ovde učestvovale :zdravo:.

 

Sve u svemu - sa toliko pozitivne energije, ne može da ne uspe. Pravite brend, samo da znate ;).

 

Srećno!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

Bravo djevojke , starno ste IN ako bi se sreli u sloveniji sva vas vodim na naša KRAMŠNITE I KAFU !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Drage moje dame...ja kao organizator MOZDA cu morati da propustim ovu voznju 0plac.gif....dobih ponudu za posao 1aha.gif...videcu u cetvrtak i petak kako ide i da li se snalazim na poslu... najiskrenije mi je zao....a ako se uklopim na poslu besmisleno je da pomeramo za neki tamo vikend jer cu ja raditi svakog vikenda 0plac.gif ,a smena mi je bezvezna pocinje od 13h....

 

Tako mi je zao 0plac.gif

 

Ako bude promena obavestavacu vas 0plac.gif0plac.gif0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: MURSKA SOBOTA --- SLOVENIJA
  • Motocikl: YAMAHA FJR 1300A

BAJKERKE iz srbije -- ako dođete u sloveniju ne vodim Vas samo na kobasice , kafu i krempite , nego sam Vam na uslugu da provozamo celu lijepu Sloveniju !!!!!!!!!!

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

BAJKERKE iz srbije -- ako dođete u sloveniju ne vodim Vas samo na kobasice , kafu i krempite , nego sam Vam na uslugu da provozamo celu lijepu Sloveniju !!!!!!!!!!

kada to rješite u jedno prijepodne spustite se u Istru na rakove i školjke i naravno MALVAZIJU do besvjesti a poslje toga se necete ni sjecati cjelog dana :moto3:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

BAJKERKE iz srbije -- ako dođete u sloveniju ne vodim Vas samo na kobasice , kafu i krempite , nego sam Vam na uslugu da provozamo celu lijepu Sloveniju !!!!!!!!!!

kada to rješite u jedno prijepodne spustite se u Istru na rakove i školjke i naravno MALVAZIJU do besvjesti a poslje toga se necete ni sjecati cjelog dana :moto3:

 

E ovo ćemo upamtiti :) Nije nemoguće da se devojke iz Srbije organizuju, samo vi dajte predloge. :lol::zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Drage moje dame...ja kao organizator MOZDA cu morati da propustim ovu voznju 0plac.gif....dobih ponudu za posao 1aha.gif...videcu u cetvrtak i petak kako ide i da li se snalazim na poslu... najiskrenije mi je zao....a ako se uklopim na poslu besmisleno je da pomeramo za neki tamo vikend jer cu ja raditi svakog vikenda 0plac.gif ,a smena mi je bezvezna pocinje od 13h....

 

Tako mi je zao 0plac.gif

 

Ako bude promena obavestavacu vas 0plac.gif0plac.gif0plac.gif

 

Nensy, srećno na tom novom poslu, to je TOP prioritet, a vožnju, možda, možemo da pomerimo za nedelju? Kontaktiraj ostale devojke pa pokušaj tako nešto da organizuješ.... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Drage moje dame...ja kao organizator MOZDA cu morati da propustim ovu voznju 0plac.gif....dobih ponudu za posao 1aha.gif...videcu u cetvrtak i petak kako ide i da li se snalazim na poslu... najiskrenije mi je zao....a ako se uklopim na poslu besmisleno je da pomeramo za neki tamo vikend jer cu ja raditi svakog vikenda 0plac.gif ,a smena mi je bezvezna pocinje od 13h....

 

Tako mi je zao 0plac.gif

 

Ako bude promena obavestavacu vas 0plac.gif0plac.gif0plac.gif

 

Nensy, srećno na tom novom poslu, to je TOP prioritet, a vožnju, možda, možemo da pomerimo za nedelju? Kontaktiraj ostale devojke pa pokušaj tako nešto da organizuješ.... :zdravo:

 

Videcu danas i sutra kako ce biti na poslu i kolika ce dnevnica da bude....ako ne bude cifra koja je pristojna vidjamo se u subotu...uglavnom na klackalici sam do veceras ili sutra vece....a ako ostanem da radim radicu iskljucivo vikendom tako da od pomeranja nemam neke vajde :(

 

U svakom slucaju veceras ili sutra javljam da li idem...a sve devojke ce dobiti od mene sms odakle se krece i kad da se bude na zbornom mestu....ako pocnem da radim mogu da dodjem da vas ispratim 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja