Jump to content

Moto Zajednica

Vozi li se nekom do Bugarske?

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ajd malo da osvežim temu ... i da pitam ima li nekih promena, pošto imam još neke planove za praznik, pa da mogu da uklopim ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Nikoli i meni kramponi otišli, tako da smo ista niskoprofilna grupa. :D Iliti, samo asfalt i SUO*. :lol:

 

* - samostalni ugostiteljski objekti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1378 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Posao bi i ja 99% ako me primate,onaj 1% ostaje ako nemogu da se organizujem zbog obaveza posto sam usko povezan sa turizmom a Uskrs u Vrnjackoj banji zna da bude pun.Do srede cu znati sigurno.

Zna li neko da li na prelazu sa Bugarskom (pretpostavljam Vrska cuka)traze medjunarodno ovlascenje posto se motor ne vodi na mene ali je isto prezime?Ili rizik pa da vas cekam pred granicu da se vratite :D

 

Lepo bi bilo kada bi se aca-pn pridruzio pa da umesto na jezeru zanocimo u domu na Grzi http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/63498-grza-16-i-17042011/page__p__1052271__hl__grza__fromsearch__1#entry1052271

i jos kad bi mogao da organizuje neko pragnje :Bokilic: da bude na pola gotovo kad stignemo. Ujutru moze neka voznjica po off-u ko hoce i razlaz. Ovo je samo predlog pa postovani organizator nek razmisli na tu temu.

Ugac mogo bi da napravi s spisak do sada prijavljenih pa da se dopunjava polako.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Posao bi i ja 99% ako me primate,onaj 1% ostaje ako nemogu da se organizujem zbog obaveza posto sam usko povezan sa turizmom a Uskrs u Vrnjackoj banji zna da bude pun.Do srede cu znati sigurno.

Zna li neko da li na prelazu sa Bugarskom (pretpostavljam Vrska cuka)traze medjunarodno ovlascenje posto se motor ne vodi na mene ali je isto prezime?Ili rizik pa da vas cekam pred granicu da se vratite :D

 

Lepo bi bilo kada bi se aca-pn pridruzio pa da umesto na jezeru zanocimo u domu na Grzi http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/63498-grza-16-i-17042011/page__p__1052271__hl__grza__fromsearch__1#entry1052271

i jos kad bi mogao da organizuje neko pragnje :Bokilic: da bude na pola gotovo kad stignemo. Ujutru moze neka voznjica po off-u ko hoce i razlaz. Ovo je samo predlog pa postovani organizator nek razmisli na tu temu.

Ugac mogo bi da napravi s spisak do sada prijavljenih pa da se dopunjava polako.

 

Kolega mogu turisti i bez nas... :jee: valjda! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

A kako bez zeca na uskršnju vožnju? :moto3:

 

stock-vector-cool-easter-bunny-on-scooter-75228625.jpg

 

Na Grzu teško da možemo da stignemo. Ako mislimo ljudski da obiđemo Belogradčik i Maguru jedva ulećemo pred mrak u Zaječar. Ostavljamo Grzu za neko sledeće druženje.

 

Što se tiče spiska, evo sad ću da vas upišem. :D Ali opet, pravi dogovor sledi tek kad vidimo detaljnu i tačnu prognozu za vikend (to je za 3-4 dana).

 

1. Ugac

2. OverLord

3. SpontanaDeskripcija

4. Mitri

5. Zeka

 

PS. Nadam se da se Brki realizovao, kao i da ima još zainteresovanih. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja bi se rado pridruzio, ali sam montirao kros gume, a pravo da vam kazem, mrzi me zbog te voznje da ih skidam i vracam stare gume. Sto se tice prenocista na Grzi, nikakav problem, ako resite javite pa da organizujem nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Ih što si neki. :stabre: Pa ti idi brdom. :nanana:

 

Aj videćemo za neki dan kako ćemo i šta ćemo. Stay tuned! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

I mene interesuje ovo:da li se u Bg. može ući sa našim ovlašćenjem overenim u sudu ?

Ako može eto možda i mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1378 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

I mene interesuje ovo:da li se u Bg. može ući sa našim ovlašćenjem overenim u sudu ?

Ako može eto možda i mene.

Ja kontam da kada smo u grupi nece ni gledati saobracajne a i nije ni prblem da se izvadi u Amss 1500 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

A kako bez zeca na uskršnju vožnju? :moto3:

 

stock-vector-cool-easter-bunny-on-scooter-75228625.jpg

 

Na Grzu teško da možemo da stignemo. Ako mislimo ljudski da obiđemo Belogradčik i Maguru jedva ulećemo pred mrak u Zaječar. Ostavljamo Grzu za neko sledeće druženje.

 

Što se tiče spiska, evo sad ću da vas upišem. :D Ali opet, pravi dogovor sledi tek kad vidimo detaljnu i tačnu prognozu za vikend (to je za 3-4 dana).

 

1. Ugac

2. OverLord

3. SpontanaDeskripcija

4. Mitri

5. Zeka

 

PS. Nadam se da se Brki realizovao, kao i da ima još zainteresovanih. :)

ne vredi bratela.morao sam da produzujem dozvolu i stize mi tek za desetak dana,a ni traktor nije registrovan..jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

U oktobru smo napravili jednodnevnu vožnju do Belogračika i pri ulasku u BG tražili su svima pasoš i saobraćajnu+ ovlašćenje kome je trebalo. Do konačnog dogovora ovde na forumu proveriću koje ovlašćenje je bilo potrebno. Takođe bi bilo dobro da se okvirno dogovorimo da li se kampuje na jezeru ili je potreban neki drugi oblik smeštaja. I dalje nisam siguran zbog obaveza da li ću se priključiti vožnji ali se svakako vidimo. Veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Ja bih najpre pored jezera. Na prste jedne ruke mogu da prebrojim tih par dana u godini kad je moguće prespavati i probuditi se u prirodi. :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Da idemo negde na 5 dana pa i da zanemariš kišni dan, ali vožnju koja traje dan ipo skroz je bez veze organizovati po odvratnom vremenu. Kiša kreće noćas ili sutra i nema nameru da staje 5-6 dana. :bljak:

 

Moj konačni odgovor je da osustajem. <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja