Jump to content

Moto Zajednica

Vozi li se nekom do Bugarske?

Recommended Posts

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Ovaj put smo planirali OverLord i ja sa nama zajedničkim prijateljima koji su zbog svojih obaveza odustali, ali to ne znači da nismo otvoreni za BJB ekipu. :D

 

Put je planiran da se održi za vreme uskršnjih praznika. Dakle, polazak bi bio 14. aprila (subota), a povratak dan kasnije 15. aprila (nedelja) na prvi dan Uskrsa. Većina potencijalno zainteresovanih tada ima slobodne dane pa otuda i taj datum.

 

061_001_Belogradchishkakrepost.jpg.jpg

 

DSC_4740.jpg

 

Cilj:

Obilazak tvrđave Belogradčik i pećine Magura.

 

Plan:

Nalazimo se na dogovorenom mestu. Prelazimo granicu do 10 časova i ostaje nam 45 km lagane vožnje do Belogradčika. Šetnja po tvrđavi i ručak u gradu. Zatim povratak nazad i obilazak Magura pećine. Ulazak u SRB najkasnije do 18 h kako bi ostalo dovoljno vremena da se formira kamp na obalama Grilškog jezera. U kampu roštiljanje i odmor do jutarnjih časova. Sutradan polazak do podne npr.

 

Ima li zainteresovanih?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

 

Bio sam prošle godine, ali to nije razlog da ne idem opet, tako da ću verovatno i ja da se priključim :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Ne verujem da ću ići ali sam voljan da se vidimo na Grliškom jezeru jer je to nekih 14 km. od mog grada. Ako nesto zatreba javi te se! U selu Grlište kroz koje se prolazi do jezera imate prodavnicu i kafanu a na jezeru ima dosta ribolovaca. Ako treba bilo kakva informacija tu sam.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

Bio sam u krajem oktobra i mogu da preporučim destinaciju. Pratim temu ali ne mogu da obaćem sigurno prisustvo na turi. Ako ništa drugo u društvu Dejan-a24 vidimo se na Grliškom jezeru.

Inače, zavisno od zainteresovanosti i veličine grupe možda se može još nešto uklopiti u pomenutu destinaciju.Razmioslite pa da se dogovaramo!Pozzz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Ima odziva, lepo. :)

 

Tura je fina. Prava sklešita za otvaranje sezone (koju nismo ni zatvarali, jelte :D ). Ja sam hteo to još prošle godine da vozim sa Lalajkom i ostalom bandom, čak sam i predložio Belogradičk, ali nisam organizovao odmor jbg. No, idemo ove. ;)

 

@ Dejan i Rile

Ako ne budete u mogućnosti da vozite, naravno da se vidimo na jezeru. Mora neko da nas navede na te prodavnice (kafane). :D

 

PS. Deskripcija ide (samo još BG nisi overio), a Mitri vođa puta. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12096 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kako smo mi dobro zalutali trazeci pecinu Magura... i sad mi nije jasno. Kad vidim ovu sliku, krivo mi je sto smo zakasnili - radno vreme je davno isteklo kad smo se pojavili gore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12096 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

E pa kad je 11 motora lutalo trazeci pecinu, mozes i ti da lutas malo po putopisu :)

 

PS. Ne secam se tacno, za leto je to jos bilo relaticno rano, mozda 17 ili 18h. Mozda se seti neko od ucesnika voznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Na svakih sat po ulaz, a zadnji u 17h (moram da zapišem da ne zaboravim :D ). Hvala drug. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Na svakih sat po ulaz, a zadnji u 17h (moram da zapišem da ne zaboravim :D ). Hvala drug. :takoje:

 

A to je po našem u 16h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

a zasto se isti dan vracati u Srbiju :neznam:

Mislis da se moze lagano sve to stici obici sa jedan dan?Moze,al kad ides sa nekim skim si vec vozio i znas kako vozi.Ja znam tvoj stil i stil voznje Overlorda(mi bi smo stigli vec u 8 tamo :D)drugo,da li je sigurno de ce se uci u Bugarsku do 10 a naci se sa ostalima na vreme i na dogovorenom mestu.A pun je forum primera kako se ljudi gube na dva kilometra ;) Pa neko hoce da slika,da jede,da pije,da kenja...

Mislim da je bolje da se kampuje u Bugarskoj i sve to na tenane.

Ako budem stigao da registrujem motor i da se oraganizujem,ja idem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Jeste.. i za Divčibare ja malo jedan dan..

a kmoli za Bugarsku :jee:

 

Ili 5 il ni jedan :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

a zasto se isti dan vracati u Srbiju :neznam:

Mislis da se moze lagano sve to stici obici sa jedan dan?Moze,al kad ides sa nekim skim si vec vozio i znas kako vozi.Ja znam tvoj stil i stil voznje Overlorda(mi bi smo stigli vec u 8 tamo :D)drugo,da li je sigurno de ce se uci u Bugarsku do 10 a naci se sa ostalima na vreme i na dogovorenom mestu.A pun je forum primera kako se ljudi gube na dva kilometra ;) Pa neko hoce da slika,da jede,da pije,da kenja...

Mislim da je bolje da se kampuje u Bugarskoj i sve to na tenane.

Ako budem stigao da registrujem motor i da se oraganizujem,ja idem.

E ovaj čupavi je prijatelj koji je otkazao. Linčujte ga pa da ga streljamo (tako beše?). :D

 

Ja sam otvoren za predloge po pitanju vraćanja, ali to nek sačeka dok se ne formira odlučna grupica. A ako ostane tako i bude kao što prognoziraš (da ne možemo sve da stignemo), trpeće Magura koja se zatvara u 17, ovaj 16... koja se zatvara. :ups::D

 

I na kraju: Vlajko ide; Mile došao da ruši koncept. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

 

PS. Deskripcija ide (samo još BG nisi overio), a Mitri vođa puta. :D

 

Verovatno cu se prikljuciti...

Posto kako stvari stoje u ovoj predstojecoj sezoni vise cu moci da vozim ove ture KRATKE ALI SLATKE! :moto3:

 

p.s.

Meni organizacija uopste nije bitna, spontanost je kljucni faktor zivota! :zvizduk:

 

Pozdrav drugariiiiii!!! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Znači mogući produžetci? :jee:

 

Sve smo se dogovorili!!! :jee:

 

Salim se, jedini problem mi je sto ne znam koliko cu moci da se zadrzim, jer tada imam dosta gostiju na Tari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

moze spavanje u bugarskoj, jos kad bi uspeli u pecini :) :) :lol::care:

 

salim se, da nadjemo neku lepu lokaciju i to je to...svaki predlog moze biti opcija :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja