Jump to content

Moto Zajednica

Mazda 626 i Golf 1

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Mazda havaisana pre mesec dana, pre oko 1000km zamenjen spaner roler i kais. Napred su nove letnje gume, registrovana do oktobra cini mi se. Vlasnici smo od 2003. cale je kupio i vozio u Nemackoj. Ne trosi ni gram ulja motor odlican, vozena uglavnom na duzim putovanjima jer nam je bila drugi auto. Presla oko 180 000km.

Imam i golfa 1, 1982 god sa plinom, stoji neregistrovan par meseci. Kod nas oko 15 god, ne trosi ulje. On je bio auto za sve i meni se ne isplati da ga vise registrijem. Njega nisam slikao ako neko bude zainteresovan okacicu slike.

Cenu jos uvek ne znam ako neko bude zainteresovan dogovaracemo se. tel: 069/17-18-696

post-10052-0-04783700-1330266661_thumb.jpg

post-10052-0-45906800-1330266676_thumb.jpg

post-10052-0-70872800-1330266700_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

97 god, agregat neostecen pali normalno. Pukli farovi, akumulator, hladnjak, vezni lim. Nema klimu motor je 1.8 benz 90ks. Zadnje stop svetlo je izletelo ali nije puklo. Drugar bi uzeo prednje gume koje su nove a ja kasetofon tako da bih je dao za 1000e bez toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

za 2000e moze da se uzme isto godiste, 1.8 benzin sa fabrickim plinom,klimom , kukom , prednjim gumama i muzikom. Za tvoju bi delovi izasli oko 300-500e, limar nek uzme minimum 300-400e, da ofarbas celu 600e minimum....sto mu dodje mnogo vise od 2000e, a vozis auto koji znas da je bio slupan, nema klimu ni plin. Znam ja da bi je ti dao za 1000e ali je za te pare niko nece uzeti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Gavrolini hvala za info, cenim svacije misljenje. Dodao bih da nema ugradjen plin zato sto nisam hteo da ga ugradim a ne iz nekog drugog razloga. Mozda u krajnjem slucaju ode u delove ako se nikom ne isplati da je popravlja ili pakuje.

 

Nesicu zamena me interesuje samo za drugi auto i to karavan ili hecbek.

 

Sutra idem da dam ponudu za jednu kiu pa ako prodje onda mi zamene nisu interesantne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Kia kupljena, sutra je registrujem tako da mi zamene za auto nisu interesantne. Moze zamena golfa za neki monitor 22". Dajem garanciju da motor ne trosi ulje, nedavno zamenjen rasprsivac za plin i uradjen servis alnasera. Pre oko godinu dana zamenjen alternator. Estetski je uzasan ali mehanicki potpuno isptravan.

Nekom ce mozda posluziti za delove, moze prodaja i bez plinskog uredjaja. Do zime je svaki dan vozen i palio je uvek bez problema.

post-10052-0-81059600-1330366497_thumb.jpg

post-10052-0-28218500-1330366511_thumb.jpg

post-10052-0-05418600-1330366525_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Pre ce neko da kupi samo papire za 500e i stranca ko casu i napravi od toga jedan auto nego da kupi polupan auto bez papira :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ovde se mogu prodati razne stvari.. ali za realnu vrednost.. :moto3:

 

mazdu si precenio, imam istu takvu dešnjaka pa pratim situaciju..

 

Inače odličan auto..okreni onog lika u Borči što drži mazdin otpad pa mu ponudi tvoj..

 

 

p.s. prošle godine sam odustao od menjanja volana i dovoženja stranca..

a koliko sam čuo.. moćiće i dalje da se teraju dešnjaci.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ja nisam napisao fixnu cenu, a nije mi niko ni ponudio nešto pa da sam odbio. Otpadima nije zanimljiva jer ono što oni prodaju od delova je polupano, motor je neunistiv ako se održava tako da ih manje-vise ne zanima. Definitivno je najbolja opcija uzeti stranca u dobrom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Potpuno si u pravu. Ici ce sve djuture a verujem da ovde nema kupca tako da moze da se obrise oglas.

Jel znas ti sta zapravo hoces...jel idu papiri posebno ili ne...jel se prodaje ceo auto ili delovi.nisi mi u opste jasan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Oprosti ako nisam bio dovoljno jasan. U mom predzadnjem postu piše da će ici sve djuture (zajedno) kao i da odustajem od prodaje na forumu (može oglas da se briše). Hvala svima koji su me savetovali i onima koji su me kritikovali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja