Jump to content

Moto Zajednica

Vršac, preključe

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

Jel zna neko nešto više o nesreći u Vršcu. Poginuo je vozač (prezivao se Sirotanović) i teško povređena suvozačica? Oboje iz pilotske škole.

 

Na žalost momak je sin jedne naše koleginice iz šireg kolektiva, danas je bila sahrana a ja sam bio na putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

Evo ja sam skroz zaboravio na to(jbg pocel skola)

Ko je nekada bio na VS aerodrom bice u jasnije, njih dvoje su se na motoru(stvarno ne znam kom) isli od piste ka hotelu, i ko mosta su pali...

Decko koji je nazalost poginuo, polomio je obe ruke i noge i pritom upao u vodu, iz koje ga niko nije mogao izvaditi(verovatno se udavio)...inace decko je imao 27 godina. iz beograda je, a ugovor o radu u pilotskoj akademiji potpisao je 01.10.07. Laka mu zemlja

Devojka je jedna od ucenika iz Indije, septembra je dosla u Vrsac, a sa motora je pala na ledja i nalazi se u Urgentnom centru u BG-u

 

 

Inace kako sam nezvanicno cuo, devojka je vozila, mada bas nisam siguran u to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Pokojni Sirotanovic,bio mi je komsija.Znao sam ga iz vidjenja.Par puta smo stali s motorima i pricali.

Bio je dobar decko,lepo vaspitan.Voleo je motore.Ziveo na Banovom brdu kod bioskopa "Sumadija".Skoro je kupio yamahu fzr 1000,sa koje je pao.I poginuo.  :'(

Vozio je neke jawe.Prosle sezone gpz-a 550.Skoro je kupio tu yamahu.Na veliku zalost,s njom je zavrsio.

Znam da nije "divljao".

Neznam tacne detalje,kako je zavrsio.Mnogo mi je zao...neznam sta da vam kazem,a da se ne ponavljam.

Bio je izuzetno fin decko.

 

 

 

    Druze,neka ti je laka zemlja. :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo ja sam skroz zaboravio na to(jbg pocel skola)

Ko je nekada bio na VS aerodrom bice u jasnije, njih dvoje su se na motoru(stvarno ne znam kom) isli od piste ka hotelu, i ko mosta su pali...

Decko koji je nazalost poginuo, polomio je obe ruke i noge i pritom upao u vodu, iz koje ga niko nije mogao izvaditi(verovatno se udavio)...inace decko je imao 27 godina. iz beograda je, a ugovor o radu u pilotskoj akademiji potpisao je 01.10.07. Laka mu zemlja

Devojka je jedna od ucenika iz Indije, septembra je dosla u Vrsac, a sa motora je pala na ledja i nalazi se u Urgentnom centru u BG-u

 

 

Inace kako sam nezvanicno cuo, devojka je vozila, mada bas nisam siguran u to

 

 

I pored svega kroz sta prolazim i kakve sam sve verzije price cula ne mogu a da ne prokomentarisem!!!

 

Pokojni Sirotanovic mi je brat.

Prvo moram da demantujem spekulacije da je devojka vozila, a posle udarca prilikom pada je bio bez svesti i tako se faktici udavio.

 

Miso moj, neka ti je laka zemlja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja