Jump to content

Moto Zajednica

Majstor Joca Visnjica

Recommended Posts

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

nista mi to nije jasno , kad neko napise podmazivanje sajli kao deo usluge , stelovanje i slicne gluposyi  sta ce jos da se racuna kao stavka poliranje rezervoara rukavom ,odokativni pregled svih vitalnih funkcija motora i njegovo audio skeniranje (u prevodu ,slushanje dal'neshto chvakce u motoru ;) ;) ;)au  sto smo tuljani braco moja !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

nista mi to nije jasno , kad neko napise podmazivanje sajli kao deo usluge , stelovanje i slicne gluposyi  sta ce jos da se racuna kao stavka poliranje rezervoara rukavom ,odokativni pregled svih vitalnih funkcija motora i njegovo audio skeniranje (u prevodu ,slushanje dal'neshto chvakce u motoru ;) ;) ;)au  sto smo tuljani braco moja !!

 

Pa druze, bas takve stvari i uracunavaju, pa onda kad ja nazovem za servis za Super teneru, pregled i zamenu ulja i giltera, meni kazu 23.500 din! Samo nek oni rade tako, pa ce sve vise ljudi samo odrzavati svoje motore!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Zasto je ova tema zamrla...???

 

NikolaCruss - zasto ti lepo ne svratis kod Joce i razjasnis sta je to toliko trebalo da kosta. Slazem se da je puno...

 

 

E ovako,dosta ljudi mi je pohvalilo jocu,i kad sam otisao kod njega,i kad mi je trazio 100e za zamenu semeringa........tu se sve zavrsilo.

 

Za koliko para si uspeo da zamenis semeringe? Ja kontam, prema dosadasnjem iskustvu, 20-30eur su semerinzi, 20ak eur je ulje i 2h rada kod Joce (2x2.000din/h) je cca. 50eur = cca 100eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 647 postova
  • Lokacija: TEMERIN
  • Motocikl: ZXR 750 R

Zasto je ova tema zamrla...???

 

NikolaCruss - zasto ti lepo ne svratis kod Joce i razjasnis sta je to toliko trebalo da kosta. Slazem se da je puno...

 

 

E ovako,dosta ljudi mi je pohvalilo jocu,i kad sam otisao kod njega,i kad mi je trazio 100e za zamenu semeringa........tu se sve zavrsilo.

 

Za koliko para si uspeo da zamenis semeringe? Ja kontam, prema dosadasnjem iskustvu, 20-30eur su semerinzi, 20ak eur je ulje i 2h rada kod Joce (2x2.000din/h) je cca. 50eur = cca 100eur.

 

Pa tako nekako izadje i kod nas zamena semeringa.....mi naplacujemo 25-30 evra po stapu u zavisnosti od tipa viljuske i motora,semeringe 15 (iz louisa) i 15-ak evra je ulje a naravno i musterija moze doneti i semeringe i ulje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Zasto je ova tema zamrla...???

 

NikolaCruss - zasto ti lepo ne svratis kod Joce i razjasnis sta je to toliko trebalo da kosta. Slazem se da je puno...

 

 

E ovako,dosta ljudi mi je pohvalilo jocu,i kad sam otisao kod njega,i kad mi je trazio 100e za zamenu semeringa........tu se sve zavrsilo.

 

Za koliko para si uspeo da zamenis semeringe? Ja kontam, prema dosadasnjem iskustvu, 20-30eur su semerinzi, 20ak eur je ulje i 2h rada kod Joce (2x2.000din/h) je cca. 50eur = cca 100eur.

 

Pravo da ti kazem, razjasnio sam... Evo kako:

 

Treba d ami se radi ciscenje karburatora, stelovanej ventila i zamena emulzionih tubica. Zovbem jocu, kaze no frks, 10.000 din

 

A onda odem kod drugog majstora, uradim:

 

Ciscenje karburatora, stelovanje ventila, podmazivanje i pregled celog motora, konkretno:

Zamena lagera prednje osovine, provera lagera zadnej osovine, ok su, podmazivanje svih sajli, zamena ulja i filtera, (uracunato ulje i gfilter),

Malkice je bio mastan agregat kod gornje dekl glave, skidanej iste i stavljanje diht mase,

zamen aantifriza,

sredio mi je kvacilo, pa nije vise tvrdo ko djavo

Stavio Iridijumske svecice, 2 x 1.000 din

 

Cena: 13.000 din

 

Ziv bio Joco, ne vidimo se nikad kod tebe u servisu, to je definitivno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Nesa Zaric, Marinkova Bara, evo, bio sam danas kod njega, za neke druge stvari, dva sata sam mu uzeo, ja sam sa njim do sada full prezadovoljan, cenom pogotovu... Ako hoce neko tel, moze na pp, da ne ofujem ovu temu, sto se mene tice, moj standard prosto nije dorastao Jocinim uslugama, kvalitet usluge ne mogu da komentarisem, nisma bio kod njega, ali cenu sam istestirao vishe puta i nikako mi ne odgovara, to je sve...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

Nesa Zaric, Marinkova Bara, evo, bio sam danas kod njega, za neke druge stvari, dva sata sam mu uzeo, ja sam sa njim do sada full prezadovoljan, cenom pogotovu... Ako hoce neko tel, moze na pp, da ne ofujem ovu temu, sto se mene tice, moj standard prosto nije dorastao Jocinim uslugama, kvalitet usluge ne mogu da komentarisem, nisma bio kod njega, ali cenu sam istestirao vishe puta i nikako mi ne odgovara, to je sve...

 

Ma, pusti off... Ostavi telefon i ovde, kako bi svi videli.

 

Evo, ja prvi bih rado testirao alternativu Joci...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

hvala cross...i da imam do jaja motor ne bi mi bilo svejedno kad bi me neki majstor klepio po dzepu...al realno...za motor koji vredi soma ipo evra,ne mogu bas da pljujem pare i na servisere...

za sezonu promenim gume,ulje 2 puta i vec me to kosta pola mog motora...a da ne pricam o sitnim servisima za koje ce neko tamo da mi uzme 2 soma za sat vremena...

mora covek da se snalazi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Procitah ovu temu opet posle ko zna koliko vremena i prosto ne mogu da izdrzim da ne kazem par stvari. Trenutno imam DR350, a pre njega sam vozio VFR750. Jocu nisam poznavao ranije i igrom slucaja sam oba svoja poslednja motora od pocetka tretirao kod njega. Do dan danas nisam imao nikakva negativna iskustva slicna onima navedenim ranije u ovoj temi i za njega imam samo reci hvale. Kada mi nesto i nije bilo jasno, ja ga pitam zasto to tako, on mi objasni i nema zabune... Coveka bi trebalo klonirati u jos par primeraka...

 

Primetio sam u temi da i kada se Joca spominje u negativnom kontekstu, uglavnom je to nesto nedoreceno i nerazjasnjeno... Ko pita ne skita. Ko radi ne boji se gladi.  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Ne znam kakav je majstor, pretpostavljam da je dobar, cim pored takvih cena i dalje ima dosta musterija, ali je meni naplatio polovan relej 20e (nov kod nas 15e) i time je nase buduce druzenje osudjeno na propast u samom startu  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Ja zvao danas da pitam za promenu guma i balansiranje po tocku.

Kaze 2000din po tocku :)

 

Odo ja u CENTAR S.

 

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

pa dobro...meni u Tadicu uzeli 2500...

kolko je u centru S!?

 

Lepo su ti uzeli! Mora da se zivi        ( :

Centar S                  708din po tocku :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

pre nedelju, dve menjao lezaj volana i ulje u viljuskama. Standardno dobro i kvalitetnouradjeno, na vreme, cak i ranije nego sto sam mislio. jod jedan pozdrav i naravno kad su motori u pitanju samo kod Joce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

Danas sam uradio servis kod Joce.

 

Uuuuf, bog te mazao ne znam šta su mu uradili ali motor je kao nov. Menjač kao puter, zvuk brundav i snažan. Vuče ko mečka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

I ja sam evo pre nedelju dana odradila zamenu ulja u viljushkama i zamena lezajeva glave volana i josh par sitnica...

Sve u roku odradjeno , ja prezadovoljna !

 

Ne menjam Jocu ni za jednog majstora... shto reche neko trebalo bi ga klonirati !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 690 Enduro

Porucio Anakee 2 kod Joce, stigle vrlo brzo, montaza i centriranje ukljuceni u cenu. Inace izvrstan majstor. Uspeo je da mi dijagnosticira vrlo nezgodan, "fantomski" kvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

izvinjavam se

 

samo da proverim, da li se majstor Jocina radnja zove Profimoto?

u zaglavnju bjb foruma je reklama ovog servisa u kom vidim da rade ducati. kad kliknem na tu reklamu dobijem post sa osnovnim podacima, a onda u dnu napisano "Pogledajte iskustva forumasa sa servisom Profimoto u temi na forumu: i link vodi direktno na temu o majstor Joci

 

samo to, hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja