Jump to content

Moto Zajednica

Kralj 800-ica

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja cu Stonera pamtiti po 2 stvari. 1. Plakanju posle Laguna Sece i kenjanju i bureku naravno

2. Deckima na Hondama je pokazao kako se vozi Honda ( za to mu hvala )

 

3. Deckima na Dukatijima je pokazao kako se vozi Dukati. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Svako pamti ono što hoće ,ono što nećeš naravno potisneš i zaboraviš.ja ću ga pamtiti po tome kako je ODRAO Spiesa u trci koja za njega nije imala nikakav značaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nasuprot njemu,Rossia će mo svi da pamtimo kao velikog šampiona,uvek veselog i nasmejanog,čak i kad gubi...čovečuljka koji je pobeđivao a postizao najmanju finalnu brzinu??Lošije vreme po krugu od ostalih a pobedi??Startuje kao šesti,sedmi ili deseti a pobedi...??Dueli sa konkurentima koji čine trku uzbudljivom...itd...

 

Ovo boldovano mi bode oci... necemo ga bas svi pamtiti kao velikog sampiona. Ja cu ga pamtiti kao primadonu koja je vecinu uspeha postigla priviliegijama (elektronika u Yamahi), skoro pa cistim prevarama (posebne Michelin gume samo za njega) i protekcijom (ta cuvena Laguna Seca 2008-me ili ono guranje Gibernoa van staze). O tome koliko je veseo i nasmejan i kad gubi mozes da vidis u Fastest 2010 filmu, koji ga inace velica vise nego vi ovde :) Obesio facu do stola cim mu je postalo jasno kome ide titula.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E slagao sam.... Stonera cu pamtiti po maximalnoj brzini po kisi .... mislim da je mugello ili motegi 2007 ... 343 ili 323 nisam siguran ... znam da nisam verovao i da sam blenuo u tv ko hipnotisan.... Delovao je da ce biti jako lud ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12765 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Jao samo da se makne više u p. materinu, zaboraviću ga odmah! Creva mi se okreću od kreveljenja i imbecilnih lutkarskuih pretstava sa WC-ima i patuljcima, od Dorne i njene zavisnosti od Rossi-eve popularnosti ('ebe im se za njega nego za: majica 3 evra X 24.000.000 kineskih šiparica=...). Kad se samo setim da sam navijao protiv Doohan-a, zaplakao bih. Zamenili su ga sa ovim gay saint...

 

Ne kažem da bez protekcije ne bi uzeo dve - tri titule... One prve dve u Hondi 100%, onda su milioni krenuli da kaplju a sve drugo je istorija.

Pa Pirro je ušao u GP zato što je poslastičarnica iz Milana imala interes, onomad je mučeni Gabor zalutao u GP jer je MOL imao interes a zamislite šta se dešava kad Dorna ima interes (da podsetimo, pravi vlasnici Dorninog vlasnika sede u bordu City banke, Amerikanci orijentisani ka profitu).

 

@Štampar: nemoj molim te da kukaš na teoriju zavere, seti se samo Illuminata, Masona i ostalih i biće ti jasno da je je i Rossi deo tog miljea. Pa jesi li mu ikad pročitao ime u natrag?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

:lol: :lol: :lol:

 

Zavera,nego šta...sad kad se setim slavnog Agostinija odma me nešto štrecne...znam,onaj grof,Dominik Agusta se zvao...mamicu mu zavereničku...e on je imao interes da Giacomo toliko pobeđuje,to je sigurno ko što je sutra Subota...a i oni Italijani????E nek mi neko kaže da to prvo ne budi sumnju... :stabre: ...Latini...varalice stare...itd...

Odoh na palačinke,napravila mi moja draga :nanana:

Što se tiče Agostinia, nema nikakve teorije zavere već je u pitanju čist nedostatak konkurencije. 1968 se Honda zvanično povlači iz svetskog šampionata u motociklizmu (zbog toga što FIM '69 uvodi novi set pravila za svaku kategoriju posebno, set koji stavlja okove na kreativnu slobodu proizvođača, i koji tako direktno utiče na smanjenje troškova, ali to je priča za neki drugi put i za neku drugu temu), i nju prate i ostali japanski proizvođači. MV Agusta tada ostaje bez jedinog konkurenta kao proizvođač, a Giacomo Agostini ostaje bez Hailwooda, koji prelazi na auto trkanje, iz razloga što mu više ne peostaje nijedan fabrički tim (kao i zbog toga što mu je Honda platila da ne vozi za drugog proizvođača) koji se takmiči MV Aguste. Te 1968 Giacomo i MV Agusta započinju dugi niz pobeda i titula koji traje više sezona...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ove teorije zavere, bas mi probudise apetit, upravo pojedoh 20 palacinaka :takoje: . Nemojte vise ljudi ako boga znate, imacu preko 100kg, jos ako nastavite po Italijanima :hej: , docicemo i do toga da je Coza Nostra uticala da Stoner osvoji svoju prvu titulu na Ducatiju. Italijanska masina, bilo joj je vreme da bude sampionska, a ko god da je sedeo te godine na njoj, sigurno bi bio sampion. Eh ta mafija koliko je mocna. :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Ove teorije zavere, bas mi probudise apetit, upravo pojedoh 20 palacinaka :takoje: . Nemojte vise ljudi ako boga znate, imacu preko 100kg, jos ako nastavite po Italijanima :hej: , docicemo i do toga da je Coza Nostra uticala da Stoner osvoji svoju prvu titulu na Ducatiju. Italijanska masina, bilo joj je vreme da bude sampionska, a ko god da je sedeo te godine na njoj, sigurno bi bio sampion. Eh ta mafija koliko je mocna. :lol: :lol: :lol:

Umesto što jedeš palačinke mogao bi da pročitaš nešto više o svojim omiljenim vozačima. Za početak evo jednog veoma zanimljivog članka na GPone sajtu.

 

U tekstu se pominje dokumentarac iz 1971 koji prati sezonu 1968, i novinar GPone-a nam prenosi radnju:

 

"Film opisuje sezonu 1968 u kojoj je Jack, vozeći Matchless McIntyre jednocilindraš, uspeo da uzme drugo mesto u svetskom šampionatu u kategoriji od 500cc odmah iza jedine trocilindrične MV Aguste Giacomo Agostini-a."

Dakle, situacija je tada bila kao kada bi npr. sada Casey Stoner na fabričkoj Hondi vozio protiv Randy De Puniet-a ili Abrahama, a koji bi bili na Ducati-evim satelitima, ili možda gore. Možda malo preterujem, ali mislim da se ovim poređenjem lako može dobiti slika kako je to tada izgedalo.

 

Nemoj ni pomišljati da sada napišeš kako mislim da Agostini nije zaslužio ništa od svojih titula, jer znam da ti je to odmah palo na pamet. Smatram da je svaka titula zaslužena, ali takođe smatram da on najveći deo svoje karijere nije imao konkurenciju. Nema ništa loše u tome, jednostvano se našao u pravo vreme na pravom mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Ovaj deo sa gornjeg linka mi je malo privukao pažnju jer je ranije bilo mnogo priče oko toga kako CS nema balls da obiđe kao što to rade neki drugi.

Stvar je veoma prosta, školu koju je on pohađao tamo se uči da budeš uvek ljubazan i da nikada ne ugrožavaš drugoga.

Italijani su kao u fudbalu doneli nova pravila za overtaking tipa "operišemo bez anestezije" pa ko preživi.

Mnogima pa i CS je trebalo nešto vremena da ukapiraju ako ne budeš lovac bićeš lovina, nova pravila su na snazi.

Drago mi je da je tako zato sam i rekao ranije da je Rossi sada sposoban da se vozi napred bio bi u čudu šta mu se dešava jer su mnogi u manjoj ili većoj meri prihvatili nova pravila.

Deo teksta:

 

MM: We talked about your strong points. What about your weak points? What is it that you think is your weakest point as a rider?

 

CS: Honestly, again, bits and pieces of everything. There is not one thing I am really weak at. I used to be weak at overtaking. Not weak, but I think too polite, I never wanted to upset other riders and stand them up and do things like that. And now because that's happened to me so many times, I just don't care. But I think in the past it was maybe overtaking, setting the bike up to be better on the brakes, that was something we struggled with a lot, was on the brakes, especially in 2007 and 2008.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Samno cu citirati jednog clana iz jedne druge teme. Kako je Vama Stonerovim navijacima, lako da relativizujete necije uspehe, a svoje da dizete u nebesa. I sa ovim cu se povuci iz teme. :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12765 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Samno cu citirati jednog clana iz jedne druge teme. Kako je Vama Stonerovim navijacima, lako da relativizujete necije uspehe, a svoje da dizete u nebesa. I sa ovim cu se povuci iz teme. :zdravo:

Ajde, ajde, nije ovo nikakva rasprava nego sprdačina sa realnim elementima. U fragmentima (Sale, šta kažeš, jel sam pametan?).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23
Pozitiv - Papučar

Komparativ - Nanulica

Superlativ - Klompica

Pičkerlativ - Patofnica

 

Teško je reći šta je zapravo papučar. Ipak, postoje neki kriterijumi prepoznavanja papučara:

1) naglo se razboljevaju kad ih zovu ortaci

2) ustaju od stola u ponoć i vode duge razgovore (ne sa majstorom oko napukle cevi)

3) kada prođe vrhunska riba ne trzaju se, niti izbalave majcu

4) često imaju blažen osmeh na licu

 

Momak koji pokušava da se nametne devojkama na taj način što će sve da uradi što mu one kažu

 

Osoba mushkog pola koja jbn kulira ortake i sve oko njega zbog jbn ribe. Nazivamo ga i sisetina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja