Jump to content

Moto Zajednica

NISSAN PRIMERA P12 2.2 di 2002.god

Recommended Posts

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Na prodaju doticni auto jer mi je upao poso koji bi mi trajao oko godinu dana . Razlog prodaje je kupovina veceg ( visljeg ) vozila tipa berlingo , kangoo , doblo ..... sa kukom jer moram i prikolicu da vucem i slicno . Ako nema kuku ugradicu sam .

 

Znaci moze zamena za neki od ovih pomenutih ( ali putnicka varijanta ) ili za neki manji gradski auto do 2000 evra . Kada kazem manji moze i za mali :jee: tipa panda........Poceli smo da se tucemo po kuci za auto pa moram da obezbedim jos jedan mali gradski auto .

 

Sad ovako najvaznije je cena . 3500 je bez registracije koja istice za nedelju dana . Mogu i ja da ga registrujem ali je cena veca za cenu registracije ( koja je sada spustena za toliko a i glopo bi bilo prenositi opet auto ako je neko zainteresovan ) . Inace takvi modeli sa mnogo manjom opremom se krecu oko 4500 .

 

Znaci kes ili gore kombinacije . Posto mi je hitno nudite .

 

Evo link dok ne stavim nove slike jedino sto ja sada dajem jos jedan komplet felni sa zimskim gumama ( to sam ja kupio pre mesec dana i dokaz da nisam znao da cu da prodajem auto do pre neki dan jer je stvarno ekstra ) .

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/64872-nissan-primera-p12/page__p__1069696__hl__nissan__fromsearch__1#entry1069696

 

 

tel. 063 410 258 ili na pp sms kako hocete .

 

Pozdrav !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ovo je moj bivsi auto i Draza ga ne prodaje zato sto je los... Znam samo da je sa ovom cenom po kojoj ga prodaje u gubitku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Koje su dimenzije rezervnih felni i da li bi ih prodavao odvojeno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Felne idu u kompletu sa autom jer ako ga ne prodam ili zamenim u skorije vreme auto ce ostati kod mene jer je po meni ekstra auto za taj novac . Trosi ko upaljac tako da se cena registracije isplati u potrosnji goriva .

 

 

Cena registracije je oko 50 000 ovde u Sokobanji . Tako je bar bilo kada sam pitao pre nekih mesec dana . Mozda su opet nesto poskupeli a zavisi i od opstine gde se nalazis . Iskreno mislim da se malo zeznula u proracunu da je ipak oko 55 000 .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Istekla registracija .

 

Zamene ne dolaze u obzir osim doplate od 3000 evra .

 

Za kes dogovor oko cene .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

LJudi pozdrav . Evo kako stoje stvari . Desilo mi se jedno sranje u firmi i auto moram hitno da prodam .

 

 

Zbog toga cena auta narednih dana je 3000 evra . Problem moram da resim do petka tako da mi je ekstra hitno !!!!!!!!

 

Ako znate nekog kome je potreban dobar auto javite . Evo i Zeljkamp moze da potvrdi da je auto u dobrom stanju i da razlog prodaje nije zato sto ne valja i slicno .

 

 

tako da ako znate pomagajte .

 

3000 EVRA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Za ove pare se ne moze kupiti ni dobar Punto i suvisno je pricati o autu iz premium klase, kao sto je ovaj Nissan... Ubedjen sam da za ove pare nemate nista bolje na trzistu! Ovo je dobar i odrzavan auto, dok veliku registraciju anulira malom potrosnjom. Primera ide kao metak, na 160km/h ovaj auto trosi jedva preko 6l goriva, kada ga vozite do 120km/h trosi ispod 5l. Motor je made in Japan i nije made by Renault, tako da nema problema koje imaju francuski motori (EGR ventil, turbina, plivajuci zamajac itd.).

 

Drazo, ja bih ti ga uzeo nazad da nisam kupio drugi auto...

 

 

P.S. Ne smem ni da kazem koliko je Draza u minusu sa ovom cenom i nadam se da ce nekako resiti problem sa kesom a da ne "pokloni" ovaj auto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja