Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 750 F Vlasnici

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova

Postovani vlasnici katana, treba mi vas savet. Zeleo bi da kupim motor i za oko su mi zapale katane sto zbog gabarita, dizajna i cene da se ne lazemo. E sad ja sam visok 190 cm tucem 105kg pa me zanima da li bi taj motor mogao da odgovara. Cisto da cujem neki savet ili da batalim F masine i gledam neke enduro... Unapred zahvalan....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Požarevac-Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F, QJ Motor SVT 650 X

Moje mišljenje je da ce mozda da ti bude mali, posto sam ja 183cm i taman mi je, inace vozim gsxf600, gledam za sledecu sezonu da uzmem neki enduro :) Najbolje je ako mozes da probas pa sam da vidis da li ti odgovara

Promenio član Krpa31

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Ja sam 185 i nekih 100kg trenutno, a bilo je i malo preko. Meni je polozaj skroz OK. Daleko od toga da nema udobnijih, ali sam bez vecih problema vozio duze ture. Telo nije skroz nagnuto, motor je masivan, sediste pristojno i sire od vecine endura. Enduro moze i u off road i to je prednost, ali ako planiras samo asfalt, mislim da je ovo bolje resenje. I da sam rad i elasticnost motora prednost za GSXF. Sve zavisisi od tebe sta ocekujes i za sta ti treba i za koliko para to treba da ti pruzi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Probaj, vidi sta ti lezi i gde ti srce zaigra. Za ovo sto si naveo da ces koristiti, moj glas definitivno ide za GSXF.  Ono sto je meni takodje bitno je da su ovi motori strasno pouzdani.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Održavanje ti je u suštini jednostavno. Nema šta da se pokvari. Dobro ulje, redovna zamena ti je najvažnija. Nemaš antifriz, ni bilo šta drugo. Samo da uživaš.

Meni je motor udoban. Leđa ne bole, a ja imam slaba leđa. Samo boli dupe kada dugo vozim.:) Ali, to ti je relativno.

Daj nam linkove oglasa koje pratiš, možda se neko javi da zna motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSXF 750 GSXF750, 2000. godište, Touring, vozilo prešlo 57300 km, Temerin. Cena 1.990...

 

 

http://www.polovniautomobili.com/motori/20221428/suzuki-gsxf-750

Ova dva na primer su mi zaniljiva. Ima i par gsxf600 zanimljivih. 

Sad oni su gabaritno isti ako se ne varam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Postoji razlika. Nisam vozio 600, pa ne znam. Ali mislim da je položaj tela drugačiji. Možda će ti se javiti neko iz NS ko zna taj motor. Nije iz naše ekipe, koliko znam.

Nemoj se zaletati. Samo polako sa kupovinom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Požarevac-Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F, QJ Motor SVT 650 X

Ovaj drugi oglas, ne mogu nista da ti kazem sto se tice detalja motora jer ga nisam vozio niti pricao sa vlasnikom ali sam ga vidjao na ulicam Novog Sada vec 2 ili 3 sezone i mogu da ti kazem ovako da se lepo čuje i lepo radi i solidno izgleda tako da pretpostavljam da je odrzavan, kad nije sezona nikad ga nisam vidjao na ulici ili da stoji napolju. 

Kao što kaze @Vjeko nemoj da se zaleces i ako ne nadjes nista sad pred kraj sezone samo polako naici ce nesto kad tad, jer sam ja uradio bas to, zaleteo se po svaku cenu da kupim motor i nisam se bas lepo proveo sa kupovinom. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Požarevac-Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F, QJ Motor SVT 650 X

Ja sam naucio lekciju na tezi nacin, sad znam za ubuduce, i tada sam znao ali bilo je drugacije, i moj savet ti je da uvek vodis jos nekog sa sobom i to nekog kako da kazem a da pogresno ne shavatis, nekoga ko se razume u motore i ko je iskusan i ima vise kupljenih i prodatih motora iza sebe, jer ti ne vidis sve koliko god mislis da ces da vidis, ja sam mislio da sam sve video kad sam kupovao motor ali sam tek posle shvatio da dosta i nisam video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Prvo i osnovno treba videti kakvo je stanje samog motora. Da nije neka lomina, da nije krpljen, da lepo radi, nema lupanja, nema knedle na gasu, itd...Drugo lakse resivo, ali ne manje bitno ti je i stanje potrosnih delova, a na to cesto zazmurimo. To sto ti deluje sitno za cas posla ti izbije 500+ evra. Samo recimo gume, lanac i lancanici su ti 400+ evra. Da ne nabrajam dalje. To ti vazi za sve motore te klase, sta god da odlucis. Polako i stavi sve na papir, pre nego sto kupis.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Svakako, ne zurim gledam, pratim. Sezona je skoro gotova...Ja ne planiram da menjam brzo motor i zato pazljivo biram za sebe  nesto dobro... Da ne uzmem neku lominu pa da se patim sa njom i da na kraju ispadne 3000 umesto 2000

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 754 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
Pre 14 sati, pedja993 je napisao:
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSXF 750 GSXF750, 2000. godište, Touring, vozilo prešlo 57300 km, Temerin. Cena 1.990...

 

 

http://www.polovniautomobili.com/motori/20221428/suzuki-gsxf-750

Ova dva na primer su mi zaniljiva. Ima i par gsxf600 zanimljivih. 

Sad oni su gabaritno isti ako se ne varam?

Ovaj motor sam gledao kad sam kupovao motor. Prvo sam trazio GSXF 750 jer mi je to odnos kubikaže i snage najbolji moto od uljara. Konkretno ovaj motor sam i isao da pogledam. Tada po rečima vlasnika on je bio cetvrti vlasnik (nepunih godinu dana), što znači da ovaj u Temerinu je peti. Predhodni vlasnik u NS je trazio za motor 1650 ili 1700 evra pre godinu i po, davao ga i za manje pare. Koliko vidim sa slika ništa nije menjano osim vizira. Ja sam odustao od njega jer je  desna strana bila izgrebana i imala natpis gsxf sad nema, padano/klizano je sa njega. I leva ali ne toliko. Rep je bušen za nosač kofera. Generalno estetika mi je bitna tako da ga dalje nisam ni probao već sam odustao od kupovine. Sedište je sa gelom tako da je to top. Izdaleka lepo izgleda ali uzivo mu se vide sve mane oko estetike. Da čoveku ne upropastim oglas, ali je to red da se kaže i uslika. Bio se prodavao crveni GSXF 600 u Bečeju, pa vidi da li je još uvek na oglasu.

Promenio član Zarkela

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A
14 hours ago, pedja993 said:
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSXF 750 GSXF750, 2000. godište, Touring, vozilo prešlo 57300 km, Temerin. Cena 1.990...

 

 

http://www.polovniautomobili.com/motori/20221428/suzuki-gsxf-750

Ova dva na primer su mi zaniljiva. Ima i par gsxf600 zanimljivih. 

Sad oni su gabaritno isti ako se ne varam?

Gabaritno su isti potpuno, razlika je u par KS koji kraci prenos eliminise , par KG manje i nizi polozaj heblova....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Hayabusa gsx1300R
On 9/11/2022 at 6:13 PM, pedja993 said:
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSXF 750 GSXF750, 2000. godište, Touring, vozilo prešlo 57300 km, Temerin. Cena 1.990...

 

 

http://www.polovniautomobili.com/motori/20221428/suzuki-gsxf-750

Ova dva na primer su mi zaniljiva. Ima i par gsxf600 zanimljivih. 

Sad oni su gabaritno isti ako se ne varam?

Pozdrav. 

To je bio motor jednog od mojih najboljih drugara Darka iz NS. On ga je lepo održavao, pa ga zatim prodao Mladji iz Temerina (isto sam ok sa momkom) koji je fanatik za održavanje vozila. Ima neke glupe rupe na repu motora za nosače kofera. Ali ostatak motora je baš top 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Grupa odabrana, jahaci Katana:cirka1:

 

IMG_20221121_135949.thumb.jpg.d7b7a9e6bc02937cf8423ad69092846a.jpg

 

Motori na kratko miruju, ali se druženje nastavlja. U poseti braci iz Srema i zimskoj zurci MK Šid. Vrhunska i domaćinska organizacija 

 

IMG_20221119_194229.thumb.jpg.784e0a0f96beaf08678f0e1b8aca908c.jpg

 

Ko misli da su najbolje Nemacke kobasice taj nema pojma:gurman:.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja