Jump to content

Moto Zajednica

Trazim posao (ugostiteljstvo, vozac/kurir)

Recommended Posts

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Po struci sam ugostiteljski tehnicar, ili prosto receno konobar. Zavrsio sam Srednju Turisticku skolu na Novom Beogradu. Trenutno pohadjam Visoku Hotelijersku Skolu na Kosutnjaku, treca sam godina.

 

Radio sam u mnogo lokala- kafica, restorana, klubova, kako sam hranom tako i sa picem, u zemlji i inostranstvu.

Takodje radim ketering po pozivu, odnosno kucama, kancelarijama, tj vasem licnom prostoru, za slave, rodjendane i slicno. Tako da, ako Vam je potreban momak za bilo kakvu vrstu organizacije slavlja u kuci i slicno, mozete me pozvati.

Imam 21 godinu, a ugostiteljstvom se bavim od svoje 15, takoreci od kada sam upisao srednju skolu. Dobro govorim engleski jezik, a ruski mi nije stran.

Bilo koji posao u struci, tj ugostiteljstvu je dobrodosao.

 

Takodje bih radio posao kurira- vozaca. Posedujem A i B kategoriju.

U principu dosta poslova dolazi u obzir, da ne kazem svakakvi.

Ambiciozan sam, mlad, voljan da radim, u zelji da prosirim znanje i iskustvo u bilo kakvoj drugoj profesiji ili poslu.

 

Zamolio bih i ako cujete ili znate nekoga kome je potreban konobar/vozac/kurir javite mi. :takoje:

 

Pozdrav i hvala :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Pici na brod, da sam na tvom mestu to bih gledao, upasces sigurno sa iskustvom i godinama!

Planiram i ja to da pojurim, ali prvo da zaradim iskustvo i godine. :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Ako vec to planiras, radije planiraj Work & Travel program, isplativije je, lakse, i ono najvaznije profitabilnije. Ja palim na taj program sada krajem maja, pocetkom juna.

 

Na brodu sam bio kod sestre, ona radi, ne kao konobar, ali sam snimio sistem rada i ne svidja mi se, niti ima ikakve veze sa nasim sistemom. Blago receno NE PADA MI NA PAMET da sada idem na brod, dok sam student i imam mogucnosti da idem na work and travel, jer kad nisi student, ne mozes.

 

 

Alex r6 je dobar covek, cuo sam se sa njim odmah nakon poruke, no ponuda mi ne odgovara, a ima jos dobrih momaka ovde na forumu koje ce nadam se upotpuniti mesto.

 

Ja i dalje trazim poslic i da napomenem, slobodan sam do sredine maja najkasnije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

I dalje u potrazi za poslom, prventstveno u ugostiteljstvu. Promenio sam preko 10 lokala, i jos desetinje nih radio ketering.

 

Restoran, kafana, kafic, nocni klub, diskoteke, splavovi, u svim domenima imam iskustva.

 

Slobodan sam do sredine maja.

 

Hvala

 

Nemanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja