Jump to content

Moto Zajednica

Produzene komande Virago 535

Recommended Posts

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Bad Wörishofen
  • Motocikl: Yamaha xv535 virago Kawasaki KLE 500

Ne bi smelo,ali nažalost po meni nije jeftino. Hvala bogu što nemoram da kupujem,ili da se pravi. Naravno može da se napravi ko ima uslova i naravno volje može da prekopira sa ovog što ja imam. E da ovo sam uzeo sa motorom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

pa ti si extra prosao,nesto sam se raspitao,ako pravis na waterjetu,znaci da ga seku sve u fullu,da izlgeda extra,kosta negde oko 250E,a u lousie imas da kupis nove za 350E koliko ja znam,bar tako mislim,e sada dal treba da razmisljas za 100 e da li ce da bude sve ok,mada i 250E je skupo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Bad Wörishofen
  • Motocikl: Yamaha xv535 virago Kawasaki KLE 500

Slažem se. Ako imaš nekog ko stvarno zna da vari,može da savije cevi bez deformisanja, onda treba platiti materijal i niklovanje ili hromiranje. Meni je brat napravio paktreger za viraga tako da izgleda sasvim solidno, jedino što smo ga farbali u crno.

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

Videcemo prvo sta ce da bude sa ovim mojim crtezom,koji crtaju vec 30 dana,ali se ne zurim nigde,opusteno,a sto se ovoga sto si ti predlozio tice,Kragujevac je pun ljudi koji to mnogo dobro rade,pa ako ne nadjem neku kombinaciju sa waterjetom krecemo u osvajanje ovih tojih,pa sta nam Bog da :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

ovaj moj nacrtao sve,i kada sam uzeo da proverim promere rupa,i gde treba sta da ide...........samo sto me slog nije strefio,nista nije nacrtao kako treba :D ako neko slucajno ima crtez za pomenuti motor,neka se oseti slobodnim da stavi to ovde :D unapred zahvalan,ako uspemo da uradimo crtez kako treba,stavljam ga ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Ljudi, sta se desava? Ima li ko crtez, skicu, ili ste odustali od projekta!!!

 

Za sad odustao,nisu mi toliko neophodne,tj nije mi problem da vozim ovako,ali sigurno cu ih uraditi kad tad,a i ima dosta stvari koje treba da se urade pre komandi,tako da je problem novcane prirode 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

mi smo crtali 20 puta,i nista nisam uradio,ostaje mi louise mogucnost...ili ova sa cevima,ali to nesto ne bih iz ne znam tacno kog razloga,u svakom slucaju hvala svima na svemu,a sta cemo do proleca da uradimo ( ili nekog lepseg nam dana ) to ce vec vreme da pokaze :D polovnih nema ni na vidiku,a to bi bio best buy.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

Da se i ja ukljucim u temu posto i ja tragam za produzenim komandama za moj virago 750 . Naravno najlakse bi bilo kupiti novo i samo namontirati a ja nisam nasao za ispod 500 eura . Malo je majstor koji to zele praviti jer im se ne isplati puno posla i vremena , motor mora biti kod majstora koji ujedno mora i imati malo iskustva oko motora i ako napravi sve komplet onda opet ispadne skupo i ne mozes iscekati . Retko koji radi svaki aspekat koji je potreban , secenje , savijanje, struganje varenje, poliranje , hromiranje .Tako da je najjeftinije resenje za mene napraviti detaljnu skicu i deo po deo nositi kod vise majstora i tako sam sklopiti sve sto ja upravo pocinjem kako bi do marta bilo gotovo 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Postovanje.Mozda mogu da vam izadjem u susret po pitanju pravljenja komandi za copere i ostale motore. Bavim se proizvodnjom crash barova i moto bravarije, tako da sam u tome 24 h.Bitno mi je da imate neku skicu ili da znate sta zelite i kako to treba da izgleda .Dosta toga mogu da odradim , osim hromiranja ili niklovanja. Nazalost,nemam ni nekoga za preporuku.Pozovite u vezi zelja i dogovora u vezi izrade.Takodje mozete posetiti i moj sajt www.crashbars.rs.gde cete naci broj telefona i adresu.Pozdrav Seba.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Imate u Kladovu dvojicu likova, koji su u kucnoj radionici napravili produzene komande na 535-icama. Sve to radi bez problema, stvarno kulturno izgleda, a pored tih produzenih komandi, namontiran je i rol-bar, tako da je provereno da i jedno i drugo moze ici uporedo. Pitajte CHUKY-ja za sve ostale detalje.

Drugarski pozdrav!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

dobro jutro momci,od mog crtanja i pravljenja komandi nije bilo nista,nista nam se nije uklapalo,zvao jednog coveka,drugog i na kraju je cifra ispadala oko 200E da oni to naprave,odustanem ti ja od njih. odem pre neki dan sa drugarom do Balosave da se provozamo i naletim na Viraga kome skidaju upravo produzene komande ( ne moze covek da dohvati nogama,pa ih trampio za obicne ) i tako ih ja dobijem sa montazom za 50E :D ako neko ima zelju mogu da ih slikam iz svih uglova i postavim ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Stvarno bolje nisi mogao da prodjes. Moze neka slika, cisto da vidimo kako izgleda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

pusticu veceras,potrebno je poliranja malko,i novi nogostupi da se kupe,ali i dalje je dzabe :) pustam veceras nekoliko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

ipak sam nesto uspeo da napravim,ako vas nesto interesuje,ili hocete neku dodatnu sliku,na e mail ili kako god....sve moze,samo da i vi koji zelite dodjete do ovoga,komande nisu ispolirane,tj jesu ali tih slika nema ovde i fale jos gumice za nogostupe da se kupe :0 inace voznja sa ovim komandama je ludilo.

 

S`postovanjem,

Zomilly

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

komande su ti ispale ok.jedna sugestija bilo bi poželjno i sa desne strane napraviti mesto kačenja za agregat.ovako se sve drži na jednoj strani što može a i nemora da bude problem.pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

hvala na predlogu,vidis to nisam zapazio,ali sa druge strane nemam mogucnost da nesto tako napravim,mislim,sigurno da je moguce da se tako nesto,nekako,napravi,ali mislim da je to prevelika komplikacija

 

 

Zomilly

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

jeste problem kod motora koji nemaju zatvoren ram.ja sam na svojoj hondi morao da pravim lažni ram da bi okačio produžene komande.nekako nevolim kad su nakačene samo na jednoj strani. to nemora da bude problem al bi trebao da svremena na vreme kontrolišeš zategnutost šrafova. pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

Dobro je to znati, iskreno, ne bi meni to palo na pamet da proverim nikada, sada cu sve srafove koje vidim da proverim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja