Jump to content

Moto Zajednica

Produzene komande Virago 535

Recommended Posts

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

Postovani clanovi, :)

 

 

Interesuje me da li neko od vas zna nekoga ko moze da mi napravi produzene komande za Viraga 535,znam da ih ima na Louise,ali isto tako znam i da su papreno skupi,malo sam vislji pa smatram da bi mi ovo bilo idealno resenje za putovanja,i da bi mi voznja bila mnogo udobnija.

 

 

S`postovanjem,

Zomilly :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Brate , mislim Kragujevac...pa ako negde ima strugara i , bravara i preciznih mehanicara to je tu...nemoj molim te da ti to rade negde drugde pored tolikih majstorcina i mashina.

Skini neki model sa neta i pravac neka strugarska/puskarska radnja. U dve vruce ce to da urade.

Posle to lepo izvari i eventualno hromiraj , a i za to ima leka u tvom gradu, jer su kade za oruzje dovoljno velike da prime nogare u delovima...

I da slikas kako su ispale!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

veruj mi da trazim,ali taj stari kov se povukao u ilegalu,nece ljudi da rade ako mi verujes ,nasam sam jednog deckica ali on kaze nije siguran da moze levu i desnu stranu da uradi identicnu :( mislio sam da ovde ima nekoga ko je vec to radio,ali ako uradim ( kada uradim ) sigurno da cu da stavim neke slicice ovde,mozda nekog pomognem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Kod nas je jedino problem hromiranje ( uvek je i bilo), a ovo ostalo bi se sve dalo uraditi u skoro svakoj iole boljoj bravarskoj radionici.

Ja sam dobio slom zivaca dok sa raspravio sa tipom kako da mi hromira neke delove a da ih ne "uzuti" ili "zamagli" kao drugima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

nadam se samo da cu da nadjem nekog ko je dovoljno pedantan da ispuni moje zelje : d , mada razmisljam,posto imam strug i glodalicu da se upustim sam u to,nasao sam lika jednog koji hoce da mi napravi skicu njegovih,pa da mi to bude neka odskocna daska,e sad videcemo..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

pa ako mi ovaj bude uradio kao sto je rekao da hoce,skeniracu i pusticu ovde,nije to nikakav problem,ali nesto mi on "smrdi".......ne javlja se na telefon 2 dana vec

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)
:takoje: sedi na motor i nadji nekog ortaka da uzme meru. Najbolje je kad već pravis namestis kako tebi odgovara. Ne znam kako je to kod viraga, ali posle se lako upasuju produzene poluge ako vec upasujesh nosace. I imas ovde na forumu sekli su ljudi stitnike za hladnjak na waterjetu. Ako bi vec nesto komplikovano i neceš da se patiš sa burgijom i turpijom nacrtaj osnovne mere i posalji na secenje. Posle dovari poluge ili šrafi .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

nasam sam jednu krupnu sliku na netu,drugar trenutno crta levi i desni nosac,waterjet ce da sece,kada zavrsim sve,stavljam slike i ako neko bude zeleo poslacu mu 3D model,pa ako u njegovom gradu ima neki waterjet ( CNC ) masinu,neka odnese i neka sece.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Kostolac
  • Motocikl: Yamaha XVS 1100 Dragstar Custom, Puch 50cc

Ja trenutno pokusavam da produzim komande na VN 800. Jos uvek sam u AutoCad fazi i napravio sam par maketa od drveta za sada sam 90% siguran da je gotovo i ovih dana dajem na secenje. Tako da ako je neko zainteresovan kako to izgleda ili je mozda vec to radio ... rado cu postaviti slike...

 

 

 

evo solidne ideje, jeste da je za Yamahu xs650 ali moze da stvori neku sliku ...

 

http://www.xs650.com/forum/showthread.php?t=53&page=2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

mi smo stigli na pola puta i nismo uradili nista,a malo nas i vreme kolje,kad zavrsis pusti slike :D srecno sa secenjem i namestanjem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Bad Wörishofen
  • Motocikl: Yamaha xv535 virago Kawasaki KLE 500

Ja imam produžene komande, i nije ništa komplikovano. Naravno custom (kupljene) nisam ih ja pravio. Nebih mogao da zamislim svoj motor bez njih. Ako vam trebaju slike. mogu da ih stavim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

tuzno je po meni samo to ako stavis produzene komande ne moze roll bar da stoji :( a ovo ne bi smelo da bude skupo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja