Jump to content

Moto Zajednica

Da li se KTM stvarno toliko cesto kvari?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

malo je vjerovatno da neko na forumu, iskren, ne bi volio da ima jednog ktm-a :)

 

Uh, isto je bio zakljucak nekih eminentnih drugova iz komiteta kad je bila rasprava o GS-u.

 

Moj zaklucak je da bi svi (iskreni) na svetu zeleli da voze GS i KTM, i da kad bi nastao ekvilibrijum u drustvenom uredjenju covecanstva sve fabrike motocikala osim ove dve bi bile zatvorene ili bi radile po fransizi samo KTM-ove i GS-ove.

 

Eeee... svi ste u pravu, jer lakse je razbiti atom nego predrasudu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

 

Šta li si ti vozio od Japanaca kad ti se KTM sviđa. I koliko dugo si ih vozio, da si napravio neku dalju vožnju sa nekim drugim motorom, sigurno ne bi sada vozio KTM, nego si se verovatno samo vozikao po gradu i okolini, pa ti se sada i KTM sviđa. 

 

:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2922 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Nije mi jasno kako si se ti osetio ovde jedini prozvanim? Mora da te muci neki kriterijum gore navedeni? Ja kada neko nesto napise a nema veze samnom, ja i ne reagujem.

Kao prvo ne citam ovu temu odavno jer nema nikakvog smisla, po meni. Ali je stvarno uzasno ruzno sto svi nabrajaju neke stvari koje su culi. Zato sam i napisao da se ljudi manu praznih prica i izadju napolje, upale svoje ljubimce, provozaju se, uzivaju. Sve je to bolje nego da se ovde prepucavaju po nekoj besmislenoj temi. Ko je naumio da kupi taj motor i odvoji tolike pare, nece sigurno da se pomami ovakvom temom u kome ljudi pricaju sta su culi od NN lica. U redu komentari Majstor Zivote i ostalih strucnih lica koji jako puno znaju, njihova misljenja mogu da pomognu nekome. Ja nisam napisao da je ni dobar ni los, imam svoje misljenje i zato vozim dva, i putni i cross, i nebi ih menjao ni za jedan drugi, a vozio sam i japance. Ali to nigde nisam napisao, jer je tema kao da se deca igraju i nadjacavaju.

Dakle govno je tesko od motora, nema ni uspeha ni rezultata, svaki dan se kvari i ne smes ni do Rudnika da odes sa njim, ne koci, juris radilicu po putu i svako ko sumnja u njega nemoj ni da pomislja da kupi, ima puno proverenijih stvari:afika, tenere, TDM je najbolji kompromis po meni, strom.

 

Manite se ljudi ovoga, popite neko pivce.

Šta li si ti vozio od Japanaca kad ti se KTM sviđa. I koliko dugo si ih vozio, da si napravio neku dalju vožnju sa nekim drugim motorom, sigurno ne bi sada vozio KTM, nego si se verovatno samo vozikao po gradu i okolini, pa ti se sada i KTM sviđa. 

 

Ke blamage ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: ex MV Agusta 800 Brutale

Šta li si ti vozio od Japanaca kad ti se KTM sviđa. I koliko dugo si ih vozio, da si napravio neku dalju vožnju sa nekim drugim motorom, sigurno ne bi sada vozio KTM, nego si se verovatno samo vozikao po gradu i okolini, pa ti se sada i KTM sviđa. 

 

Umalo nisam pao sa stolice od smeha kad sam ovo pročitao  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12322 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Patak je stari Komin enduraš i kroser... :D :D :D

 

Ja ovu temu shvatam kao "kindergarten" samo još kad ne biH bilo zluradih koNJmentara bilo biH super zezanje ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Posto videh da se u temu ukljuci ceo forum ;) ajde ko rekoh i ja da nesto napisem. Ja nikad ne bih vozio KTM, a znate zasto, zato sto je toliko ruzan da je to bruka. Ovo je samo moje misljenje. Da li se kvari ili ne nemam pojma, kakva su mu mane ili vrline takodje nemam pojma, ali im je dizajn katasrofa. Opet to je samo moje misljenje i nikog ne obavezuje da ga shvati za nesto ozbiljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Nikada ga nisam vozio ali verujem da su vesanja,tockovi,kocnice, ciklistika iznad svakog proseka.

Sa druge strane,cini mi se  da se ne bih kladio ni na jedan njihov agregat. Zasto ?

Pokazace vreme sto se mene tice . 8)

Naravno postujem svaciji ukus i okvire kakvi god bili . ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

... Opet to je samo moje misljenje i nikog ne obavezuje da ga primi...

 

 Ovo prevazilazi svaku meru, molim Vas da reagujete...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Molim vas recite mi, koji proizvodjac ima u ponudi nesto slicno kao 990 adv?  ;D

 

Dal to mozda nije Africa,Tiger,Varadero,GS, Strom, TDM,KLV,ili.....  hm.. mooooozda moze da se poredi sa malim GS-om, al nije to to.  :)

 

E sad dal ga zeza ovo ili ono, jbg. ni mi nismo svi u vinklu pa opet zivimo.

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Merila su vam razlicita.

Neki ovde pricaju o novim motorima, neki o motorima starim 10tak godina. Naravno da se razlikuju stanovista nekoga ko moze svake 2,3 godine da kupi nov motor - njega uopste ne zanima da li ce taj agregat da izdrzi 50 - 100.000km, i nekoga ko motor kupuje na duze staze, i gleda da ga taj motor ne izneveri nigde na putu, da traje bez vecih ulaganja, dok su performanse ipak na drugom mestu, posle prakticnosti. Ne kazem da je KTM nekvalitetan, ali definitivno je da se dosadasnji agregati nisu bas idealno pokazali, i zato nije bas na dobrom glasu kao, recimo, Africa Twin. KTM ima izuzetne performanse, ogibljenje, kocnice, ali o agregatima novijih generacija je prerano da sudimo - vreme ce pokazati kakvi su. U svakom slucaju mislim da za jednog prosecnog motoristu KTM nije racionalna kupovina. Prema KTMu sam totalno ravnodusan, ne nudi modele u kategoriji koja mene zanima, a i sam koncept njihovih motora mi i nije nesto privlacan za moje potrebe, ali rado bih posedovao neki od SM-a kao drugi, ili treci motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

ja ne znam nista, ali mi je KTM 990 Adventure NAJLEPSI motor koji postoji na ovom svetu  :)

 

 

 

 

 

Nesto mi pade na panet da kad bolje razmislim taj KTM  i nije tako los .A ti sta radis ,kako si?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6325 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Posto videh da se u temu ukljuci ceo forum ;) ajde ko rekoh i ja da nesto napisem. Ja nikad ne bih vozio KTM, a znate zasto, zato sto je toliko ruzan da je to bruka. Ovo je samo moje misljenje. Da li se kvari ili ne nemam pojma, kakva su mu mane ili vrline takodje nemam pojma, ali im je dizajn katasrofa. Opet to je samo moje misljenje i nikog ne obavezuje da ga shvati za nesto ozbiljno.

E sve sam cuo za KTM, al da je nekom ruzan, to jos nisam. Nemoj da se ljutis, ali ako je tvoj kockasti BMW lepsi od KTM690 ili 990 ADV, onda definitivno nesto nije u redu sa tvojim poimanjem lepote :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: BEOGRAD 011

Evo ja vozim djuka i presao sam prvih 5000 km bez problema za tri meseca...Ovaj 690 agregat je mnogo bolji od 640 ali ce o veku trajanja i kvarovima vreme tek pokazati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

4zemunboy

 

pa vidis da ljudi objasnili da nije problem do njih .  ;) nego reci mi ti jesi li ti dosao prosle godine sa giletom i saletom jednom na moncu sa zelenim motorom kome si stavio tomosove prekidace da bi postavio svetlo ali nisi bio stigao da zavrsis

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

Evo ja vozim djuka i presao sam prvih 5000 km bez problema za tri meseca...Ovaj 690 agregat je mnogo bolji od 640 ali ce o veku trajanja i kvarovima vreme tek pokazati...

kad se vec razumijes objasni mi koja je razlika u tim agregatima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1147 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Koliko vrhunskih gluposti je ovde izreceno (napisano) od kako sam poslednji put svratio na forum...

 

Pit, moras da shvatis da nemas vise sta da doprineses ovoj temi posto si na pocetku izneo svoje misljenje i nema razloga da ga ponavljas. Zasto, kad-god neko napise da KTM nije kvarljiva roba, moras da napises da ti mislis da jeste?! Ljubomora i zavist su zajebana osecanja... Zadovoljan si TDM-om? Idi na teme posvecene TDM-u i pisi sta je dobro, sta nije dobro, sta si radio i gde si bio a nas malo ostavi da pisemo iz licnog iskustva o KTM-u.

 

Evo prvih 10.000km je prevaljeno, servis uradjen, sediste poviseno a zadnja guma ce biti zamenjena za profil 80 posto hocu jos da podignem zadnji kraj... Bez problema, samo je zamena ulja zajebana posto mora da se 'razvali' pola motora.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja