Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia RSV 1000R 2006. (3999e)

Recommended Posts

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Aprilia RSV 1000R

2006. godiste

139ks

6000km na satu

 

 

Motor sam dobio umesto para i racunam ga koliko sam ga racunao u toj kombinaciji, te je to razlog nize cene!

 

Pored izuzetno bogate fabricke opreme, motor ima i Leo Vince izduv i sa njim se neverovatno dobro cuje! Stanje motora se vidi na slikama. Nije fabricko, ali je u extra stanju za ove pare! Na motoru su farbani oklopi i ima malo ostecenje na desnom faru (vidi slike) koje ne utice na osvetljenje. Gume su u solidnom stanju, kao i lanac i lancanici. Motor je na nase table, ali je registracija istekla i motor odjavljen, tako da se odmah prenosi na sledeceg vlasnika.

 

Garancija za legalnost i moguce su sve provere!

 

 

Sve informacije na :

 

065/877-7776 Dragan

 

CENA:

3999e

 

IMAG0713c.jpg

IMAG0714c.jpg

 

IMAG0717c.jpg

 

IMAG0723c.jpg

 

IMAG0718c.jpg

 

IMAG0719c.jpg

 

IMAG0716c.jpg

 

 

P.S. Nadam se da admini ovo nece shvatiti kao komercijalni oglas, jer on to i nije. Motor sam dobio umesto para i na njemu nemam ni 1e zarade i samo pokusavam da izvucem moje pare! Takodje mislim da je ovo idealna prilika da neko od forumasa dodje do ovog brutalnog motora za male novce! Hvala na razumevanju.

 

 

ZIVELI!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

pitanje, zašto je 0:28 u sred bela dana, jel resetovan sat (promena milja / km ako je uvezen iz amerike)?

 

 

auu brate a sto mu nije zadnja guma naduvana na 2,5bara :lol:

kakvo ti je to pitanje marko covek prodaje motor.

motor je u dobrom stanju a cena je vise nego povoljna

srecna prodaja :takoje:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 / Aprilia Sr 50

Auuu... Motor je stvarno brutalan i za dzabe :care:

Ne mogu da ga se nagledam uff :D

Nego mene interesuje ono sto pise na ramu "limited edition" 1 od 10 ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

pitanje, zašto je 0:28 u sred bela dana, jel resetovan sat (promena milja / km ako je uvezen iz amerike)?

 

 

kakvo ti je to pitanje marko covek prodaje motor.

 

 

pingvinu, idi cepaj drva :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

pitanje, zašto je 0:28 u sred bela dana, jel resetovan sat (promena milja / km ako je uvezen iz amerike)?

 

Motoru je istekla registracija i pre 2 dana je odjavljen, tako da se ne vozi, vec stoji u garazi, bez akumulatora i ceka novog vlasnika. Akumulator je stavljen 28 minuta pre slikanja i motor upaljen radi slikanja. Nakon toga je uteran u garazu gde mu je ponovo skinut akumulator. Nadam se da sam bio dovoljno opsiran i jasan? ;)

 

Auuu... Motor je stvarno brutalan i za dzabe :care:

Ne mogu da ga se nagledam uff :D

Nego mene interesuje ono sto pise na ramu "limited edition" 1 od 10 ??

 

Hvala na pohvalama. Na ramu pise to sto pise, ja to nisam gravirao, vec ovi iz Aprilije, valjda... :D

 

Zaboravih reci da motor ima 2 kljuca. Dobro je ofarban i nema potrebe za ponovnim farbanjem. Ja imam visoke kriterijume i verujte mi da je tako. Motor sam probao na kratkoj relaciji i nisam primetio da se cudno ponasa. Znam da ide kao blesav a koci kao lud. Zvuk, e taj zvuk ne mogu opisati...

 

IMAG0731c.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Koliko vidim, RSV 1000R 2006. dolazi iz fabrike sa radijalnim kocnicama, sto ovde nije slucaj. O cemu se radi?

Zato sto je proizveden verovatno 2005 a prVa registracija 2006 pa tako....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Nisete u pravu . Sto se tice Aprilia , godista i sve opreme kada se i zasto menjala bi mogo da pisem do sutra ( imao sam ih nekoliko komada ) . Naravno , necu da offujem prijatelju oglas motor mu je prelep i predobar za taj novac za koji ga prodaje .

 

Srecno druze sa prodajom pa se vidimo uskoro .

 

Pozdrav !!!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova

Koliko vidim, RSV 1000R 2006. dolazi iz fabrike sa radijalnim kocnicama, sto ovde nije slucaj. O cemu se radi?

Zato sto je proizveden verovatno 2005 a prVa registracija 2006 pa tako....

 

Pa i RSV 1000R iz 2005. ima, kao fabricku opremu, radijalne kocnice. Ne zelim da miniram oglas, samo se pitam o cemu se ovde radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

ovo je model za 2005 100% u 2006 su drugaciji oklopi i ima vise konja

To za konjazu si pravu i tu se u potpunosti slazem sa tobom, a sto se tice oklopa... Maska napred nije ni od jedne aprilie, mislim da je pravljena.

 

Zainteresovan sam za motor, tako da sam se raspitao i pogledao kako ovaj model izgleda u fabrickom stanju.

Koliko sam mogao da primetim na slici, ima ulaganja u motor, ali opet je cena primamljiva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

http://www.bikez.com/pictures/large.php?image=http://www.bikez.com/pictures/aprilia/2004/20656_0_1_4_rsv%20mille%201000%20r_Image%20credits%20-%20Aprilia.jpg

 

 

Sta tu nije isto sa maskom ?

 

Mozes da se raspitujes koliko hoces ali ima dosta modela i razlika za koje je trziste pravljeno . Moja aprilia koja je bila 2002-o i jedna koja je bila 2004-o nisu bile iste sa nijednom kojom sam video . Tako da Italijani menjaju to cesto i rade sta im se hoce . Kod mene su jedne platike bile 2004-o a jedne 2003 ili 2-o ne secam se . Stavljaju sta imaju i sta im ostane kada prelaze od starijeg na novi model .

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Koliko vidim, RSV 1000R 2006. dolazi iz fabrike sa radijalnim kocnicama, sto ovde nije slucaj. O cemu se radi?

Zato sto je proizveden verovatno 2005 a prVa registracija 2006 pa tako....

 

Pa i RSV 1000R iz 2005. ima, kao fabricku opremu, radijalne kocnice. Ne zelim da miniram oglas, samo se pitam o cemu se ovde radi.

 

Radijalne kocnice su skinute i stavljene na Hondu Accord. Da li je sada malo jasnije? Mogu da nabavim jos neki komad ako trebaju i za tvoju?!

Imas broj telefona u prvom postu. Nazovi i pitaj sta te interesuje. Mozda uspes da skines koji euro. ;)

 

 

http://www.bikez.com...-%20Aprilia.jpg

 

 

Sta tu nije isto sa maskom ?

 

Mozes da se raspitujes koliko hoces ali ima dosta modela i razlika za koje je trziste pravljeno . Moja aprilia koja je bila 2002-o i jedna koja je bila 2004-o nisu bile iste sa nijednom kojom sam video . Tako da Italijani menjaju to cesto i rade sta im se hoce . Kod mene su jedne platike bile 2004-o a jedne 2003 ili 2-o ne secam se . Stavljaju sta imaju i sta im ostane kada prelaze od starijeg na novi model .

 

Drazo druze makar ti znas da je forum pun ljudi koji kvare oglase i nemoj da obracas paznju na njih. Najbolje je ne hraniti trolove... ;) Hvala na lepim zeljama i vidimo se uskoro.

 

 

 

Dobijao sam poruke sa pitanjem da li mi odgovara zamena. Moj odgovor je zanima, ali je RSV tada minimum 5500e!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Sve je nebitno kada cujete taj izduv.... Jao jos mi se tresu obrazi!!!!

:takoje:

 

Nemere se to bolan opisat! :popovanje:

 

 

EDIT:

 

Zaboravih sliku kocnica da postavim... :moto3:

 

IMAG0724c.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

Jeste tačno da ima onih koji kvare oglase, a ima i onih koji ovde prodaju pa lažu kao psi, pa kad ih neko opomene onda se ljute pa budu i bezobrazni, a nađu se i neki njihovi prijatelji pa ih podržavaju. Tako sam ja jednom opomenuo jednog koji je slagao godište, motor bio baš godinu stariji (i stariji model), pa se našli neki koji ga znaju, kao pusti one koji komentarišu, ti ne kupuju, pa ja znam da je motor dobar itd. Na kraju se ispostavilo, da sam prodavac nije znao koje mu je motor godište :zbunjen: .

 

Ovo nema veze sa tvojom apriliom, meni izgleda lijepa a ostalo ne komentarišem pošto se ne razumijem u italijanske motore. U glavnom ima ljudi, koji se ne razumiju, pa ako nešto ne štima, nije svejedno i treba da se zna. Sretno sa prodajom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja