Jump to content

Moto Zajednica

2-metraš i BMW R850R ili R1100R

Recommended Posts

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

Ajmo raja da mi pomognete. Krakat sam pravo (204 cm po zadnjem sistematskom pregledu :aha: ) , a gadno sam se zaljubio u BMW R850R (R1100R) i već sam gotov da počnem da jurim jedan od ta dva za sledeće sezone (pa koji bolji nadjem taj će i biti).

 

E sad (poštp mi ne bi bilo prvi put da tako zajunim za nešto i potrošim mnoooooogo vremena i para, pa kad se dokopam toga i malo oladim bude ono "prc, kratko" :stabre:), ima li neko, a da je u Bgd, i da je voljan da popije pvio sa mnom, a uz put da mi pokaže motor, malo da se popnem na njega da vidim kako mi leži, da ne bih trošio vreme i novac na traženje motora koji mi u principu ne paše...:neznam:

 

pozdrav i hvala unapred!:zdravo:

 

p.s molim bez saveta koji bi drugi motor bio dobar za mene, dok ovog ne probam... jer sam trenutno u stanju:

" ja necu ljepsu, ja necu drugu, birao sam srećo moja ili tebe ili tuguuuuuuuuuuuuuu...":moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Proceprkaj u Garazi/BMW pa ces videti ko vozi R1100R i kontaktiraj ljude - znam da ima par komada. Ima i kod mene u Lazarevcu jedan R850R koji mozes da pogledas&probas.

 

Mozda bi ti neki GS vise odgovarao, veci je od R***R, ali generalno, BMW je evropska firma koja pravi motocikle za evropljane i svesni su prosecne visine coveka u Evropi. Hocu da kazem da postoje velike sanse da se udobno smestis na zeljeni motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

@ Lalajko: jel ovaj http://www.polovniautomobili.com/oglas1369114/bmw_r_850_r/#0 ?

@mungos: na mojih 80 kg, mogu i jedan i drugi, mozda neznatnu prednost ima 850ka.... nesto jeftinija kod registracije (ako AMSS kalkulaktor ne laze) ma samo da ne moram da kratim noge do clanaka pa da nakrivim kacigu :gej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

ako nekog zanima, evo kako izgelda dvometras na BMW R***R, sto bi rekli "ni tam, ni vam"... knap :stabre:

 

Добро изгледаш на њему!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

@Sr3ck0: jest, al udaram potkolenicama u cilindre kad spustam noge na zemlju :neznam: ali mislim da bi to mogao da resim manjom intervencijom na sedistu i onda :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

ako nekog zanima, evo kako izgelda dvometras na BMW R***R, sto bi rekli "ni tam, ni vam"... knap :stabre:

 

'progutao" te motor ....

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

ako nekog zanima, evo kako izgelda dvometras na BMW R***R, sto bi rekli "ni tam, ni vam"... knap :stabre:

 

'progutao" te motor ....

 

 

 

 

hahahah! dobar! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Čestitam na kupnji....u zdravlju i veselju da ga voziš....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

@lalajko: heh nisam ga uzeo sa vizirom, zbog visine sam odlucio da mi Ivan napravi jedno vizirce po meni, da mi vetar ne smeta dok zvizdim pod kacigom :zvizduk:, ako Motograf hoce neka kontaktira Loranta (Lorant Novak) clan je BJB, od njega sam uzeo motor pa nek se dogovore za vizir!

@bmw: hvala! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Čestitan na kupovini.

Lep motor!

Želim ti da se sit navozaš na njemu.

Pozdrav od kolege po mašini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja