Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio X9 250/500ie

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio x9 500cc

Nasuo jutros crvenu i gas..par djirova po f.gori,vrdnik,irig,malo po gradu..milina :).. taman sam se uparkirao i ovo s.... poce da sipi..izdrzacemo jos 10-ak dana :)

 

Ja ne vidim svetlo na kraju tunela!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Veternik
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

Subotu najavljuju suncanu,oko 13 stepeni,pa se moze opet uzjahati..i mene nervira to cekanje,ali do tada bar nek' vikendi posluze,prosli sam "ubio" preko 300 km :)..al' je klinca i mene uhvatila kisa u nedelju na miseluku,iskisli dobrano do kuce..zena pizdi,a ja kazem nek' se dete celici :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio x9 500cc

Prilikom pregleda prenosa ustanovljena pukotina na kvacilu.E sad sta se ovde menja,celo kvacilo ili samo bolcna koja je napukla?I

gde ovo naci uopste,koga zvati i gde pitati?Jel zna neko?

 

 

 

kvacilo_x9_500ccm.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8965 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

ne verujem da se taj deo ima kupiti kao rezervni, mislm da strugaru ne bi bio problem da ti napravi isti takav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio x9 500cc

ne verujem da se taj deo ima kupiti kao rezervni, mislm da strugaru ne bi bio problem da ti napravi isti takav

 

Od kojeg materijala da strugar ovo pravi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8965 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Odnesi, pa kad bude video odmah ce znati od kog materijala da napravi, nemoj se sekirati....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1579 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

TAcno u ovoj nasoj drzavi ne moze sve ici kako valja... Kupim delove za servis, posalju mi pogresan uljni filter. U Piaggio servisu uzmem svecicu i ona je neodgovarajuca,pogresno mi dali ... Narucim zadnje plocice ,stignu mi kurirskom sluzbom i one ne odgovaraju! PITAM SE DOKLE VISE DA NARUCUJEM I DA MI SALJU POGRESNO?! ZAR SVAKI DEO MORAM PRVO DA SKINEM, USLIKAM ILI LICNO ODNESEM U PRODAVNICU ?!!!!!!! :(0staa2.gif0zbunjen.gif0stabre.gif1lud.gif0ljut2.gif

 

Servis na motoru radim 10 dana! 0tuzan.gif

GUme sam narucio pre 15 dana, jos nisu stigle... Pitam se sta bi bilo da uzimam na rate, sezona bi prosla ! 1jok.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio x9 500cc

Dalibore,crni Dalibore . . .Lepo oteras u servis,pa neka njih boli glava(tebe ce kad budes placao):zvizduk:

Salim se . . .I ja sam za varijantu,da uradim sto mogu sam,ali ako nisam siguran u nesto sto radim,oteram-platim i ne razmisljam o tome vise.

Skuplji su moji zivci od neke svecice i plocica . . .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1579 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Dalibore,crni Dalibore . . .Lepo oteras u servis,pa neka njih boli glava(tebe ce kad budes placao):zvizduk:

Salim se . . .I ja sam za varijantu,da uradim sto mogu sam,ali ako nisam siguran u nesto sto radim,oteram-platim i ne razmisljam o tome vise.

Skuplji su moji zivci od neke svecice i plocica . . .

 

Ilija vecinu stvari znam da uradim i nije mi tesko za svoj a i tudji motor, kad mogu i drugom cu pomoci. Ali brate mili da ne znaju delove da posalju, to je po meni cist neprofesionalizam! Zamenio mi je tata danas filter i svecicu .. Sutra cu da zavrsim servis i onda jos samo da podignem gume i felne kod vulkanizera! TRPIM IH JOS OVE NEDELJE, POSLE MORA BITI SVE NA MESTU INACE UJEDAM! 0ljut2.gif

Jesi ti svoj zavrsio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio x9 500cc

Bio bi gotov i moj skut,ali riknula mi neka bolcna na kvacilu,porucio i cekam da stigne iz B.G.Nadam se de ce biti do kraja nedelje da da sednem i :moto3:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1579 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Ja sam narucio silen blok, 2700 u piaggio servisu u NS-u. 0stabre.gif Jos to da promenim i valjda mi konacno sutra gume stizu i msm da je to to... :) Ulje, filteri, ofarbani cilindri,promenjene plocice, svecica, ofarbani retrovizori, nova kaciga, ofarbane rucke, promenjeno ulje za kocnice, nove gume i silen blok. Oko 35 soma! 0staa2.gif Ali vozace se ... 1moto3.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1579 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

eto, taman dodjete sad 20-og na otvaranje sezone i vidimo uzivo sve sto ste uradili...:aha:

 

Potrudicu se da dodjem... Valjda necu imati utakmicu bas u subotu! 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Motocikl: Piaggio X9E 250

Pozdrav ! opet ja... Negde sam napisao da sam skoro uzeo X9 i ne razumem se dovoljno... danas sam ga vozio posto je zelu zimu stajao u garazi, i video sam da mi je digao temp malo ispod crvenog pa kapiram da do nije normalno... dal je u pitanju nedostatak tecnosti za hladjenje ili nesto drugo? Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1579 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Mislim da bi trebala da bude na pola ... i kad predje preko pola da ti se pali ventilator hladnjaka... Proveri tecnost, promeni je pa vidi sta se desava. Bar je neko moje misljenje, ako gresim neka me kolege isprave!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja