Jump to content

Moto Zajednica

ICI SA SKUTERASIMA NA VOZNJU ???????

Recommended Posts

• Zainteresovan, 597 postova

Krenemo juce za Kraljevo iz Mladenovca,preko Topole,Rudnika,Ibarske,itd. U drustvu dosta maxi skutera. Super,samo da nas je vise i da se vozi.Medjutim...  Krecemo,pustamo napred skutere kao da ne zaostanu i sve to funkcionise dok ne dodjose na red krivine. Majko moja,tada nastaje pravo mucenje. Taman se namestim,usaltam kako treba,obrtaji na visini,pocinjem da obaram i onda oslepeh od stop svetla skutera ispred sebe. I to bez razloga. Ljudi koce zato sto ne mogu da obaraju ili zato sto ne mogu da seku krivinu sto obavezno rade. Naravno,ja kocim,bezim u stranu da se ne popnem na njega,obrtaji padaju i krivina prolazi traljavo umesto da bude koleno bravura. I to nije sve. Na izlasku iz krivine skuteri ubrzavaju kao formula, dok ja moram da saltujem u nizu pa sada da jurim za skuterom???????????  Mozes misliti.

RESENJE PROBLEMA-- obidjes skuter,ispadnes nekolegijalan ali se sit navozas.  Da se razumemo,nemam nista protiv skutera, KO VOLI -- NIJE LOSE.   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Guest Borko_smorko

Da fora bude veca idu ti skuteri kao blesavi. Pre neki dan u gradu ja vidim jednog ispred sebe i rekoh cist put aj da uprati coveka bas da vidim koliko ide. Nisam ni trepnuo a cajger je vec pokazivao 140. Bas sam bio prijatno iznenadjen.

• Svrati ponekad, 426 postova

Jbg... oni tebe nerviraju sto se lose ponasaju u krivinama, ti njih sto losije ubrzavas i to mu dodje isto  ;D

A da jesu nezahvalni za obaranje u krivinama to stoji (barem svi koje sam ja imao prilike da vozim)...

• U prolazu, 2 postova

Ne bih se slozio da  maxi ne leze

U pitanju su samo vozaci koji  su  uglavnom gospoda ili fenseri na tim scooterima

inace T-max lezi ne bi verovali

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

• Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja