Jump to content

Moto Zajednica

MotoSport vesti za sezonu 2012

Recommended Posts

  • Integrisan, 12842 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

A ja tipujem da neće biti u MotoGP-u. Ili će da vozi bicikl ili nazad u WSBK.

 

Ili u AMA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6411 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

A ja tipujem da neće biti u MotoGP-u. Ili će da vozi bicikl ili nazad u WSBK.

 

Ili u AMA.

Pre ce biti sta kaze MAMA

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Markez i Espargaro ce biti saslusani danas u 14:00 na stazi u Asenu u vezi incidenta koji se desio na trci u Katalunji.

Forward Racing ekipa je u Moto 2 kategoriji presla sa Suter rama na FTR.

 

Ian Wheeler@ianwheeler Forward Moto2 Team switch from Suter to FTR at Assen. Can't see that helping much with their Suter/CRT development program!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4964 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

A ja tipujem da neće biti u MotoGP-u. Ili će da vozi bicikl ili nazad u WSBK.

Možda, međutim Yamaha USA se dosta toga pita. Evo poslednje informacije.

 

Lorenzo said there is no problem for him if Valentino comes back to Yamaha. But Jarvis said he's looking to one of the Yamaha 2012 riders.

 

Ako je ovo tačno znači Ben, Dovi ili Kal. Kal je već izjavio da je dobio ponudu Dukatija i da hoće u fabričku ekipu. Preferira Yamahu ali je i sam svestan što je nedavno i izjavio da će Ben teško iz fabričke ekipe (lobi Yamaha USA). Znači ovde ne pričamo o trenutim rezultatima.

 

Po meni Dovi ostaje u Tech 3, Kal ide u Dukati a Ben ostaje u fabričkoj ekipi. E sad je pitanje da li i on to želi, mislim da bude stalno No2. u Yamahi ili je skontao da nema šanse da uzme titulu pa je u fazonu daj da uzmem što više love dok mogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4964 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Jel se ovo poslednje odnosilo na Spiesa? Jel to za Cala nesto zvanicno ili ... ?

Ponuda od Dukatija za Kala je zvanična. Ben kao što sam rekao ima veliku zaleđinu u vidu Yamahe USA. Kolin je isto dugo bio u Yamahi, 3 godine u fabričkoj ekipi i 4 god. u Tech3, to govori nešto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Jel se ovo poslednje odnosilo na Spiesa? Jel to za Cala nesto zvanicno ili ... ?

Ponuda od Dukatija za Kala je zvanična. Ben kao što sam rekao ima veliku zaleđinu u vidu Yamahe USA. Kolin je isto dugo bio u Yamahi, 3 godine u fabričkoj ekipi i 4 god. u Tech3, to govori nešto.

Ja sam pre za filozofiju da je u timu previse dva sampiona ili pretedenta na titulu. Neizbezan sukob unutar tima! Kolin je odlican za podrsku i povratne info motora.

Ok za Cal-a,znam za ponudu ali ne i za odgovor. Licno mislim da Rossi ostaje tu gde jeste ali videcemo.

Koga ne mrzi neka procita

The Battle For MotoGP's Future: New Rules To Be Decided At Assen

 

http://www.motomatters.com/analysis/2012/06/26/the_battle_for_motogp_s_future_new_rules.html

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4964 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Ja sam pre za filozofiju da je u timu previse dva sampiona ili pretedenta na titulu. Neizbezan sukob unutar tima!

Dok ovako prolazi u trkama sve je ok :moto3:

Nego jel si video kako je propustio Horhea u Silverstonu? Vidi se sa on board kamere kako se okreće i gleda gde je, nije se ni potrudio da odbrani poziciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5393 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Evo im ga na sad, mogu i macimudani odmah da sjedu na fabricki motor. Aj nek` im je sa srecom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Evo konacno i novih vesti u vezi Lascorza! Pusten iz bolnice sa nepovratnom pokretljivoscu nogu i delimicnom pokretljivoscu ruku. Ipak osmeh "malo kiselkast" ali ga ima. Kad je samo izvukao zivu glavu. Sve najbolje Lascorzu!

http://www.gpone.com...di-Lascorz.html

 

Juce veoma cudan incident na WSS http://www.gpone.com/index.php/201207017431/WSS-Incidente-in-partenza-ad-Aragon.html

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2893 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

E jbg, sa engleskim baratam ali sa 'talijanskim nikako. Aj zivota ti pojasni malo ovo sa WSS posto ja nisam uspeo nista da vidim, tj video sam da je neko osinuo nekoga od nazad.

 

Sto se Lascorza tice, dobro je da je ziv ostao mada kakav ce mu zivot biti to je vec pitanje za nekog drugog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

E jbg, sa engleskim baratam ali sa 'talijanskim nikako. Aj zivota ti pojasni malo ovo sa WSS posto ja nisam uspeo nista da vidim, tj video sam da je neko osinuo nekoga od nazad.

 

Sto se Lascorza tice, dobro je da je ziv ostao mada kakav ce mu zivot biti to je vec pitanje za nekog drugog.

Djusi,ne znam koji browser koristis ali na Chrome ima opcija desni klik pa da prevede na engleski. Eh,kad bi ja znao italijanski ...

U sustini na startu ugasio se motor i usledio je spič od pozadi i po pisanju da je Polzer lezo na stazi 10 tak minuta,intubiran i poslat u medicinski centar. Mislim,ne intubira se unesreceni tek onako. Znaci moglo je biti ...

 

Lascorz ... kakav ce mu zivot biti... mislim da on to najboje zna. U najjacim godinama ostati nepokretan. Postoji i veliki broj onih koji dobiju "bust" za zivotom i imaju vise snage i pozitivnosti nego neki ljudi koje poznajem.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Nešto mi sitna slova pa ne vidim dobro. Ko je to na prvom mestu?

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Jel neko primetio vest o test vozacu Marussia, Maria de Vollota i zamalo tragicnom ishodu?

Posle pravolinijskog testa bolida F1,brzine oko 340 km/h, pri povratku u improvizovani box i pre samog stajanja,desilo se da je bolid "odjednom" pun gas i zakucao se ispod kamiona tima. Udarac je bio u visini kacige i nije se pomerala 10 min posle udara. Prve i zvanicne vesti su da je ostala bez desnog oka i sa facijalnim povredama!

Uvek pravim paralelu moto i auto sporta i smatram da su u istom "košu".

 

http://www.bbc.co.uk...eshire-18711127

 

 

 

 

mariadevillota11540731a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2893 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Monca suspendovana za Motocikle, do daljnjeg, uzrok drenazni sistem.

 

Ako ce posle toga da nastave da se trkaju na njoj u neizmenjenom obliku, ja se slazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5333 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Mislim da se od prosle godine priprema povratak Rossi-a u Yamahu. Zivi bili pa videli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12842 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Mislim da se od prosle godine priprema povratak Rossi-a u Yamahu. Zivi bili pa videli...

 

 

Ja držim fige da ostane u Ducati-u bar još dve godine. Svih X titula ga ne bi opralo od bekstva bez i jedne pobede u dve sezone. Ostao bi mi u sećanju kao jajara.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja