Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija - 2011

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ma to te Sreten sjeb'o, a nama rekao da si spreman za akciju :)

 

 

Malo pre oprao djuntu ispred zgrade sa 5L vode,sad je ko nov,spreman za akciju :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ma to te Sreten sjeb'o, a nama rekao da si spreman za akciju :)

 

 

Malo pre oprao djuntu ispred zgrade sa 5L vode,sad je ko nov,spreman za akciju :moto3:

 

Izgleda :popovanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ma nije mi problem da zajmim motor, jednostavno nisam za vetrometinu a i ova moja neće ni da čuje, što nije bitno al je tako. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

haha, djunta!

Pa kako be neces ucestvovati? Steta... A tvoja ekipa iz kraja, jel idu oni? Seba011?

 

Idu al bez mene, ja moram na 4 točka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

Eeeeee, pitaj Popsija kako se lako gura kinez, i to uzbrdo! :D Jer, nije hteo ni na nizbrdicu.... :jee:

Onda smo imali brzinsku akciju, resenu sa dva poziva - hvaaaala, drugari, divni steeeee, i azdaHa je veselo zabrundala! :)

 

Jer, raduje se i ona sto sutra ide sa nama po nase drugare u Sremcicu! :zdravo:

 

 

:nanana:

 

jos 8 sati!!!pa :moto3: i puno :ljubav:

 

 

VIDIMO SE SUTRA I DA VIDI SVET SRCE BIKERSKO!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Vidimo se sutra na trgu i potrudimo se da deci Doma Sremčica učinimo ovaj dan nezaboravnim jer zaista - VELIKO JE SRCE BAJKERSKO!!!!! :ljubav::takoje:

 

:hack::hack::hack::hack::hack:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Eeeeee, pitaj Popsija kako se lako gura kinez, i to uzbrdo! :D Jer, nije hteo ni na nizbrdicu.... :jee:

Onda smo imali brzinsku akciju, resenu sa dva poziva - hvaaaala, drugari, divni steeeee, i azdaHa je veselo zabrundala! :)

 

Jer, raduje se i ona sto sutra ide sa nama po nase drugare u Sremcicu! :zdravo:

 

 

:nanana:

 

jos 8 sati!!!pa :moto3: i puno :ljubav:

 

 

VIDIMO SE SUTRA I DA VIDI SVET SRCE BIKERSKO!!!

 

Ajde bre legaj na spavanje popovanje.gif. Budem li morao ujutro da te budim...ti placas kafu kafa.gif1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8208 postova

Čitam sve ovo, gledam celo popodne i veče iznad 15 ljudi na temi. Sva odela razgrabljena i ko-zna-koliko mailova stižu i traže nova. Sve stavke sa donatorske liste za Sremčicu sa početka teme ostvarene. Za Kulinu će biti najveća pomoć ikada, toliko je donacija i dobre volje... Ovde se izlivaju emocije, što reče Rade Busman gutam knedle, jer klinci daju užinu za drugare iz Sremčice i ukrašavaju motore sa roditeljima. Deca iz Sremčice jedva čekaju sutra, dve nedelje u Domu su neki leptirići i dobra energija. Zamišljam kako uzbuđeni odlaze danas na spavanje, hej sutra nije običan dan. Zamišljam taj blagi osmeh na dečijem licu i nestrpljenje pre nego potonu u san. Kada će već to sutra, slatka neizvesnost...

 

Toliko pozitivne energije, toliko konstruktivnosti na sve strane. Od znanih i neznanih... Jbg, zaroza čoveka!

 

:ljubav:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Vincha
  • Motocikl: KLE 500

Tata jos na poslu, pa ove pripreme moram da uradim bez njega. Mislim da ce mu se svideti a i nasim drugarima u Sremcici. Vidimo se ujutro 1zdravo.gif

 

post-22014-0-29581600-1324684206_thumb.jpg post-22014-0-79056000-1324684215_thumb.jpg post-22014-0-20776500-1324684225_thumb.jpg

 

 

P.S. Sada je u Vinci -6C stepeni, ako ne budemo iz Vince mogli motorom, mi palimo sanke 1lol.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Nije nego min. 172 !!! Meni zena od dva napravila jedno odelo :neznam:

:lol: :lol: :lol:

 

Laki, Laki... Smanjuješ mi egzaltaciju :lol:, al' volimo te takav, kakav si (da ne kažem, koliki si)!

:nanana:

Slusaj, na istom smo... ...ima me za dvojicu! :lol: :lol: :lol:

 

Idemo veceras Unas i ja da uglancamo atove i pripremimo ih za sutrasnji veliki dan. Ceo dan sam kao na iglama, non-stop ulazim na temu i citam postove. Jutros na RTS-u najavljuju sneg, a pogledajte ovde ili ovde . Najavljuju hladno, ali lepo vreme. :jee1: Valjda HMZ zna bolje od ovih u RTS-u ?!

 

Malopre se vratih iz garaže. Lucky je na maloj nizbrdici palio mašinu bez problema, još je i uglancao :D . Ima da pregura nekako sutrašnji dan.

Ali, ono što je za mene bio šok: Moja Bembara neočekivano poče da se gasi, neravnomerno radi... jedino je min. 2/3 gasa drzi u zivotu, ali konstantno. Cim počne da pada broj obrtaja, ugasi se. Prosto je nemogoće voziti :( :( :( . Poludeo sam. Nikad do sada nisam imao takav problem. Baš mi je krivo. Jedan motor manje :( .

Lucky mi je ponudio da se vozim sa njim, sažalio se kad mi je video izraz lica. Ujutro dolazi po mene, hvala mu na tome :takoje: . Spakovacemo se nekako. A ima i ko će da pogura, ako tedeem-ka neće da upali :lol: .

Vidimo se sutra. :zdravo:

 

 

Kod mene ima jedno mesto slobodno, pa ako ne može TDM, nadam se da će RT da izvuče.

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rockstar, 29 postova
  • Lokacija: Aus
  • Motocikl: Qingqi 125, Dominator 250, Kawasaki KLE 500

Almighty, jesi cuo ovo? Fundamentalno obrati paznju!!! Nemoj da moramo da te skidamo ko dete sa tresnje! :nanana:

 

:lol: :lol: :lol:

 

Ko? JA?! nikad, plus najverovatnije zenka ide samnom, pa moram da budem dobar :lol:

 

Jashta,nego shta -nego da morash :) Pa,gde postoji bolja direktorka od dugogodishnje devojke? :P Al, bidni fin... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Trenutna temperatura u Ostruznici je - 6 C mogu Vam reci da je prilicno hladno.Vracajuci se upravo kuci,izbacio sam ruku kroz prozor auta na negde oko 60 km na cas,cisto da probam,divota jedna.Nema pesimizma,cilj je da nam bude srcu toplo.Siguran sam da ce mi sutra biti toplo.Ostaje jos jedan zadatak da se odvucem nekako u krevet,jer ce se tesko ujutru ustati.Veliki pozdrav za sve divne ljude,posebno za finog ,neumornog,mediski lepo snalazljivog i dobrog,dragog gospodina Kocevica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650 CS

 

Malopre se vratih iz garaže. Lucky je na maloj nizbrdici palio mašinu bez problema, još je i uglancao :D . Ima da pregura nekako sutrašnji dan.

Ali, ono što je za mene bio šok: Moja Bembara neočekivano poče da se gasi, neravnomerno radi... jedino je min. 2/3 gasa drzi u zivotu, ali konstantno. Cim počne da pada broj obrtaja, ugasi se. Prosto je nemogoće voziti :( :( :( . Poludeo sam. Nikad do sada nisam imao takav problem. Baš mi je krivo. Jedan motor manje :( .

Lucky mi je ponudio da se vozim sa njim, sažalio se kad mi je video izraz lica. Ujutro dolazi po mene, hvala mu na tome :takoje: . Spakovacemo se nekako. A ima i ko će da pogura, ako tedeem-ka neće da upali :lol: .

Vidimo se sutra. :zdravo:

 

Imao sam isti problem, vrlo neprijatno. Spaletova dijagnoza je bila - loš benzin. Skupio je neku zlu tečnost i pokazao mi šta mi je bilo u tanku. Isprazni rezervoar i koristi isključivo evro bezolovni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd - Čukarica
  • Motocikl: Sprint Prince

Da se prikljucim i ja :) Juce sam u auto skoli VIR uzeo odelo, lepo se slaze uz crvenog "Princa" :takoje:

Dolazim na trg, jedino ako se nesto bas ne desi, juce mi spade lanac u voznji, sto inace nije nikad ali bolje juce nego danas :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Broojutro Mrazevi :D

 

-5 je i zbog toga sam ostavio akumulator na punjacu cele noci..

 

Ništa nas ne sme iznenaditi :jee:

vidimo se..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja