Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija - 2011

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Jel neko snimio :zbunjen: Unas ???

 

Snimio, snimio :P, bez brige... Samo sam morao da ponesem snimak sa sobom i da se dopelam do nekog kompjutera. Sad pocinjem upload... Malo strpljenja :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zemun-nbgd

Deda mrazovi, da li je neko u mogucnosti da poveze jednu baba mrazicu kao suvozaca u subotu...? :hack:

Drugarica bi da ide sa nama u Sremcicu, pa ako je neko u mogucnosti neka se javi na pp... :takoje:

 

 

ps. ona je iz Zemuna, pa "prednost" imaju Deda mrazovi sa te strane reke...ali ni to nije presudno-mogla bi ona i da skokne do skupstine...

 

HOHOHOOO!!!!! :BJBDedaMraz:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Almighty, jesi cuo ovo? Fundamentalno obrati paznju!!! Nemoj da moramo da te skidamo ko dete sa tresnje! :nanana:

 

:lol: :lol: :lol:

 

Ko? JA?! nikad, plus najverovatnije zenka ide samnom, pa moram da budem dobar :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Deda Mrazovi :zdravo:

 

imate veliiiiiki, veliiiiiki pozdrav od Marijane i Valentina (devojčica i dečak iz Doma koji su gostovali na PINK-u sa mnom). Ne mogu vam opisati kako se osećam nakon kratko susreta i razgovora sa njima

 

. :ljubav:

 

 

Zamislite i to: od njih tri stotine u Domu potrefilo se da na televiziji javnu dobrodošlicu Moto Deda Mrazovima prvi poželi dečak koji se zove

 

VALENTINO :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Jel neko snimio :zbunjen: Unas ???

 

Snimio, snimio :P, bez brige... Samo sam morao da ponesem snimak sa sobom i da se dopelam do nekog kompjutera. Sad pocinjem upload... Malo strpljenja :zdravo:

 

Za sve one koji nestrpljivo cekaju snimak: Upload, nazalost, ne mogu da radim od kuce gde mi je veza mnogo brza. Odavde je sve to dosta sporije. Evo male prognoze - snimku treba tacno 66 sekundi po 1% upload-a. Trenutno je na 22%. Znaci 78(%) x 66(sek.) i dobicete otprilike vreme koje je potrebno. Na to dodati i i 10-ak minuta obrade na Tube-u... Bice oko 12,30. :maloljut:

 

@Bandolera

 

Do tada uzivajte u Bandolerinim impresijama :takoje::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Jel neko snimio :zbunjen: Unas ???

 

Snimio, snimio :P, bez brige... Samo sam morao da ponesem snimak sa sobom i da se dopelam do nekog kompjutera. Sad pocinjem upload... Malo strpljenja :zdravo:

 

Za sve one koji nestrpljivo cekaju snimak: Upload, nazalost, ne mogu da radim od kuce gde mi je veza mnogo brza. Odavde je sve to dosta sporije. Evo male prognoze - snimku treba tacno 66 sekundi po 1% upload-a. Trenutno je na 22%. Znaci 78(%) x 66(sek.) i dobicete otprilike vreme koje je potrebno. Na to dodati i i 10-ak minuta obrade na Tube-u... Bice oko 12,30. :maloljut:

 

@Bandolera

 

Do tada uzivajte u Bandolerinim impresijama :takoje::zdravo:

 

55% :boze:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Unas, nas spasioc vec treci put !!! :care::zdravo:

 

 

Unas - promovisaćemo te u ministra za dokumentaciju i elektronske medije ;)

 

Bravo :takoje:

@Lucky

 

4x :zdravo:

 

@Severian

 

Hvala, al`ne bih ja u politicare :hvala: ... moze i Visi savetnik :lol:

 

 

Salu na stranu, ovo je moj mali, malecni doprinos... Cast mi je da ucestvujem sa svima vama u jednoj ovakvoj jedinstvenoj humanitarnoj akciji :care:!!! :BJBDedaMraz:

 

Update: 77%

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Dolazim oko 7 u VIR da pripomognem pakovanju ,nadam se da necu biti smetalo :jee:

 

Naravno da nećeš smetati. Svaka pomoć dobrodošla.

 

 

Inače vidite ko vas pozdravlja

post-2945-0-72139900-1324552908_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

vidimo se u 17h na paTkovanju... dolazimo ja i Sky!! ;)

 

P.S.

i nas dvojca se prijavljujemo za skupljanje kod VIR-a u subotu, idemo iz Surčina pa ako se neko javlja iz tog pravca, možemo se naći kod jugopetrola na izlazu is Surčina!

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Unas - promovisaćemo te u ministra za dokumentaciju i elektronske medije ;)

 

Bravo :takoje:

 

Da nije Unasa, kako bih se gledo na televiziji :moto3:...vrhunski press clipping :takoje:.

 

Da iskoristim priliku samo da vam kratko napomenem da za nas u ovoj akciji, PR odrađuje, naravno PRO-BONO, najbolja marketinška agencija na ovim prostorima - NewMoment http://www.newmoment.com/ ...što se i te kako primećuje :aha:

 

Hvala našem forumašu Furious Pandi i našem kolegi po motoru Lazaru Sakanu, hvala njihovom PR timu na čelu sa PR menadžerkom Ivanom Ranković i PR executive-u ove akcije Milkici Stanković... sjajni ste :care::care: ::care:

 

 

 

p.s.

 

Danas Milkica (PR executive) kreće sa akcijom ka štampanim medijima. Molimo sve one koji su voljni da se pridruže Unasu u dokumentovanju medijskih objava i napisa o ovogodišnjoj akciji da od sutra sa povećanom pažnjom prate dnevne i nedeljne novine, magazine, Internet portale i sl., da skeniraju sve što nađu na temu ove akcije i postave ovde u temi ili nam dostave da mi to uradimo.

 

Takođe, svi oni koji imaju Facebook nalog nemoj da ste lenji....

 

AKCIJA, SHARE, LIKE... :Six:

 

http://www.facebook....90714687632224/

 

 

:Navijac:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Nemate pojma koliko sam ponosan što ću biti deo ekipe i dati jedan mali doprinos da usrećimo ovu decu.

 

Roditelj sam i nisam mogao da izdržim navalu emocija gledajući ovaj prilog, bio sam za Uskrs u Sremčici, ali ovo je vrh...jedva čekam.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8145 postova

Kocho, najzad si ostao bez reči :lol:

 

Ljudi, još samo 2 dana!

 

:ljubav:

 

Hvala svima na dobroj atmosferi i učešću u akciji. Nemate pojma koliko nas ljudi zove i želi da ponudi podršku! Ova akcija se širi, kao nezadrživi virus dobrote... Zaista sam ponosan što sam delić ovakve moto-zajednice! Zaista sam ponosan. :ljubav:

 

:moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

vidimo se u 17h na paTkovanju... dolazimo ja i Sky!! ;)

 

P.S.

i nas dvojca se prijavljujemo za skupljanje kod VIR-a u subotu, idemo iz Surčina pa ako se neko javlja iz tog pravca, možemo se naći kod jugopetrola na izlazu is Surčina!

 

pozdrav

Harry , paTkovanje je u 19h !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Kocho, najzad si ostao bez reči :lol:

 

Ljudi, još samo 2 dana!

 

:ljubav:

 

Hvala svima na dobroj atmosferi i učešću u akciji. Nemate pojma koliko nas ljudi zove i želi da ponudi podršku! Ova akcija se širi, kao nezadrživi virus dobrote... Zaista sam ponosan što sam delić ovakve moto-zajednice! Zaista sam ponosan. :ljubav:

 

:moto3: :moto3: :moto3:

 

 

Udruženje poslovnih žena Srbije

Volgina 15, 11000 Beograd

tel(faks):

+ 381 11 2776 801

Beograd: 22. decembar 2011. godine

POZIV ZA MEDIJE

Predmet: Humanitarna akcija MOTO DEDA MRAZ Poštovani, Povodom humanitarne akcije MOTO DEDA MRAZ, Udruženje poslovnih žena Srbije (UPŽ) i Asocijacija Motociklista Srbije - BJ Bikers vas pozivaju na druženje sa štićenicima Doma za decu i omladinu ometenu u razvoju „Sremčica” koje se organizuje u subotu 24. decembra u 13.00 časova na Trgu Nikole Pašića-Beogradska ledena scena. Tom prilkom, štićenicima Doma „Sremčica” biće podeljeni novogodišnji paketići a nakon toga druženje sa njima i ostalim mališanima Beograda biće nastavljeno uz prigodan kulturno-zabavni program. Već četvrtu godinu za redom UPŽ u partnerstvu sa Asocijacijom motociklista Srbije – BJ Bikers inicira ovu akciju, a ove godine, zahvaljući donacijama ali i angažovanjem firmi naših članica, sav prikupljeni novac biće doniran za kupovinu specijalne podloge za oblaganje učionice za malu decu radi zaštite od povreda. Udruženje poslovnih žena Srbije će i dalje davati svoj dopris kroz slične akcije, poput pomoći “Domu za smeštaj odraslih lica –Kulina” koju upravo realizujemo. Pridružite nam se i provedite subotnje prepodne sa decom kojoj će ova priredba i druženje ostati u nezaboravnom sećanju. Vidimo se u subotu! Srdačan pozdrav i hvala na objavi.PRESS SLUŽBA UPŽ

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Stize nam i prva kritika za prilog na TVB92 ;) (Almighty je kriv :lol:):

 

 

 

 

email_logo_no_tagline.png

 

radosavljevicmarko has made a comment on

:

 

Bezbednost na prvom mestu, kaciga na glavi ali nije vezana-edukativni primer za nove narastaje :D

 

You can reply to this comment by visiting the comments page.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja