Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha T max 500cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Zdravo drustvo,

osim malog iskustva na skuterima do 50 cc nisam probavao motore. U jednom momentu sam razmisljao o APRILI da bih odustao i odlucio se za Tmax (polovan 2009).Citao sam dosta forume i misljenja ali jos uvijek me interesuje da nije ipak velili skuter za pocetnika.

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Tmax sam vozio veoma kratko, a i tada sam već imao dovoljno iskustva, nisam bio početnik. Ali se vozi kao fotelja :moto3: s dva točka. Malo se klati dok stoji u mjestu(težak je), ali čim kreneš je ladovina. Nisam ga nešto stiskao tako da mi je bio skoro pa dosadan. Ali ništa brže a ležernije nisam vidio u životu a kamoli vozio. Vozi se bukvalno s dva prsta. Jedino je kad staneš malo kilav, ali neće da se izvrne ili te obori jer ima nisko težište ko i svaki skuter

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Hvala, Izgleda da nisam pogrijesio.

Tmax sam vozio veoma kratko, a i tada sam već imao dovoljno iskustva, nisam bio početnik. Ali se vozi kao fotelja :moto3: s dva točka. Malo se klati dok stoji u mjestu(težak je), ali čim kreneš je ladovina. Nisam ga nešto stiskao tako da mi je bio skoro pa dosadan. Ali ništa brže a ležernije nisam vidio u životu a kamoli vozio. Vozi se bukvalno s dva prsta. Jedino je kad staneš malo kilav, ali neće da se izvrne ili te obori jer ima nisko težište ko i svaki skuter

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6915 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Bez obzira sto je skuter nije ni malo naivna spravica. Lako se vozi, ima dobru ciklistiku te mozes vrlo lako da osramotis kurcevite momke :) Cena odrzavanje ja malo po usima sto je relativno. Sve u svemu, nesto jako lepo i dobro sto mozes imati ali se paaziiii.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

nema tu hvala nego na prolece sa MAXI SCOOTER CLUBOM na lagane vožnje po Srbiji brale, u cenu vožnje ti ulazi besplatna obuka o i u krivinama, svetlima, pragnjetini, i nikako necemo da izostavimo potrosnju kojom moraš da se hvališ na svakoj pumpi :zvizduk: ...

 

pazario si extra motor, ali samo POLAKO dok ne udješ u priču...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja