Jump to content

Moto Zajednica

BMW S1000RR, prerada u ...

Recommended Posts

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

... stritfajter, klasik, ... ne znam, ali ovo mi djeluje kao zanimljiv motocikl. Pomenuću da iza ovog projekta stoji čovjek koji se zove Steve Culp. Na ovaj moderni motocikl je ugrađeno toliko elemenata iz prošlosti da koketira sa kičom, ali, opet, zaslužuje da mu postavimo fotografije, jer je ujedno i fascinantan ...

 

BMWcustomizduv.jpg

 

BMWcustom124.jpg

 

BMWS1000RRcustom.jpg

 

BMWcustomsiic.jpg

 

BMWcustom2.jpg

 

BMWcustom12.jpg

 

BMWS1000RRfront.jpg

 

BMWcustomsic.jpg

 

BMWcustom1.jpg

 

BMWS1000RRcustomize.jpg

 

BMWcustom.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Vrhunski rad, nema šta. Ali ipak.... ma daaaaaj! :D

Podseća me na onog VFR-a "sa sisama". Mnogo posla, kvalitetnog rada i utrošenih para, a krajnji rezultat ispadne shit.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7077 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

e pretera ga malo, ovakva prerada bi bolje stajala nekom novijem modelu al sa bokser masinom - HP2 sport :takoje:

a ovako izgleda ko da su se u punoj brzini sudarili S1000RR i neki stari R50 i ispade ova skangrba :lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Skupljen(Vladimirci)
  • Motocikl: Sachs Mad Ass 125

e pretera ga malo, ovakva prerada bi bolje stajala nekom novijem modelu al sa bokser masinom - HP2 sport :takoje:

a ovako izgleda ko da su se u punoj brzini sudarili S1000RR i neki stari R50 i ispade ova skangrba :lol:

Tačno tako od reči do reči...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

I posle mi srbi volimo da budzimo. Ovaj je zajebo svakog lika sa neonkom ispod kola i svakog budzenog juga 45. Vecu gluposti i ruzniji motor nisam skorije video...:grr:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

...kad mislish da si video sve....neko upali svetlo....

TOTAL FAIL...

zgranut......

jedino mu te bele linije daju neki spomen na staru serij R bmw-ova.....

Toliko gluposti u smislu dizajna na jednom motoru tesko se sreće....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

A primeti li ko ove resice oko sedista??? Popiskim ti se na ruku delo!!! I sav bre nekako grbav...a farovi.... Pravo izdrkavanje sa potrosenih 30000 evara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Kamara novca i na kraju ovo. Ukusi su razliciti no sudeci po komentarima niciji ukus se ne poklapa sa stevinim. Evo jedne mini prerade na motoru cija se cena meri stotinama eura, uloženo u prepravke u stotinama dinara i na sve to par protracenih dana :)

post-8570-0-83934000-1317433461_thumb.jpg

post-8570-0-37974700-1317433484_thumb.jpg

post-8570-0-22954100-1317433512_thumb.jpg

post-8570-0-58971400-1317433545_thumb.jpg

post-8570-0-92721400-1317433562_thumb.jpg

post-8570-0-53645400-1317433595_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7077 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

e ovo vec mnooogo bolje izgleda, pogotovo zadnji deo mi se svidja :takoje:

sto se prednjeg dela tice, malo bih mu jos spustio far, a satove bi podigao, jako su zabijeni u far.

i one torbe nekako strce, nisu Caffe racer fazon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Far ču danas da spustim, samo da okrenem držače i deo za duvanje viljusxke koji i tako nije u upotrebi, torbe nisu tu da ga ulepšaju bez njih taman dobije rupu gde treba ali se mora nešto žrtvovati praktičnosti a slikao sam ga kod drugara i nije mi se dalo da ih skidam. I sedište odstupa od cafe fazona jer sam i tu napravio kompromis ostavivši ga malo duže da može još neka šiljoguza da se smesti pa je sundjer pozadi ostao malo deblji da se dobije utisak solo sedišta. Ostalo nisam ni razmatrao jer je poenta bila da se skrpi nešto kolko toliko dopadljivo dok još traje sezona i sa minimumom ulaganja jer je ovaj motor bio predvidjen za malo drgugačiju preradu ali je ostao jedini u voznom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Ratboy-meni se svidja tvoja naprava plus si sa sto puta manjim budzetom napravio nesto sto ima mnooogo vise ukusa no Amerov! Imam ostecenog Ninju kog necu vracati u fabricko stanje jer se ne isplati pa te molim da mi prosledis nekih slika ili ideja kako odraditi jedan cafe racer od pomenutog motocikla. coffesteff@yahoo.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Ratboy-meni se svidja tvoja naprava plus si sa sto puta manjim budzetom napravio nesto sto ima mnooogo vise ukusa no Amerov! Imam ostecenog Ninju kog necu vracati u fabricko stanje jer se ne isplati pa te molim da mi prosledis nekih slika ili ideja kako odraditi jedan cafe racer od pomenutog motocikla. coffesteff@yahoo.com

Ne bih na mail to pocinje vec da lici na posao, najbolje da ne zagadjujemo tudju temu otvori svoju sa slikama onoga sta imas i pitanjem na primer "kako napraviti pitu od govana" :) nadam se da se ne ljutis zbog malo grublje sale, od svega se nesto moze napraviti pa cak i od boksera. Ja imam sposobnost da stvorim sliku u glavi kompletnog projekta, krajnjeg izgleda i funkcionalnosti sa ne vise od 20% odstupanja, uvek nesto usput bude dodato, unapredjeno, pojednostavljeno ili odbaceno. Potrebno je znati sta je polazna tacka, koliko planiras da te kosta i na kraju sta ti u stvari zelis sto verujem nije lako saznati iz prve a pogotovo ne napraviti kompromis izmedju toga i onoga sto je realno moguce sa resursima kojima raspolazes. Gledanje slika sa neta moze da pomogne recimo ova tema da znas sta ne treba raditi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja