Jump to content

Moto Zajednica

Route 66

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Od ponedeljka 12.09.2011. godine (21:30h), NTV Studio B kreće sa mini serijlaom od 4 epizode vrlo interesantnog moto putopisa pod nazivom Harlijem po Arizoni.

 

Radi se o trojici naših likova i četvrtom iz SAD kojima se verovatno ostvario san koji će mnogi od nas sanjati i dalje... Na Harley-ima su opalili po Route 66 sa startnim polaskom iz Las Vegasa

 

plDOu_route6697539.jpg

 

Jedva cekam...:Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

zar nije to od pre par godina kad su neki likovi iz BG-a isli da voze 66 ?

 

RTS je to snimao i posle pustio taj serijal ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

To mora da su oni pozeri iz "Harley Davidson Serbia"?

 

:D :D :D :D

 

 

Nisu "pozeri" iz HDS-a... Autor putopisa je Milenko Kozarev, "brka" poznat po svojoj emisiji "Mobil Auto" .

 

U ovoj, prvoj epizodi, niste ništa propustili jer jer je u 30minuta, autor prikazao kratak istorijat fabrike Harley-a, potom obavio mini razgovor o castomizaciji (individualnoj doradi ili prilagodjavanju svakog HD-a) sa direktorom HD Srbija, kao i Bracom Petkovićem, direktorom muzeja starih automobila. U četvrtom delu autor se posvetio upravo istorijatu najpoznatijeg autoputa na svetu, "Route 66" koji je otvoren za saobraćaj 1926. a zatvoren 1984. godine. U poslednjem segmentu prve epizode, koja dobija putopisni karakter, Milenko priča priču o Las Vegasu, gradu u Nevadi, koji živi 24h. Ovo je ujedno i destinacija sa koje kreću u njihov kako je rekao "Arizona Dream". Prava žurka kreće u sledećoj epizodi, sa startom u HD rent-a-bike centru...

 

Pošto je sve lepše videti, nego pročitati, danas ću okačiti prvu epizodu na YouTube, pa ćete dobiti link u sledećem postu. Izvinjavam se unapred na slabijem kvalitetu snimka, ispravićemo to do sledeće epizode...:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Kao što sam i obećao, prva epizoda je okačena na YouTube. Zbog limita u minutaži, prva epizoda je podeljena na #1 i #2.

HARLEJEM PO ARIZONI, prva epizoda #1

http://www.youtube.com/watch?v=lajD1PJnMWk

 

HARLEJEM PO ARIZONI, prva epizoda #2

http://www.youtube.com/watch?v=4p7HBtpHkyo

 

Joše jednom izvinjenje za lošiji snimak. Pozdrav svima od nedelje ide druga epizoda

:zdravo::zdravo::zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

hvala na snimku :)

 

p.s. - da li je u planu da neka dobra duša objavi još neku epizodu? :)

 

 

Danas je u 21:30 druga epizoda. Sutra će biti okačena iz dva dela #3 i #4. Nadam se boljem snimku...:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Moralna dilema!?!?

U iščekivanju druge epizode i pripremama da kao "hroničar tudjeg putopisa" ovde nešto postavim, došao sam do spoznaje da je naš kolega sa foruma mirrroslav još 22. jula ove godine postavio temu Arizona Dream Ride June 2011 . Tom prilikom je najavio ispunjenje sna koji smo mogli da vidimo u dve putopisne epizode HARLEJEM PO ARIZONI, koje su publikovane 12. i 19.09.2011. godine u terminu od 21:30 na beogradskoj TV Studio B. u pomenutoj temi mirrroslav je okačio i link http://www.flickr.com/photos/mradic na kome su prelepe fotografije sa njihovog putešestvija.

 

Evo momaka iz 50 i neke koji su doživeli svoj san:

 

lGB98_milenkokozarev.jpgMilenko Kozarev

 

MIqlo_miroslavradic.jpgMiroslav Radić

 

duMhF_zoranpopovic.jpg Zoran Popović i

 

KObot_aleksandarostrogorski.jpg Aleksandar Ostrogorski

 

U moralnoj sam dilemi da li da nastavim da kačim njihov javno publikovani putopis koji svakako zaslužuje mesto na BJB-u ili da to prepustim njima. Nisam sigurn da li na dosadašnji načim ugrožavam tudja autorska prava i ujedno narušavam kolegijalnost prema članu foruma?

 

 

Urednici, na Vama je da odlučite...

 

:zdravo::stabre::zbunjen::stabre::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Uh, teško pitanje. Poznavajući tebe kao krajnje korektnog i dobronamernog forumaša ne verujem da će mirroslav imati primedbi na ovu tvoju temu koja je vrlo aktuelna zbog istovremenog prikazivanja serijala na ST"B".

 

Najbolje bi bilo da mirroslav da svoje mišljenje a dotle Duxill slobodno nas izveštavaj o TV epizodama putešestvija naših forumaša ;)...uostalom ova tvoja tema je direktna reklama njihovog putovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Lijepo nema sta. Nema bajkera koji ne bi pozelio proci ovim putem.

Bez ljutnje za urednike i tv ekipu ali "naratorski glas" je katastrofa i kvari opsti ugodjaj gledanja. Ovde bi extra legao glas Nikole Djuricka,Petra Kralja ili Predraga Ejdusa...ili sl.

 

Pozdrav za ekipu koja je vozila rutu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Cao svima

Drago mi je da pratite dokumentarac o nasem putu.

Na zalost to je uradjeno prilicno , ajd da kazem, daleko od onoga sto sam ocekivao. Ispade sve kao filmske novosti iz 60tih sve sa pricama o nekakvim usputnim spomenicima i "zanimiljivostima" za tetke. Sada znamo vise o Hoover Dam nego o Djerdapu, a nekakav kameni most iz Engleske ce verovatno odneti 15tak minuta 3. ili 4. epizode a sve u cilju da se Milenko okoristi kod Studio "B": Nisam ni na koji nacin mogao da uticem na napeljene kreativce kojima ocigledno magarac i dupe meksikane cine najvaznje dozivljaje.

Eto sada Milenko kao autor celog poduhvata uzima lovu, daje intervjue tipa Milenko Kozarev i prijatelji....a istina je da nas je pitao da nam se pridruzi na putu, a ja sam ga ,kao derle, vodao za rucicu od mesta do mesta po dugo planiranoj turi .

Pisem ovo ne da se zalim vec da sebe odvojim od njegovih komentara i pisanija, tek da se zna. Ja sam ga prihvatio otovrenog srca bez rezerve kao drugara, i zajebao sam se sta ces. Necu ni drugi put biti oprezniji

Teska srca sam precutno dozvolio da se ovo sranje prikazuje i to samo iz respekta prema sponzoru Harley Davidson Beograd koji nam je ,btw, poklonio po koznu jaknu, kacigu i kacket pre polaska na put

Posle evo 2 meseca uspeo sam da dobijem video materijal od Milenka (nije mi dao ranije posto se plasio da cu ja da to :iskoristim:!!!! i prikazem na nekoj tv) i sklapam amaterski pricu o voznji i vestackim lepotama predivne Arizone i fenomenalnih ljudi koje smo sretali usput.

U nedelju 25. sept. u 21 cemo , uz pivo i druzenje prikazati 30tak minuta materijala u Chopper Cafe u Beograu Sarajevska 61 pa vas pozivam na druzenje

 

Pozdrav

Miroslav

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Dragi Prijatelji

 

Video snimci sa putovanja po Arizoni postavljeni su na Youtube.

 

Prvi deo

 

Drugi deo

 

Treci deo

 

Fotografije

 

Pozdrav,

Miroslav

Promenio član Pablo
popravio linkove
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja