Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 500ie - classic

Recommended Posts

  • Integrisan, 9234 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

..ko to tamo koristi Beta alate?Moji najomiljeniji posle Hazeta... :zdravo:

 

Betu koristim vec 4 ili 5u godinu 0stabre.gif dobar alat 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9234 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Kao sto cika Rajko rece, leva strana ne radi, desna ok.

Iskreno receno mislio sam da ce biti dosta rasklapanja zbog radova plastika na toj problematicnoj strani ali ispostavilo se da dzek na inst. tabli nije bio lepo uboden 1neznam.gif malo kon. spreja, cetkica za ciscenje kontakta i Alex opravljen migavci rade.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Ima neka statistika da je razlog 60% prijavljenih kvarova to što uređaj nije upaljen, ili nije uštekan u napajanje :moto3:

 

Te table će nam svima doći glave :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5969 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Planirao sam da u toku zime raskupusam Atlantica u sitna crevca i krenem redom da čistim i proveravam kontakte "od - do". Sad sam još ubeđeniji da ću to uraditi. :takoje: Sve mi radi od instrumenata ali definitivno treba s vremena na vreme pretresti sve kontakte na motoru za miran san...

 

Garant i ona moja zezalica kad neće da upali ima veze sa nekim levim kontaktom koji je oksidirao... <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9234 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Planirao sam da u toku zime raskupusam Atlantica u sitna crevca i krenem redom da čistim i proveravam kontakte "od - do". Sad sam još ubeđeniji da ću to uraditi. :takoje: Sve mi radi od instrumenata ali definitivno treba s vremena na vreme pretresti sve kontakte na motoru za miran san...

 

Garant i ona moja zezalica kad neće da upali ima veze sa nekim levim kontaktom koji je oksidirao... <_<

 

Moze biti al ne mora da znaci 0namigivanje.gif zato nam zime sluze, lickanje, popravke, prerade/dorade i jos svasta nesto, ma majstorluk za svoju dusu ko voli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Garant i ona moja zezalica kad neće da upali ima veze sa nekim levim kontaktom koji je oksidirao... <_<

 

Čačni malo na netu da li se neko žalio na slične muke. Svaki model ima slabu tačku, ne bi me čudilo da se još nekome javio isti problem.

 

Znam npr. da svi kablovi koji vode iz table kod Gilere Nexus, prolaze pored oštrog dela rama, i sa godinama, od pomeranja volana levo-desno, guli im se izolacija. Onda se jave najčudniji električni kvarovi koje ne možeš da uvatiš ni za dupe ni za glavu :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tenere 600

Ipak sam oterao motor kod komsije na Lekinom Brdu.....blizu mi je gajbe a i zajedno cemo rasturiti masinu sutra.prekosutra pa cu vam reci kakvo je stanje.....pomozi boze..:)

.....jedino sto znam sigurno cu menjati rolnice......jel ima neko neki savet koje da stavim?...znam da je Alex stavio lakse i prezadovoljan......citao sam ranije postove,neko je pitao,al niko nije odgovorio.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

ja sam stavio malossi 26 gr i ide kao lud a ja imam 140kg tako da sam przadovoljan!!!0takoje.gif u moto bike su oko 25eura.

 

samo da te pitam roshke da nisi mozda kupio AA od Mikelangela???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 608 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

momci nije mesto u ovoj temi ali moram da pitam.malopre procitah u novinama na karaburmi pao motociklista miljan m.,suvozacica polomila ruku,iseko ga taksista,da nije daleko bilo nas drugar miljan,inicijali su isti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5969 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Sad sam ga zvao na mobilni - ne javlja se... Ako neko sazna da li je Zekan, neka javlja pod hitno!!! Nadam se da nije on...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4360 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Mene bas yebe skuter u zadnje vreme, mislim na deo sa strujom.

Dakle,

Desava mi se u poslednje vreme, da mi iz cista mira zakuca desni deo table, kazaljka za temperaturu padne skroz, brzinomer ne radi, ODO se izgubi, onaj srednji displej takodje ne radi, i onda se u toku voznje kao resetuje tabla (isti efekat kao kad dam kontakt) i onda sve radi normalno.

Desava se bilo kad, nema veze da li ima rupa ili je savrseno ravan put - kao danas.

I to traje par min tako, i onda proradi.

Bas me nervira, jer smo Satelis i ja skidali sve to, i namestili lepo i opet se javlja isti problem, zapravo ne znam ni odakle da krenem sa resavanjem jer nemam pojma ni sta moze da bude.

Leva strana se nikad nije gubila, nego samo desna.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1514 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Cuti Alexa bar ti radi pumpa za gorivo. ..Ja evo lecim stres od kvara gore navedene :P

post-18560-13472073190758_thumb.jpg

 

Sent from my Samsung Tepsija using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja