Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Atlantic 500ie - classic

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

@roshke : pertpostavio sam zato sto je on imao takav isti mada ga nisam video ali ne znam zasto sam imao osecaj da je to taj motor...znam da je presao nesto malo i da je skoro nov doteran iz italijemikele i ja smo drugari i kumovi iz srednje skole inace ja sam sad u ns... 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Mene bas yebe skuter u zadnje vreme, mislim na deo sa strujom.

Dakle,

Desava mi se u poslednje vreme, da mi iz cista mira zakuca desni deo table, kazaljka za temperaturu padne skroz, brzinomer ne radi, ODO se izgubi, onaj srednji displej takodje ne radi, i onda se u toku voznje kao resetuje tabla (isti efekat kao kad dam kontakt) i onda sve radi normalno.

Desava se bilo kad, nema veze da li ima rupa ili je savrseno ravan put - kao danas.

I to traje par min tako, i onda proradi.

Bas me nervira, jer smo Satelis i ja skidali sve to, i namestili lepo i opet se javlja isti problem, zapravo ne znam ni odakle da krenem sa resavanjem jer nemam pojma ni sta moze da bude.

Leva strana se nikad nije gubila, nego samo desna.

 

i meni se izgubi povremeno sav displej nekad mi se vrti kazaljka od temp. u svim pravcima,ugasi se iz cista mira,desni migavac nekad ne radi kad ga uklj.,nekad kad uklj levi pali se desni1lol.gif ali ja te sve sitnice vesto ignorisem!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Cuti Alexa bar ti radi pumpa za gorivo. ..Ja evo lecim stres od kvara gore navedene :P

post-18560-13472073190758_thumb.jpg

 

Sent from my Samsung Tepsija using Tapatalk

 

Djuxy, šta uradi za pumpu? Popravi li tormo? Vi što vam prekida sve i svašta, iskrivite malo u spiralu iglice na jednoj strani konektora da bolje prionu i ženske buksne. Tako kad prekida znači i da varniči, a kad varniči onda greje, a kad greje onda pali, a kad pali onda pregreva, a kad pregreva onda buksne sagore, a kad sagore onda omekšaju, a kad omekšaju onda se lako rašire pa prekida sve živo i neživo, a kad prekida onda vam treperi, a kad treperi onda vas nervira hehehe oćete svi Atlantica, eto vam ga sad hehehehe :nanana::moto3::lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Cuti Alexa bar ti radi pumpa za gorivo. ..Ja evo lecim stres od kvara gore navedene :P

post-18560-13472073190758_thumb.jpg

 

Sent from my Samsung Tepsija using Tapatalk

 

Djuxy, šta uradi za pumpu? Popravi li tormo? Vi što vam prekida sve i svašta, iskrivite malo u spiralu iglice na jednoj strani konektora da bolje prionu i ženske buksne. Tako kad prekida znači i da varniči, a kad varniči onda greje, a kad greje onda pali, a kad pali onda pregreva, a kad pregreva onda buksne sagore, a kad sagore onda omekšaju, a kad omekšaju onda se lako rašire pa prekida sve živo i neživo, a kad prekida onda vam treperi, a kad treperi onda vas nervira hehehe oćete svi Atlantica, eto vam ga sad hehehehe :nanana::moto3::lol:

Hahahahahahaha koji sIi ti car!!! Al si nam objasnio a posle nas usra' s' tim OCETE SVI ATLANTICA!!!1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Ma necemo mi bas toliko njega nego dzep je toliki i za te pare svasta nesto dobijes:500ccm,brzinu,snagu,udobnost,voznost,VELIKO UZIVANJE JE VOZITI GA!!! ALI,je italijan 'bes mu mater i posle odredjenih godina i vise desetina km dodje i do raznoraznih sranja kakva nam se svima desavaju,bar o tome ima tema i tema!!!1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

@Neso, motorce ceka mene da se vratim sa odmora i da ga rasklopim pa da vidimo sta mu je, ako je stvarno ona otisla cekacu novu godinu i deda mraza da mi kao poklon donese istu :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

AUUUU SKUPO BRE!!!1lud.gif Ma kakav karbon bre...nikad to ne bih stavio uz duzno postovanje svih koji su ga silom prilika stavili!!! Meni je AA upravo i autentican sa tim lajsnama,ako me razumete!!! ima folija dfa izgleda kao da je niklovano..samo treba da joj obradim coskove i da je presvucem i to je to!!! Sta mislite o tome???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Ako nekome trebaju delovi neka napise koji ovde na forum a ja cu sutra napisati sta sve ima tj nazvacu momka koji prodaje jer ga poznajem ,(lajsne,prednji far itd.) pa mogu nekako da donesem cesto idem preko jer donosim skutere.

 

http://www.autoalkatresz.hu/motorkerekpar-bontott_jarmu/jarmu_bontasra/aprilia_atlantic_bontott_jarmu-104804

 

Ne bavim se donosenjem delova ovo radim samo iz namere da pomognem clanovima.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

@marko 378: Meni treba zadnja leva nikl lajsna.. vidi za koliko mozes da je dobijes. za sada mi ne treba nista vise ali kada ga vidim voleo bih da ga imam celog za rezervu...1lol.gif \\pitaj koliko je ceo takav skrsen???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2046 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

a desni retrovizor?

Cekaj bre :stabre: ti jos nisi sredio retrovizore?

 

Ma da kome jos trebaju retrovizori u Beogradu :nanana: :nanana: :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tenere 600

Lljudi evo da raportiram...:aha:....bio sam kod majstora Rajka komsije sa Lekinog....otvorio masinu,kaze stvarno motor presao 7500km.....svi su delovi iz godine proizvodnje motora....ono sto mi je lupalo je zadnji lezaj,zamenjeno kompletno..kako sam upao u neku rupu ispao mi je osigurac i ta neka casica.....imao sam srece da nisam zeznuo felnu...........kocnica propadala zadnja,zamenio mi ulje.....sto se tice rolnica ipak je stavio 27 g zbog kajsa.....kajs moze da izgura jos 5000 pa mi je rekao kad budem nov stavio onda da zamenimo rolnice 26g malossi......ono sto mi je predlozio jos da kad budem menjao i rolne i kajs da stavimo i malossi varijator.....mada mi to malo skoupo deluje......kaze da bi isao ko lud motor.......sve mi je ostalo ko puter.....ono sto mi se gasio motor.ladno su kablovi kod akumulatora negde nesto prekida to treba da zamenim ili da mi neki elektricar pregleda....regler puni,akumulator ok...kad malo mrdnem kabl ugasi se motor.....fiksirao sam u neki polozaj dok ne zamenim...

 

platio sam 65evra sa rukama......

zadovoljan sam mnogo bolje ide motor i lepse se cuje......sta mislite o vrijanti sa malossi varijatorom?....i kod kog postenog elektricara da odem?....... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja