Jump to content

Moto Zajednica

Jel gledamo Misano u Nedelju?

Recommended Posts

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Već sam predložio u drugoj temi ali ovako je očiglednije.

Skupimo se, kupimo pivo i rakiju (za Rossi-evce može boza) , priključimo lap top na TV, imamo password za motogp.com i ...

 

Za sad su se oglasili zainteresovanim:

 

Lalajko

Cyber

To crank

Pablo

...

 

p.s. Ban i Jahač obavezni da prisustvuju!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Pozdravljam ideju i zainteresovan sam ali od Spanije 18.sep, do tada cu se vrnem u nasu lepu Srbiju. Posto i ovde gledam u slicnom ambijentu sa ljubiteljima Kamenka navikao sam da me zezaju, tako da mi nista nece tesko pasti. Mogli bi i moto kladionicu da ozivimo sa malo kesha za to pice, grickalice, papirnate maramice za suze itd....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pa ne moramo baš warm up da gledamo ali prve dve trke bi bilo poželjno da odgledamo da se zagrejemo za finale.

 

125 počinje u 11:00, Moto2 u 12:15 i MotoGP U 14:00

 

Treba nam kabl sa SK ili brz internet. Kafana ili kuća s dvorištem, Splav sa satelitskom,...

 

Može i TV, satelitska (totalTV) i generator pa na negde na livadu. Smislićemo nešto!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Tako bih rado dosao, ali ne mogu ovaj put jer Golija 2011 zove i vec je utefterena za vikend. Ipak ako bude jos nekih ovakvih organizacija, rado cu se odazvati, vreme je da se i licno upoznamo i lepo druzimo. Nista nije bolje nego uzivo, tastatura uvek moze da otkuca neke gluposti koje ljude ne misle pa posle ispadne bez veze, Zelim Vam dobro druzenje i neke slicke da postavite u ovoj temi obavezno. :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Stvari ovako stoje. U kafani, vlasništvu prijatelja, možemo da uzurpiramo prostor i stream. Promenićemo šifru za wireless da ostali gosti ne mogu da koriste net dok traju trke. Problem je u TV-u. Imaju neku kantu iz prošlog veka, dužu nego širu i sumnjam da u to može da se ubode lap top. Dakle treba nam pljosnati TV ili projektor. Objekat je ploveći ali usidren, parking za motore džabe a za auta 50 din. sat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Zar nema neki lep kafic ili kladionica u Bg pa da gledamo ko ljudi?

 

Ako nema u Bg, ima u Lazarevcu, sjajna kafa, odlicna atmosfera (samo klinci okolo navijaju za zabara pa cu na kraju dobiti batine), udobne fotelje - svi uslovi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Zar nema neki lep kafic ili kladionica u Bg pa da gledamo ko ljudi?

 

Ako nema u Bg, ima u Lazarevcu, sjajna kafa, odlicna atmosfera (samo klinci okolo navijaju za zabara pa cu na kraju dobiti batine), udobne fotelje - svi uslovi!

 

Nema sta, Lazarevac je najbolja solucija....zbog tih klinaca a i treba Lalajka da branimo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ova što ja nukam je u Bgd. na sajmu a i ova Lalajkova zvuči dobro.

 

 

 

Nema sta, Lazarevac je najbolja solucija....zbog tih klinaca a i treba Lalajka da branimo !

Pa čekaj sad, jesi li ti ovde ili onde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ova što ja nukam je u Bgd. na sajmu a i ova Lalajkova zvuči dobro.

 

 

 

Nema sta, Lazarevac je najbolja solucija....zbog tih klinaca a i treba Lalajka da branimo !

Pa čekaj sad, jesi li ti ovde ili onde?

 

Za Misano nazalost tvoje onde a moje ovde. Samo se cuvajte momaka iz Fun club-a 46 iz Lazarevca :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nisam, evo skoknucu sutra pre podne da to zavrsim. Ako planirate da gledamo sve tri trke onda bi bilo dobro da se nadjemo 15 minuta pre pocetka prve na ulazu u Lazarevac (Nikola, ti znas gde je to jer smo se tu videlio prosle godine).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Skoknuo sam... i situacija je sledeca.

 

1) Kafic koji sam planirao je juce presao sa TotalTV-a na lokalnu kablovski, koja naravno nema SportKlub Prime. Sad sam dosao sa razgovora sa gazdom koji je voljan da preveze sve kablove i vrati Total za sutra, samo za nas. Javice mi telefonom sta je uradio.

 

2) Ukoliko Eurosport2 prenosi MotoGP, imamo sigurnu varijantu u jednoj od kladionica - imaju ogromnu Panasonic plazmu, sa IPTV sto znaci da je slika savrsenstvo. Da li neko zna da li Eurosport prenosi MotoGP??

 

3) Ukoliko nesto od ovog omane, imamo kod mene Internet, pa cemo gledati na moj standardan nacin: jedan prozor slika, drugi prozor MotoGP statistika...

 

PS. Zasto je gazda prebacio na TotalTV? Zato sto signal sa TotalTV kasni 2-3 sekunde za klasicnim kablovskim ili TV signalom. Konkurentski kafic 50 metara dalje ima takav signal. Gosti iz okolnih kafica prvi dizu dreku kad nasi daju kos, pa je drustvo pocelo da se osipa :) Zato je gazda promenio provajdera ali sad moze da se vrati na TotalTV jer su zbog neizdavanja fiskalnog racuna oba konkurentska kafica zatvorena na neko vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Razgovarao sam sa Nikolom, dogovor je da se cujem sa gazdom kafica ujutro i ako je obezbedio Prime, gledamo u La, ako ne, onda u Bg.

 

Obavio sam jos par razgovora i vidim da ce nam faliti Rosijevih navijaca. Zato molim doticne da dodju ako mogu i kako se to kaze na pozivnicama za svadbe "svojim prisustvom uvelicaju nase veselje".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja