Jump to content

Moto Zajednica

Enduro Golija 2011

Recommended Posts

  • Enduraš, 6316 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

jaojj, obzirom da znam prirodu i na goliji i na uvcu, otvoreno izjavljujem "MRZIM VAS!!!!" :D

 

jeste isli na jezero okruglicu? ili je to ostavljeno za sledecu voznju

 

 

927E2DA2-CDC8-C54E-8026-0BBF05916B8D_thumb.jpg

 

 

4918B29B-DF99-6D41-B105-311B4A794743_thumb.jpg

 

Kako ja nisam video ovo jezero ??? :stabre:

 

 

 

 

 

P.S. ko je taj Libero, bas bi voleo da upoznam coveka :D

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2890 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Mnogo mi je žao što nisam išao na Goliju, ali moram da se pohvalim i da se zahvalim svojim divnim prijateljima i vašem (a na neki način i mom) domaćinu Ruski, što su sve učinili da me maksimalno uključe u dešavanje. Krenuli su na put od moje kuće, zvali me telefonom da mi jave šta se radi, putovanje su završili posetivši me i da mi ispričaju kako je bilo, anegdote i događaje sa ovog divnog puta. Ruska mi je nudio džip da me voza po planini, ali, ipak nisam smeo da toliko rizikujem da povredim rame u truckanju.

 

Nadam se da ću se što pre oporaviti da opet zajašem Jare i da zajedno vitlamo po prirodi.

 

Hvala, prijatelji!

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd- Rusanj
  • Motocikl: KLR 650 i AN 650

Posto sam ja jako pametan, i zgrabio sam pivo u jednu, a daljinac u drugu ruku, ove redove vam ,dragi moji drugari, saputnici, sapAtnici, cuka moja devojka.

Elem, zeleo bih da se zahvalim prvenstveno domacinu, pa onda i svima vama na prethodna 3 dana.

Utisci su samo pozitivni, sem izostalog jagnjeta kojem ovom prilikom upisujem neopravdani pred ukor razrednog staresine (Ruska SORRY, ovo je poslednji put) :cirka1:

 

Imam par snimaka, pa cu se pozabaviti njihovim kacenjem, tj. pokusajem da ih okacim (zavisi koje su velicine).

 

Jos jednom, hvala na svemu, sa nestrpljenjem ocekujem sledecu sezonu!

 

P.S. Libero, hvala na komplimentima sa meandra :dupe2:

 

Svako dobro i pozdrav dobri ljudi!!!

 

:moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblao Trijes Minuta, 212 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cowasaki KLE

Crko mi je telefon od lupanja pa nemam više slika.

 

post-13033-0-98895100-1315240745_thumb.jpg

 

Pogled iz kampa na Uvcu. Svi piju sok.

post-13033-0-73661300-1315240761_thumb.jpg

 

Onda iz šume istrčavaju neki konji, pa reko' i njih da slikam.

post-13033-0-62230800-1315241051_thumb.jpg

 

Heroj dana - preživeo sve muke.

 

post-13033-0-24464300-1315241111_thumb.jpg

post-13033-0-69029700-1315241726_thumb.jpg

 

Nensy našla zanimaciju.

post-13033-0-86672300-1315241370_thumb.jpg

 

Pogled iz sobe

post-13033-0-22541500-1315241459_thumb.jpg

 

Popsyev pit stop

post-13033-0-76244900-1315241708_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

JBM li vam sunce ,al se dobro navozaste,trebo sam da se nakradem benzina i pasteta u tempu ,pa sa vama...pu jbm ti zivot..... >:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Jos kad Libero postavi slike...

 

Uz *Libero* mi nekako logicnije ide rec - *putopis*. :hej:

 

 

Eh dragi moji svi, ja bih jos, ja bih jos puuuuno jos. Vratis se u dzunglu i odma` te povuce vrtlog obaveza. Tu sam, odradjujem automatski, ali sam ipak tamo, u sumi, na makadamu, pored slapa planinske reke, u dugackom blatu koje se plasi mojih guma. U jezeru, u oblaku prasine, na vrhu pored Jankovog kamena. Tamo sam, smetam jednom zdrebetu, i smetam jednoj zeni koja vodi volovsku zapregu. Sunce mi svetluca kroz red cetinara. Hladi me planinski blagi vetar. Sibaju me grancice siprazja nadvijene nad putem, prsti divlje kamenje, a ja jos uvek stojim na fudasterima. Samo jedan dan je prosao, a vec mi svi nedostajete.

 

 

 

Ruska, brate nas, izvini ako nam je svega bilo malo !!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2080 postova

Evo, dragi prijatelji, dok čekam da se završi upload fotografija, da rečem i ja koju...

Ruska, brate, da te pitam onako, čovečanski... pa što ti je sve ovo trebalo?

Mis’im, ...

Vidi, ovako, da Ti saberem posledice: pojedince si trajno upropastio, neće više asfalt ni na slici.

Sebe natovario obavezom da dogodine opet nešto, ovo, ono... Nemo’š da kažeš da ne umeš...

Mi Ti nećemo dati da nećeš, jer, mi ćemo Ti reći šta ’oćeš... :aha:

Šta, ovo kao nisi znao..?

’Oću reći, delov’o si k’o da znaš šta radiš...

Hebi ga, za dogodine vidi šta ćeš, nas eto oko ovog doba. :moto3:

Pametan si čovek...

 

Ne znam šta mi je? :stabre:

Samo sam poš’o da Ti kažem da sam u moju malu glavu ulistao još jedan album kojim se jako ponosim, i da si u mojoj glavi uzeo jedno od mesta koja čuvam za posebne ljude, koji su namerno ili ne, moj život učinili lepšim za još jednu divnu epizodu.

Ruska,brate, hvala do Golije...! :takoje:

 

Dragi moji Enduraši.

Jako sam srećan i zadovoljan što sam neke od Vas, virtuelnih, u petak veče preimenovao u stvarne.

Rukovali se, pitali se k’o pravi, ma... I Acu peenca upozn’o treći put... :lol: Ma neka, neće se baci...i opet ćemo, Bože zdravlja... :takoje:

Evo me danas na asfaltu, surovo i sirovo, ceo dan. Doš’o kući kad nisam hteo. Al’ setim se Vas i Golije, pa se razvučem u osmeh...

Veliki pozdrav, vozite sigurno i da se lepo dokuckavamo do sledećeg viđenja!

 

btw: fotografije uskoro...(670 ukupno, 360 za upload, ako sam nešto propustio, hebi ga, dogodine... :D )

 

 

IMG_8070.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

btw: fotografije uskoro...(670 ukupno, 360 za upload, ako sam nešto propustio, hebi ga, dogodine... :D )

 

 

Svaki dan da kacis po jednu fotku i tema ce da zivi do sledeceg vidjenja na Goliji. :jee:

Ali, ipak bismo svi voleli da ih svih 360 vidimo u tvom putopisu. :takoje:

 

 

Ocarale te Meandre

 

GO13.jpg

 

 

 

Over Lord je na vreme video da ti popusta grip :D

 

GO14.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Presekao ga NikolaOverlord :D

Ja sam u nekom,ne znam ni ja kako da kazem,tacnije kako da nazovem to stanje.Ceo dan sam u nekom vakumu.Neki cudam osecaj me prozima.I srecan sto sam bio i tuzan sto se zavrsilo.PO malo sebican,jer kad me neko pita kako je bilo,ja samo slegnem ramenima i kazem:Jednostavno ne mogu da ti opisem.Kolega me pita,sto sam ljut?Sto ne pricam?Ma nisam ljut covece.-kazem mu.

Imao sam mnogo lep vikend i sad sam na stand by_u!

Nesto je puklo,nesto je se desilo.A sta,to ne znam.kad pogledam unazad i premotavam film i kad mi se neke scene u glavi vrate,svi mi kao da smo bili pusteni sa lanca.NEKA OGROMNA ENERGIJA JE BILA OSLOBODJENA.Sve ruzne stvari su bile zaboravljene,sve negativno je bilo spaljeno i ostalo je samo ono decje u nama.Vratili smo se sebi,nasem bicu na tih 2 dana,i ostala je ljubav.Ona prava,iskrena,cista i to u kombinaciji sa adrenalinom.

Posebu draz mi je dalo i to sto smo upravo na Goliji,ja Nordi i Tuareg imali svoju prvu zajednicku voznju.Na zalost Tuareg zbog povrede nije mogao da dodje,a da je mogao,vozili bi smo se ja i on mojoj "trandzi" samo tako.I nije mi bilo sve jedno kad sam zvao Nordija da idemo a znam da on ne moze sa nama.Al bice on ok(danas je skinuo konce :takoje: )

Da l je Golija svojom velicinom i svojom magnetnom silom ucinila svoje necu da istrazujem jer nisam naucnik,al znam da ljudi sa kojima sam bio ova dva dana jesu.HVALA VAM SVIMA OD SRCA I ZELIM VAM SVE NAJBOLJE.A TEBI RUSKA :care: :care: :care::care: :care:

HVALA DO BESKONACNOSTI.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2080 postova

Drugari, evo fotki do kraja prvog dana. Hronično sam tanak sa vremenom, pa ne stižem da iste zakitim nekim tekstom, filujte sami... :takoje:

 

Fotke su okačene preko photobucket.com, koji ima ograničenja u smislu protoka, pa Vas molim da fotke skinete kod sebe na komp, zbog višestrukog pregleda.

 

IMG_7953.jpg

 

IMG_7956.jpg

 

IMG_7957.jpg

 

IMG_7958.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja