Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500
Citat: Bole  danas u 18:53

Pozdrav kinezi! Cheesy Drugar ima copera cini mi se da je Cituma,a kako mi se cini da su svi isti(mozda i gresim).Model je od 150 ccm i na nekih 70 km/h pocinje da trese-vibrira.Svaka pomoc bi dobro dosla,ljudi pomazite!

 

Dotegni sraf koji drzi zadnju viljusku.

Ali ako ulazi u 8,9000 obrtaja to je normalno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

 

Citat: Bole  danas u 18:53

Pozdrav kinezi! Cheesy Drugar ima copera cini mi se da je Cituma,a kako mi se cini da su svi isti(mozda i gresim).Model je od 150 ccm i na nekih 70 km/h pocinje da trese-vibrira.Svaka pomoc bi dobro dosla,ljudi pomazite!

 

Dotegni sraf koji drzi zadnju viljusku.

Ali ako ulazi u 8,9000 obrtaja to je normalno....

@Dzax , u pravu si za zadnju viljushku, treba je dotegnuti..a za obrtaje ne znam, ja sam uvek vozio u velikim obrtajima,pa i sad , ali vishe nema vibracija ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Alo vlas', sta bi sa podforumom?

Drugari,ne znam kako vama,ali meni se cini da je ova tema vec postala preglomazna,i samim tim postaje nemoguce da se nadje neka informacija.Primecujem da pitanja pocinju da se ponavljaju,pogotovu od neke nove bratije,ali mi se cini ne njihovom greskom.Ajde sad sedi pa procitaj 172 strane!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

У вези вибрација и трешења: ви којима се то дешава, јесте ли покушали са балансирањем точкова?

 

Zorge, previse su sofisticirani ovi nasi kinezi da bi banalnost kao sto je balansiranje tockova uticalo na bilo sta.

 

@Zo_Lee

Ti bas vozis za sve pare. ;)

 

@forrest gump

 

Jos malo, pa cemo trebati da zaposlimo nekoga kao tehnicku podrsku, pa da u opisu radnog mesta pretrazuje informacije i salje zainteresovanima na kojoj je sta strani. Ne znam sta vi mislite, ali meni bi bilo prilicno nehumano kad neko  ponovi pitanje, ili posalje PP sa nekim pitanjem u vezi motora, odgovoriti: citaj temu, ili koristi pretragu. Zamoli te neko da mu kazes na kojoj je to strani, a u sustini ti je lakse da napises opet nego da pronadjes gde se to nalazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

У вези вибрација и трешења: ви којима се то дешава, јесте ли покушали са балансирањем точкова?

 

Zorge, previse su sofisticirani ovi nasi kinezi da bi banalnost kao sto je balansiranje tockova uticalo na bilo sta.

 

@Zo_Lee

Ti bas vozis za sve pare. ;)

 

Nego shta, ili ce ici  ili ne..mashina se mora dresirati  :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

WJ-Suzuki 250- naravno made in PRC

WJ250GY            Suzuki JV engine

Engine Frame

engine model 172FMM dimension(L×W×H) 2150×820×1165

cylinder single wheel base(mm) 1440

valve 4 stroke dry weight(kg) 145

cooling air cooling max. load(kg) 150

bore×stroke 72×61.2 max. speed(km/h) 110

displacement 249 clutch type manual

starter electrical brake(Fr./Rr.) disc/disc

ignition transistor transmission 5 Speed

max. power(kw/r/min) 14.5[8500±500] wheel spoke

max.torque(N.m/r/min) 16.8[7000±500] tyre size 2.75-21/4.10-18

post-2990-12879019405372_thumb.jpg

post-2990-12879019405992_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Alo vlas', sta bi sa podforumom?

Drugari,ne znam kako vama,ali meni se cini da je ova tema vec postala preglomazna,i samim tim postaje nemoguce da se nadje neka informacija.Primecujem da pitanja pocinju da se ponavljaju,pogotovu od neke nove bratije,ali mi se cini ne njihovom greskom.Ajde sad sedi pa procitaj 172 strane!

Mislim da si u pravu druze. Bilo bi fino da dobijemo pod forum, infoa ima mnogo na 172 strane, a nije bas zgodno listati toliko strana zbog par informacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

AU,ljudi,pola sata čitam šta ste sve napisali,nama je stvarno potreban pod forum!

 

Ne da sam se vozio ovih dana..

Bas sam slucajno vozio sa drugarom koji je tek uvezao Hondu Shadow 750 kruzer,2004 godište,zvuk joj je fenomenalan,lepo ide.

Primetio sam da joj je onaj ukrasni deo na rezervoaru(gde se nalazi brzinomer) PLASTIČAN!

Zatim,isto tako poniklovani poklopac akumulatora je plastičan,žice iz zadnjih migavaca se vide,nisu nešto specijalno obložene,bilo je tu još koječega plastičnog pa poniklovanog.

Ja stvarno nisam očekivao od motora tog cenovnog ranga da uvaljuje pniklovanu plastiku kao ovi naši Kinezi.

Verujem da ih Kinezi tamo prodaju za manje od 500 dolara,ne vidim razlog zašto su ostali proizvođači po deset puta skuplji.

Što se tiče mašine(koja i čini motocikl)nema poređenja,750 i 150 kubika se nemogu porediti,ali samo to.

Setio sam se :i blatobran zadnji na Hondi je bio od plastike.

 

Sve sam više ubeđen:Kinezima jedino što stvarno fali je kubikaža.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

ma dobra je to plastika , kinezi im prave sve to ;D ;D i ja se vozikao sta se ovo zag....na danas vreme!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

02.09.2009 u 9:10 rodio se  :D LUKA MARKOVIC  :D ponosni tata je zeleo da svoju srecu podeli sa vama.

Isto tako mogao bih da vas obradujem sa vestima da ce ipak biti novih motora (100%) Raptor 250 i 300cc,Princ 250cc, Pulser 50cc i 250cc sa vodeinm hadjenjem, kao i skuteri od 50cc sa preko 3 Kw.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ponosnom tati i mami cestitke,a mali Luka da nam je ziv i zdrav,i da nam se jednog dana pridruzi na voznjama!  ;)

P.S.E tata,tata, jos nisi dosao k sebi,valjda 09.02.2009! ;D ;D ;D

Potpuno te razumem prijatelju,ja po cetri dana po rodjenu moje dece nisam znao gde mi se glava nalazi! Ajd' ziveli! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

SRECAN RODJENDAN  WOLFY PUNO DOBROG ZEZANJA I DA TI MOTORCE DOBRO SLUZI I TO SVE SA NEKOM SLATKOM DEVOJCICOM POZADI DA TE BUTKICAMA STEZE U KRIVINAMA!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova

Prvo mladom  tati da cestitam sina Luku .Neka je u zdravlje i da se to zalijeEmoticonTheWave.gifEmoticonTheWave.gif

 

 

Wolflorde tebi nek je srecan rodjendan pa dogodine da pravite slavlje zajedno ti i mali LukaEmoticonTheWave.gifEmoticonTheWave.gif

 

 

Delijo alal ti vera za sina sigurno i moram reci za DOBRE VESTIthankyou.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ооооо...!!! Најзад се појавио и он. Свака част и да је жив и здрав и да му обезбедиш још ког буразера, па кад крену моторима, да их буде к'о за прави бајкерски ганг.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja