Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Da dodam komentar za onog Frankenmotoshtajna.

 

Slozio cih se sa Зорге-om po pitanju prednje maske. Sigurno da pruza kakvu-takvu zastitu od vetra, i sam far koliko sam uspeo da zumiram ima sijalicu koja za razliku od dosadasnjih necemu i sluzi. Takodje mi se nesvidja prednji blatobran, vidi se da nije namenjen da bude sastavni deo ovog motora. Disk pozadi bi bilo lepo videti.

 

Stvari koje mi se dopadaju su: gume, SM ciklistika, kao i zapremina rezervoara od 22l.

 

Dimenzije tockova ne bih preterano menjao. Mislim da bi bolje bilo zadrzati SM ciklistiku, nego ici na Enduro dimenzije, jer ipak motorcic nije tome namenjen, a sa svojom malom tezinom i amortizacijom, bez problema bi trebalo da podnese laganiji offroad.

 

Ono sto moze biti najveci adut je to sto na trzistu ne postoji nista slicno njemu. Sa druge strane, mozda se pokaze da ne postoji zbog malog interesovanja, pa ne prodje dobro, ali mislim da ce biti onih koji ce se dvoumiti izmedju naked-a i SM-a, a za njih bi ovo mogla da bude prava stvar, narocito sto u tom cenovnom rangu nema bas puno izbora.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

...А можда се ти ретровизори стављају на кацигу...

 

ma jok ti retrovizori idu na rukavice..... :D ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Црногриз, како стојиш са енглеским?

Dosta dobro, tehnickim recnikom cak bolje nego na srpskom.

Gramaticki sam takodje na dobrom nivou.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

kliknuh ja na sve vase linkove ali nista od servisnog uputstva. Nasao sam dekijevo uputstvo za upotrebu al meni treba servisno.Inace ova moja chituma je na prepravci i seckanju, bice to sila od motora kad se zavrsi :) Sad mi je samo zao sto bacih brdo plastika a da vama ne dadoh. Mislim da su mi ostali rol barovi negde u krshu pa ako nekom treba nek mi pusti pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

nemam nista od plastika sve sam bacio nisam ni pomislio da nekom to treba. pogledacu sutra sta je ostalo pa cu da napisem, znam da ima zadnji nosaci kofera, naslon za suvozaca i gepek al ipak da proverim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12278 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Forrest, sutra na onaj buvljak u blatu pored NBgd buvljaka, naći ćeš blatobrane sigurno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Forreste ajde izmeri koliki je precnik dela karburatora gde ti naleze filter za vazduh.

Hteo bi ja da stavim otvoreni,pa me interesuje moze li isti kao tvoj, tj kineski da vidim kako se ponasa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Forreste ajde izmeri koliki je precnik dela karburatora gde ti naleze filter za vazduh.

Hteo bi ja da stavim otvoreni,pa me interesuje moze li isti kao tvoj, tj kineski da vidim kako se ponasa...

 

Mislim da kineski nije nista jeftiniji. Oni sa slika sto sam postovao su 9e, a ne verujem da je losiji. Ima ih u raznoraznim dimenzijama tako da ne bi trebalo da je problem. Stavlja se po jedan na svaki karburator direktno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

nemam nista od plastika sve sam bacio nisam ni pomislio da nekom to treba. pogledacu sutra sta je ostalo pa cu da napisem, znam da ima zadnji nosaci kofera, naslon za suvozaca i gepek al ipak da proverim

 

Matori, meni bi taj gepek bas legao ako ti ne treba?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Drugari, stavih sinoc Motul 5100 15w55, svecice NGK, i mogu vam reci da motor radi primetno ugladjenije, ko satic. Ok, doprinelo je to sto sam se vozio po ovako savrsenom suncanom jutru, trebala mi je nadljudska snaga da skrenem prema firmi, a ne preme Avali, ali izborio sam se nekako, na moju zalost...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Запазио сам да deki59 данас обележава 49. рођендан.

 

Равни ти путеви били и да те не мучи реума и ишијас, а "Читума" бдеу у једном комаду!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Kragujevac (okolina)
  • Motocikl: Scarabeo 150

Zymco 150.....2005...9000km...kg tablice..radi,vozi...750e(nije fix)...ako imate nekog prijatelja,poznanika,ljubitelja kineza..064.188.0.188

Znam da nije mesto i izvinjavam se zbog toga..ali eto Vi imate najvise razumevanja za kineze...a mozda se nekome  i ucini interesantnim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

nemam nista od plastika sve sam bacio nisam ni pomislio da nekom to treba. pogledacu sutra sta je ostalo pa cu da napisem, znam da ima zadnji nosaci kofera, naslon za suvozaca i gepek al ipak da proverim

 

Ako mogu da rezervišem zadnje nosače kofera....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja