Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Foorreste, misle li ovi tvoji "Sprint"-ovci da sledeće godine uvoze još modela od 250 i više kuba, znaš li?

Misle, ono sto ja znam za sad, bice Raptor od 300cc , i testiranje 600cc

Tako nesto je i meni rekao onaj majstor sto radi kod njih kada sam prosle subote bio na servisu

Pa da napredujemo na 600!

 

Nema preskakanja klasa Tomerc, de ces odmah na 600?!  ;D ;D ;D

Pazi ti njega tko se javlja!

Nesto se ne sjecam da onaj BMW za kojim patis ima manje kubika  ;D ;D ;D :D :D :D

Nego da lijepo platis pivo!

 

A ne, taj BMW ima 1.200 cc, ali to samo sanjam, nista drugo... Ja sam skroman covek, uzecu TDM  od 850 cc!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Foorreste, misle li ovi tvoji "Sprint"-ovci da sledeće godine uvoze još modela od 250 i više kuba, znaš li?

Misle, ono sto ja znam za sad, bice Raptor od 300cc , i testiranje 600cc

Tako nesto je i meni rekao onaj majstor sto radi kod njih kada sam prosle subote bio na servisu

Pa da napredujemo na 600!

 

Nema preskakanja klasa Tomerc, de ces odmah na 600?!  ;D ;D ;D

Pazi ti njega tko se javlja!

Nesto se ne sjecam da onaj BMW za kojim patis ima manje kubika  ;D ;D ;D :D :D :D

Nego da lijepo platis pivo!

 

A ne, taj BMW ima 1.200 cc, ali to samo sanjam, nista drugo... Ja sam skroman covek, uzecu TDM  od 850 cc!  ;D ;D ;D

Ups! Izvini! Kakva greska sa moje strane! Uvreda sta vise  :D Ja placam pivo  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Motor ne planiram menjati! Jedino kupiti jos koji :)

500,600,850,1000.. neka hvala meni mojih 250 je sasvim dovoljno.

Ja filter ne menjam zbog snage,nego zbog prostora ispod sedista!

Kutija u kojoj se nalazi sada filter zauzima mnogo mesta i smeta mi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova

Jesi li kupio na Bubnju "KN"?

 

Na Bubnju ima svega ali od falsa  nezna covek zasto ide tamo

Nisam nista specijalno video mada sam proveo skoro 3 cuke setajuci okolo.Za motore samo dva standa .jedan sa opremom ( jako siromasno)

takodje i drugi stand ima nesto sitno za skutere.Najjaca je jedna gospodja ima koznih pantalona(druga ruka) na novom delu pijace.\

Sve pantalone su oko 100 Evrica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500

.Najjaca je jedna gospodja ima koznih pantalona(druga ruka) na novom delu pijace.\

Sve pantalone su oko 100 Evrica

Izvini, zivo me zanima da nije ta gospodja malo crnomanjasta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Hm vidim da vam je za oko zapeo prodavac koznih pantalona sa Bubnja , danas sam ga i ja zapazio ustvari pratim njegov "shtand" jedno godinu odprilike (da ne bude zabune gospodin ima zlatni zub :);) i vozi na Austriske table  ;) koliko sam ja zapazio modeli su kao da su njihovi "bivsi "vlasnici "rahmetli" al ne od pada sa motora vec od starosti ;) ;) ;) mada ako se neko zanima za primerke kozne opreme sa istoriskom vrednoscu pravo mesto!!! Inace ja sam ovisnik o tom buvljaku i uvek u potrazi za nekim "biserom koji puno vredi a malo kosta " a zna da bude toga verujte ,mada i kojekakvog dresha....... tako ako vam treba neka informacija o kojekakvim sitnicama ne stidite se pitajte nalazio sam ja tu koznih bisaga auspuha i kojekakvih drangulija koji se na motor mogu "okachiti" 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Ma to se obara na pet banki sad ce ladne subote tipujes u devet sta ti odgovara prosetas pojedes pljesku pa se pred pakovanje vrnes i izvadis mesano dinare i  evrice pa odvalis "toboze nemas vise itd ako moze itd,,,,oni smoreni i obicno takvim danima lose pokrivenim troshkovima (i veoma niskoj nabavnoj ceni p robe) obicno kazu daj bar za pivo,pride,, ti obecas iduce donosim nemam sad...  i eto pogodbe!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500

Naravno, nije to radnja. Ona je inace subotom u Bubanj Potoku, a nedeljom na zemunskom buvljaku. Znam je po tome sto me odrala za kozni prsluk (3500 din) do duse stvarno je ko nov.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Naravno, nije to radnja. Ona je inace subotom u Bubanj Potoku, a nedeljom na zemunskom buvljaku. Znam je po tome sto me odrala za kozni prsluk (3500 din) do duse stvarno je ko nov.

 

Pa za tu lovu si mogao da kupiš i nov prsluk ;D ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Чему толика прича о тим филтерима? То шта (теоретски) може да се добије на снази није вредно помена, поготово што се не ради о моторима којима је битан сваки проценат повећања снаге и што, нпр. CV конструкција карбуратора (какав је на Qingqi-јевом супермотарду/ендуру, оригинал Keihin) захтева одређене притиске у филтерској кутији, брзину протока ваздуха и слично. Неки момци преко гране су се зезали са тим "печуркама" и имали су више проблема са подешавањем правилног рада машине, са мале снаге на нижим и средњим обртајима и гомилу других проблема. Оптимално решење за повећање снаге је на крају било да туре малко ширу главну дизну на карбу и забуше пар отвора на кутији у коме је филтер. Понављам, ово је прича за CV тип карбуратора, а какви су на Kinroad-има и Jinlun-има - не знам.

 

Пре годину-две читао сам на Нету чланак неког руског ауто-часописа о њиховом испитивању тих филтера са смањеним отпором, или, како их тамо зову - "нуљевики". Резултати су били такви да је обичан, али квалитетан филтер (са великом филтрационом површином - дужом папирном "хармоником") био у рангу тих "печурки", од којих су само изузетно ретке (и скупе) могле да задрже онако ситне честице прашине какве задржава онај класичан.

 

Иначе, ако би се зазали по питању филтера, ја бих накалемио на мотор онај мали уљни, какав може да се види на ИМТ-овим мотокултиваторима. Уљни филтери за ваздух су мајка... ;D

 

Zaobilazenje visokoprotocnog filtera modifikacijom kucista filtera, za sta se slazem sa tobom da bi bilo najbolje, ne bi pilo vodu u slucaju 250ccm modela. Problem je taj sto je konstrukcija filtera i airbox-a takva da bi dodatni otvori na kutiji znacili zaobilazenje filltera za vazduh.

 

Dragonfly, kakvi su utisci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Данас нам је диван дан, диван дан,

нашем.. (погодите коме) ...рођендан, рођендан.

 

Честитам ти бајкеру у желим тог новог "Кинеза" од 600 кубика кога си поменуо.

Све најбоље.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12253 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Je l' njemu? ;D

 

Drugare, neka si mi živ i zdrav, uzbrdo brz, da nikad, ali pazi kad nikad da ogrebeš opremu i da ne budeš riba da ne častiš drugare 2qcmh45.gif

 

[move]l_moto.gifl_moto.gifl_moto.gifl_moto.gifl_moto.gifl_moto.gifl_moto.gif[/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja